6 פריצות לשמירה על עיצוב האינטרנט שלך צעיר לנצח למיתוג תאגידי

הזדקנות האתר דומה להזדקנות אנושית. כפי שאתה צריך לטפל היטב בעצמך, אז אתה צריך לשמור על אתר העסק שלך במצב מצוין? המשיכו לשפץ אותו בסטנדרטים עכשוויים. אחרי הכל, זה המקום שבו אתה מקבל כסף.

כל פרויקט עיצוב אתרים, גדול או קטן, מגיע עם שיקולים והרהורים ספציפיים. עם חלוף הזמן היא מתחילה להופיע כמו ארובה ישנה שזקוקה לשיפוץ. ההשלכות הדרסטיות של אי עדכון האתר שלך הן ירידה במעורבות המשתמשים, דחיית הפניות פוטנציאליות ובסופו של דבר, אחוז ההמרה מדולדל.

הפוך את הזהות התאגידית שלך להנחיות לעיצוב אתרים

לעתים קרובות קמעונאים מקוונים חושבים לאחר שהתפתחו, אתרים ימשיכו לגלגל משתמשים פוטנציאליים בעקבות בניית בסיס צרכנים נאמן. זה לא נכון. אתה זקוק לתמיכה עקבית מסוכנות עיצוב האתרים השכורה שלך בבריטניה כדי לשמור על האתר שלך כמקור קבוע ליצירת הכנסות. כאן אתה צריך להפיק את התועלת המרבית מהזהות העסקית הארגונית שלך.

בהמשך, אני מביא לך פריצות משמעותיות כדי לגרום לעיצוב האתר שלך להיראות צעיר עם פונקציונליות ירוקה עד.

1. הסר זבל נתונים ותוכן חסר רווח:

אל תתעלם מזבל נתונים, קבצים מתים וגם תוכן שאינו מועיל יותר לצמיחה ולפיתוח העסק שלך. ללא קשר לגודל הפרויקט שלך והאם האתר שלך גדל באופן אורגני או לא, הסר תוכן נטוש וזבל נתונים. הסיבה הטובה לעשות זאת היא לעמוד בקצב המשיכה החזותית והביצועים המצוינים של האתר.

2. מצא ותקן את הפונקציות המיושנות:

כדי לשמור על האתר שלך צעיר לנצח, מצא ותקן את כל הפונקציות הישנות. עזוב את כל בלוקי הקידוד הלא ברורים שהם סוגים שונים של קטעי קוד הקיימים באתר מסיבות שונות. אם אתה רוצה שהאתר שלך יעבוד במבט חטוף, אז תטפל היטב בתקני קידוד. לדוגמה, בנית אתר ב-PHP והוספת קטעי קוד אחראיים, אבל כעת הם חלק מגרסאות שפה מיושנות שאסור לך להמשיך בהן יותר.

3. קישורים חיצוניים פגומים:

במהלך השנים, אתה עשוי למצוא מאות קישורים שבורים. או לסגור אותם לנצח או לתקן אותם. לא משנה איזה פוטנציאל SEO אתה משקיע בשיווק ומכירות מותג, אם תיכשל בהתמודדות עם הבעיה הזו, אתה הולך להרוס את כל מה שבנית – במוקדם או במאוחר. אין בו דעה שנייה. קישורים חיצוניים ברגע שיהיו פגומים ישאירו השפעה שלילית על דירוג Google שלך. אם אינך רוצה לחוות את הסבל הזה, אל תתעכב בתיקון הקישורים הבעייתיים.

4. קישורים פנימיים שבורים:

אתה לא יכול להרשות לעצמך להתעלם גם מהבעיה הזו. אם לא תשימו לב ותתמודדו עם תופעות לוואי של קישורים שבורים או שגיאות 404, זה יפגע בעסק שלכם עד היסוד. זה עלול להרחיק אותך מהמתחרים מכיוון שאם לא יזוהה ויפתר בזמן, זה ישפיע על דירוג האתר שלך וכתוצאה מכך ירידה בנראות של מנוע החיפוש.

5. אלתור נומנקלטורת CMS:

מערכת ניהול תוכן חזקה היא אבן היסוד של אתרים עסקיים. אתה יכול לשדרג אותו בכל פעם שיש עדכון חדש. אבל, לעתים קרובות ייתכן שלא ברור לך לגבי עדכון ה-CMS או לא. היום, זה כדבר סטנדרטי לעשות. המשך מיזוג של פלטפורמות שונות הוא יתרון.

אל תאפשר ל-CMS שלך להתפרע; זה קורה בדרך כלל כאשר המבנים הברורים של האתר הופכים למבוך. לדוגמה, אם ברצונך להוסיף שאילתת מסד נתונים והמפתח אינו יודע כיצד לעשות זאת באתר האינטרנט הנוכחי המקודד ב-CMS וב-Flange-mount בקוד HTML בשילוב עם מסד נתונים חיצוני MySQL כדי לספק את המידע הנדרש. אני בספק אם זה לא יפריע לך בזמן הגשת ההצעה שלך.

6. עבור אחרון עם Mobile-First Index:

זה טוב להיצמד למגמות מבוססות של עיצוב אתרים כמו היענות, אינטראקציה פרלקסה, CTAs בולט, תהליך קופה נוח וניווט קל וכו'. אבל, כמעצב אתרים, הימנע מלעבור דרך דלת לא נכונה. זה אומר לקבל החלטות עקרוניות טכנולוגיות מושכלות.

כל העסקים זקוקים לעיצובי אתרים ללא מחסומים מאז נקודת השנה. לכן, צריכים להיות להם אתרים שפועלים כראוי בכל סוגי המכשירים הניידים. אבל, יחד עם זאת, אף עסק לא יכול להרשות לעצמו לפספס שום טרנד כמו תכונת האינדקס של גוגל שהוצגה לאחרונה לנייד-ראשון.

פְּסַק דִין:

אם אתה צריך אתר אינטרנט אטרקטיבי, צעיר ופרודוקטיבי לנצח, שמור על שיפוץ עיצובו במרווחי זמן קבועים – הבטחת ממשק משתמש חלק המוביל לחוויית משתמש יוצאת דופן. שמור על עיצוב האינטרנט שלך פשטני ורספונסיבי תוך תמיכה בכל המכשירים, הדפדפנים ופלטפורמות השיווק הדיגיטליות להמרות מוגברת והישארות בהובלה העסקית.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *