AKDAĞMADENİ POWER SPORTS CLUB מוכן לליגה המקומית – עיתון שלום יוזגת

נשיא מועדון הספורט Akdağmaden Güçlü Sivas Sports School ונשיא מחוז יוזגט של מפלגת העתיד עומר אידוגמוס הודיעו כי יצטרפו לליגה המקומית בעונת 2024.

קדנציה מוצלחת של בית הספר SİVAS SPORTS

נשיא בית הספר לספורט Akdağmaden Power Sports Club Sivas ונשיא מפלגת העתיד של מחוז יוזגט, עומר אידוגמוס, אמרו כי הייתה להם תקופה מוצלחת עם סטודנטים לספורטאים בגילאי 8-15. איידוגמוש אמר, "עונת הקיץ שעברה, ערכנו טורנירים מחוזיים ובין-מחוזיים של יוזגט ומשחקי ידידות תחת הסיסמה 'חברות תתפתח ביוזגט'. לאחר מכן, שלחנו את הספורטאים שלנו למחנה בן 3 ימים שאורגן על ידי אחת מקבוצות ליגת העל שלנו, Konya Spor, בקוניה. אחר כך השתתפנו בטורניר בן 3 ימים שאורגן על ידי סיווס ספורט בסיווס. היו לנו תוצאות מוצלחות בשני המחנות וזו הייתה חוויה נהדרת עבור הספורטאים הסטודנטים שלנו.

הם מצטרפים לליגה מקומית

Aydogmus, שהודיעה כי היא תצטרף לליגה המקומית בעונת 2024 כמועדון הספורט Akdağmadeni Güçlü, אמרה: "Akdağmadeni Güçlü Sports Club נוצרה לא לתקופה מסוימת, אלא כדי להיות תשתית הספורט של מותג Yozgat בכדורגל הטורקי". Aydogmus אמר: "כמועדון הספורט Akdağmadeni Güçlü, הספורטאים הסטודנטים שלנו בין הגילאים 8-15 ימשיכו להתאמן בבית הספר לספורט Sivas 3 ימים בשבוע בעונת 2023-2024".

הודעת תודה

לבסוף, הודתה איידוגמוש למנהלת המחוזית לספורט נוער ולמנהלת מחוז ספורט נוער אקדג'מדן על מתן מגרשי אימונים ובריכות שחייה לשירות נוער ולספורטאים ללא שירות, לרכזת המועדון איסמט ישר, למאמן האקן אלטין ולמאמן סיית עלי אלטין. ומשפחות לטיפול צמוד של סטודנטים-ספורטאים.

גם משקה לבתי הספר של הכפר והעיר של צ'קקק!

נמשכות תוכניות "פעילות קריאה בכפר" המתבצעות בהתנדבות על ידי אקדמאים.

פרופסור במחלקה לפיזיקה, הפקולטה לאמנויות ומדעים, אוניברסיטת יוזגת בוזוק (YOBÜ), המתנדב כבר למעלה מעשר שנים במגוון רחב של נושאים ברמות השכלה שונות. ד"ר. מוסטפא בויוקאטה ממשיך בעבודתו באזורים כפריים, כולל אנשי אקדמיה ומומחים בתחומים שונים.

ביום שלישי, 26 בספטמבר, 2023, נערכו התוכניות ה-59 וה-60 "אירוע קריאה בכפר" בבתי הספר של הכפר Faqidagh והעיר Ozukavaki ב-26 בספטמבר 2023 בהובלת המנהל הארצי לחינוך של מחוז צ'קרק, זקי. אקן, שמושך תשומת לב מתמדת. . .

הפרופסור, מאנשי האקדמיה של YOBU, נשא באירועים הרצאות מאירות, מאלפות ומלאות תובנות בהסתמך על הידע והניסיון שלו. ד"ר. מוסטפא בויוקאטה, פרופ. ד"ר. מהמד סגלאם ואסוק. ד"ר. ביקורי בית הספר של מוסטפא אוזלפי והמומחית אומית קרבקאק היו מקור לסיפוק לכל מי שהאזין להם. באירועים השתתפו גם אחמד ארדם ושריף דוגן, מנהלי סניפים של מינהלת החינוך הארצית במחוז.

"חינוך עמיתים הוא רב עוצמה בכיתות מאוחדות"

פרופסור דילי ביקר בבית הספר היסודי יוזגט-צ'קרק-פקידג אוסמן דורמז בביקור הבוקר הראשון שלו. ד"ר. מוסטפא בויוקאטה, בהרצאה שנשא בכותרת "גם אני יכול", שוחח עם הילדים על מספר נושאים, החל מהסביבה הקרובה, העצים הנראים מהחלון, העלים שלהם והשינוי. של צבעים. עלים, צמחים אחרים הגדלים בגנים שלהם. הפרופסור תמיד הביע את דעתו שיותר מדי זמן הושקע בנקודות השליליות של החינוך. ד"ר. Boyukata הדגיש כי ניתן להבטיח חינוך עמיתים מאוד עבור תלמידים הלומדים בכיתות מרובות כיתות של בית ספר זה וכי תלמידים יכולים להשתתף ביישומי STEM בצורות שונות בסביבה כפרית ביתר קלות.

המורה גולדן ילניס, העוסקת בפעילות חינוכית בבית הספר, ציינה שביקור זה יהווה זיכרון בלתי נשכח ויפה לתלמידים וציינה שהילדים שמחו מאוד, הם מיד התחילו לקרוא את המגזינים שניתנו להם ולחשוב. הביקור הסתיים מוקדם עבורם ועבור מנהל מחוז החינוך הארצי זקי עקן ופרופ'. ד"ר. הוא הודה למוסטפא בויוקאטה.

"ביקורים אקדמיים מגבירים את החיוניות"

Yozgat – Çekerek – Özükavak Şehit Özgür Gençer בפגישות עם תלמידי בית ספר יסודי, מורים והורים, "גם האדריכל סינאן יכול לבוא מ- Özükavak", "גם אני יכול לעשות את זה". מידע "סמינר הדרכה לפיתוח רעיונות לפרויקטים" הופץ עם נושאים וכותרות "אני אחראי גם על החינוך של הילד שלי". משתתפים, מורים ומנהלי בתי ספר חשפו כי ראיית הגיוון בבתי הספר הכפריים מטפחת אקטיביזם וכי ביקורי אקדמאים יכולים להשפיע במגוון דרכים. מנהל בית הספר, אורחן דוגן, ציין כי המורים והתלמידים מרוצים מאוד, וכן העריך כי מדובר בהשלמה חשובה לכך שנגעו בנושאים שנדונו עם הוריהם במפגשים עם הורי התלמידים. אקדמאים בימים שבהם בתי הספר נפתחו לאחרונה.

האחריות היא הדגש

פרופסור מנסה ליצור קשר עין עם תלמידים מכל הכיתות בבתי הספר שבהם הוא לומד, גם אם רק בקצרה, ולשאול אותם שאלות ולענות על שאלותיהם. ד"ר. מוסטפא בויוקאטה הזכיר לילדים שהם צריכים להיות אחראים. לדבריו, עליהם לדעת את חובותיהם. הוא ציין שהשכבות הגבוהות צריכות להיות דוגמה לשכבות הנמוכות. הוא הביא דוגמאות ממדענים פורצי דרך. בהדגישו שצריך לעשות משהו ולא להיות משהו, בויוקה נגע גם בעובדה שצריך לקחת בחשבון חלומות של ילדים. הוא ציין שהוא תמיד יכול להיות מופתע מהחלומות הנפלאים של התלמידים.

בפנייה להורי התלמידים, הפרופסור מנסה להשתמש בשפה משכנעת כדי להיפטר מהטעויות הסטריאוטיפיות ואף מזרזות בחברה, תוך שהוא מזכיר את הצורך להכיר בכשרונות ובנטיות הגלומות בטמפרמנט הילדים. ד"ר. בויוקאטה דיבר על זיכרונות ילדותו ונתן דוגמאות ואמר שמדענים פורצי דרך רבים התחנכו באזורים שונים של העולם ובאזורים כפריים.

הפרופסור הדגיש במיוחד שיש לספק לסטודנטים פעילויות מבוססות פרויקטים. ד"ר. Boyukata הסביר למורים את האסטרטגיות לפיתוח רעיון לפרויקט עם דוגמאות קצרות וקטנות. הוא גם הדגיש את מגוון פרופילי המורים ואת ההיבטים החיוביים של בתי הספר הכפריים והזכיר למורים העובדים בבתי ספר אלה, אותם כינה "מכללות כפריות", את אחריותם.

"חייבים לגדל אנשים טובים"

תוך שימת דגש על חשיבות גידול אנשים טובים, פרופ. ד"ר. מחמד סגלם נגע בחשיבות החינוך וציין שכל אחד מאיתנו אחראי. מדבר על היתרונות של קבלת חינוך בכפר בעידן שלנו, פרופ. ד"ר. מהמט סגלם שיתף מידע שהקל על ההבנה שסביבה חינוכית שבה האדם מקבל תהליך הכשרה מוסמך יותר לאור השינויים המתרחשים מדי יום, קיימת בשירות האנושות וסייעה להעלאת המודעות בקרב התלמידים בנושא זה. לְהִתְיַחֵס. . בחברה של היום, הצורך בחינוך אנשים טובים נחשב לנושא נפוץ של כל המדינות והאנושות, ובעניין זה נחשף כי לבתי הספר באזורים הכפריים והעירוניים של טורקיה יש עדיין פוטנציאל חזק מאוד. מאז עבד כמורה והחל את חייו האקדמיים, פרופ. ד"ר. נצפה שמהמד סגלאם אמר היה מרשים הן למורים והן לתלמידים.

מושם דגש על חינוך לערכים

אם מדברים על החשיבות של הילדים של היום בבניית העתיד, Assoc. ד"ר. בראיונותיו הדגיש מוסטפא אוזלפ חינוך ערכי במסגרת עקרונות הזכויות, החוק, הצדק, האמת והיושר. הפרופסור-החבר מפרט שכדי שתלמיד יגדל את עצמו מצויד וממוקד מטרה, עליו להבין תחילה את מהות החינוך הערכי וליישם אותו בדרכים מוסריות. ד"ר. מוסטפא אוזלפ; הוא גם הדגיש כי אסור לסטודנטים להיות חרדות, מתח ולחץ על מנת לרכוש מקצוע עתידי, למצוא עבודה ולהגיע לתפקידים ותפקידים שונים. לדבריו, יש צורך להתמקד ביעדים ובחלומות ולעבוד קשה. הוא הסביר בדוגמאות שאנשים שעובדים קשה ורודפים אחר מטרותיהם וחלומותיהם משיגים את יעדיהם במידה רבה. Assoc. ד"ר. מוסטפא אוזלפ דיבר על החשיבות של ללמד את התלמידים מה צריך לעשות לטובת האנושות.

תקשורת, מוטיבציה, אוניברסיטה

אחת מהדוברים המתנדבים של האירוע, המומחית אומית קרבקאק אמרה: "איך נוכל להצליח בכיתה? מהם ארבעת גורמי ההצלחה החשובים ביותר? מהן שיטות לימוד קבועות ויעילות? איך לשמור על האנרגיה והמוטיבציה שלנו בבית הספר? מהי תקשורת? מהם כלי תקשורת? איך אנחנו מתחברים לאנשים? מה זה מדע מהם ענפי המדע? איך להיות מדען? אתה מכיר את אוניברסיטת יוזגת בוזוק?" הוא שיתף מידע שימושי ומעשי עם סטודנטים בנושאים כמו תקשורת, מוטיבציה ומושגים באוניברסיטה.

תודה

הם גם לקחו מתנות של ספרים וחומרים לתמיכה בפעילויות חינוכיות, שחולקו לתלמידים והוערכו בבית הספר. פרופסור מאוניברסיטת Kütahya Dumlupınar על תרומתם. ד"ר. Kâzım Uysal, פרופסור מאוניברסיטת אנקרה Yildirim Beyazıt. ד"ר. יוסל אחר, פרופסור מאוניברסיטת אורדו. ד"ר. Sadula Gulten, Assoc. פרופסור מ-YOBU. ד"ר. מהמד בקיר, מרצה בדימוס אמין צ'יגדם ישיל, בעל זיכיון של הוצאת Kashif Çoçuk Emrula Koker, נשיאת ארגון המורים המתנדבים בטורקיה Dr. הם הודו לאברהים ארדואן, למורה בדימוס סלמי טנוגלו, נשיא אגודת המשוררים והסופרים של יוזגט, למחנך-סופר אחמד סרגין, למורה מוראט אקפינר מקייסרי, למורה נשה אופלז מירקוי ולכל המתנדבים שתמכו בחינוך.

מטעם מנהל החינוך הארצי של מחוז צ'קרק, זקי עקן, הוענקו תעודות הוקרה לדוברים ששיתפו מידע רב ערך באמצעות סמינרים וראיונות לאחר האירועים. מסתבר שתכניות נפלאות אלו "פעילויות קריאה בכפר" אשר מושכות תשומת לב בפן משנה משחק ומראות שההזדמנות הזו תמיד קיימת עבור מי שרוצה לקדם את החינוך ואשר זכתה להכרה ולהערכה רבה מיום ליום. היום חייב להימשך. MUHAMMED ÜSTÜNTAŞ

Source link

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *