6 עצות אפקטיביות לשיווק דיגיטלי למעצבי פנים

חלפו הימים שבהם אנשים נהגו לחקור מגזינים או ספרים כדי לקבל השראה לעיצוב פנים.

האינטרנט הפך למקור העיקרי לקבל רעיונות בכל נושא. כבעלי עסקים, זה אומר שלקוחות פוטנציאליים גולשים בגוגל מדי יום כדי לקבל השראה לעיצוב פנים.

כאשר מגדלים עסק לעיצוב פנים, השאלה הראשונה שעליך לשאול היא: "כיצד אנו מגיעים ללקוחות ומכירים להם את שירותי עיצוב הפנים שלנו?" הדרך הטובה ביותר היא שיווק דיגיטלי. שיווק דיגיטלי לבדו יכול להציע לעסק עיצוב הפנים שלך הרבה יתרונות. זה יכול לעזור להציג את העבודה שלך, לפגוש לקוחות פוטנציאליים, למשוך מבקרים חדשים ולקבל יותר לידים עסקיים בבת אחת. האתגר היחיד הוא להבטיח שאסטרטגיית השיווק הדיגיטלית שבה אתה משתמש יעילה מספיק כדי להשיג ולייעל את כל הדברים האלה ביחד.

להלן כמה דברים חיוניים לשיווק דיגיטלי שכדאי להשתמש בהם בשנת 2018 כדי לשמור על זרימת הלידים שלך ולהשיג רווח. נוכחות דיגיטלית חזקה דורשת הרבה מאמץ וזמן לפתח, אבל אסטרטגיות שיווק מקוונות אלו יספקו תוצאות חיוביות מיידיות. עיין באסטרטגיות השיווק הבאות של מעצבי פנים:

בניית אתר יעיל:

בשיווק דיגיטלי, יש מגוון של ערוצי שיווק אך נקודת האינטראקציה הראשונה בין עסק לליד היא אתר אינטרנט פונקציונלי. זה המקום אליו אנשים הולכים כדי ללמוד יותר על העסק שלך ומי אתה. האתר שלך הוא היכרות עם השירותים שלך וחלון ראווה של העבודה שלך. זה גם המקום למבקרים להגיע ולמצוא אותך כשהם מחפשים את השירותים שאתה מספק. זכור, תיק העבודות שלך הוא חלק חשוב מאתר העסק שלך. הקפד להוסיף כמה תמונות מקצועיות המציגות את היצירות הגדולות ביותר שלך. נסה להשתמש באינפוגרפיקה להסברים טובים יותר. אתר מרשים עוזר לך להפוך את הרעיונות העסקיים המדהימים שלך למותג מצליח.

התחל לכתוב בלוג:

בלוגים היא אחת הדרכים הטובות ביותר לחלוק את המומחיות והכישרון שלך. התחל לכתוב בלוג ועדכן את הבלוג שלך פעם או פעמיים בשבוע לקבלת תוצאות מיטביות. אתה יכול לכתוב כל דבר בבלוג שלך שאתה רוצה לכתוב. אתה יכול לכתוב על השירותים שלך, לשתף פרויקטים או תיאורי מקרה או פשוט טיפים על עיצוב הבית. היו מקצועיים ופרסמו רק דברים משמעותיים. ודא שהקהל שלך מבין עד כמה אתה מנוסה בתחום שלך דרך התוכן שלך.

השתמש במדיה חברתית:

אם אין לך חשבון עסקי במדיה החברתית, עבור וצור אחד עכשיו! יצירת חשבון במדיה החברתית היא חינמית לחלוטין ודרך מצוינת לשמור על קשר עם קהל היעד והלידים שלך. העלה את תמונות הפרויקט הטובות ביותר שלך לאינסטגרם ולפייסבוק עם תוכן מעניין כדי למשוך את תשומת הלב של העוקבים שלך. פרסם תמונות של הפרויקטים הנוכחיים שלך עם שורות תגיות קליטות. אם העוקבים שלך מוצאים את הפוסטים שלך אטרקטיביים, הם עשויים לשתף אותם גם עם העוקבים שלהם! פינטרסט היא לא פלטפורמת מדיה חברתית, אבל היא מקום נהדר למצוא מעצבי פנים. צור לוחות עם תמונות של בתים וחדרים מעוצבים היטב, כולל הפרויקטים שלך בעבר ובהווה.

נצל את כוחו של וידאו:

שילוב וידאו בתוכנית השיווק שלך מדורג גבוה באסטרטגיה בימים אלה. אחד היתרונות המרכזיים בשימוש בווידאו הוא שהם מדורגים גבוה בתוצאות של מנועי החיפוש בעצמם מבלי שתצטרכו להשקיע מאמץ רב באופטימיזציה. נסה לשפר את המשיכה של תיק המותג שלך עם סרטונים יצירתיים. צור סרטון היכרות המסביר את הגישה והטקטיקות שלך לגבי; עיצוב פנים ושתפו אותו ביוטיוב!

נסה להציג את העבודה או העיצובים שלך באמצעות מדיומים חזותיים ולשפר את הנראות והפרופיל הכללי שלך. אם תרצה, תוכל לשתף את הסרטונים האלה בפלטפורמות של מדיה חברתית או להשתמש בהם בפוסטים בבלוג שלך כדי לשפר את ה-SEO שלך (אופטימיזציה למנועי חברתי) ולהניע יותר ויותר תנועה לאתר העסק שלך.

SEO לעסק עיצוב הפנים שלך:

אחת הדרכים המרשימות ביותר לשפר את הנוכחות העסקית שלך באינטרנט היא באמצעות קידום אתרים. התחל את המחקר שלך עבור מילות מפתח רלוונטיות ובצע אופטימיזציה לאתר עיצוב הפנים שלך עם מילות המפתח הטובות ביותר עבור העסק שלך. כשמדובר בדירוג לעיצוב פנים, ישנן שתי מילות מפתח עיקריות המשמשות אנשים במחקר. הם 'מעצב פנים' ו'מעצב פנים'. אבל, אם אתה מקדם את המותג שלך בעיר גדולה, נסה להשתמש למשל ב'מעצב פנים לוס אנג'לס' כדי לדרג גבוה יותר באזור שלך. אל תשכח לציין את הנישה או ההתמחות שלך. אולי זה בסגנון קוטג' חוף או מודרני תעשייתי. מה שזה לא יהיה, הצג את העבודה שלך והשתמש במילות מפתח אלו! בנה דפים בודדים כך שאנשים יכירו את המומחיות שלך וימצאו בקלות את ההתמחויות שלך.

שמור על המוניטין שלך:

אין ספק שהתוכן השיווקי המשפיע ביותר עבור העסק שלך נוצר על ידי קהל הלקוחות שלך, לא אתה. ביקורות מקוונות שניתנו על ידי הלקוחות שלך פועלות כהערכה כנה של המאמצים שלך ושל פרויקטים קודמים. בנוסף, ביקורות אלו משפיעות רבות על החלטות גיוס עובדים. שלושה דברים עיקריים שכדאי להתמקד בהם:

לכל פרויקט שתבצעו יש השלכות מתמשכות על המוניטין העסקי ומאמצי השיווק שלכם. כדי לקבל ביקורות מעולות, שמח את הלקוחות שלך בעבודה האיכותית שלך. אם משהו משתבש, תקבל ביקורות נמוכות שמשפיעות על השיווק שלך.

תמיד היה פרואקטיבי כדי לקבל ביקורות חיוביות מהלקוחות המרוצים שלך. עשה מאמצים ובקש מכל הלקוחות המאושרים שלך להשאיר הערות טובות.

עקוב אחר כל ההערות על המותג שלך במדיה חברתית או בפלטפורמות אחרות כדי למשוך מבקרים.

אלו כמה טיפים יעילים לשיווק דיגיטלי עבור מעצבי פנים. השתמש באסטרטגיות אלה ועשה את הדרך שלך לשפר את הדירוג שלך בתוצאות מנועי החיפוש ולקבל יתרונות גדולים עבור העסק שלך בעיצוב הפנים!

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *