6 נושאים פופולריים לקישוט פנים שכדאי לדעת עליהם

הבית שלך הוא השתקפות מושלמת של הסגנון האישי שלך. יש שפע של נושאי עיצוב פנים העונים להעדפות שלנו. בין אם זה הנושא הבוהמי האקלקטי או התפאורה המינימליסטית העדינה, ישנם סוגים שונים של סגנון שמדברים אל הנשמה שלך. עבור כל אותם אנשים המעוניינים לשפץ את בתיהם, הנה נושאי עיצוב הפנים הפופולריים ביותר.

1. מוֹדֶרנִי

המודרנית עוסקת בהדגשת הבלגן. אסימטריה ידועה מאוד וקווים נקיים בארכיטקטורה עדיפים בהרבה. במקום להשתמש ביותר מדי אביזרים קטנים, הנושא המודרני משתמש בציורים גדולים כדי להשלים את חלל הקיר הפתוח. תוכניות קומה פתוחות נפוצות כדי להשיג תחושה של הימצאות בחלל גדול. דירות קטנות או בתים עם מצוקת שטח רצינית משתמשים בעיצוב הספציפי הזה כדי לגרום למקום להיראות גדול יותר.

צבע נפוץ: צבעים עמומים כמו בז', חומים בהירים ואפילו אפורים משמשים לנושא המודרני. צבעים בהירים משמשים להוספת מבטא לקירות.

ריהוט נפוץ: הרהיטים פשוטים ומעל קישוטים זה ביג נו-נו.

2. עַכשָׁוִי

משמש לעתים קרובות להחלפה עם סגנונות מודרניים, עכשווי הוא פרשנות שונה לגמרי. בעוד שהעיצוב המודרני הוא ייצוג של תנועה שהחלה במאה ה-20, עכשווי הוא עיצוב קולח שאינו דבק בשום סגנון מסוים. עבור האחרונים, ניתנת המשמעות להוספת מראה רענן וטבעי לחלל. ההתמקדות היא תמיד בקווים, צורות וצורות. למעשה, עכשווי תמיד מזוהה על ידי תכונותיו המלוטשות והמושתקות מינוס כל סוג של פזרנות. לחומרים יש תפקיד חשוב יותר מהצבעים.

צבעים נפוצים: צבע אינו נקודת המוקד בסביבה עכשווית. כל עוד הגוונים מביאים עומק וגיוון לפנים, כדאי ללכת.

ריהוט נפוץ: רהיטים עם צללית דקה הם הסימן המסחרי של עיצוב עכשווי. עצים בהירים עם קווים נקיים הם נפוצים.

3. מינימליסטי

"פחות זה יותר" הוא המוטו המשמש לסגנון החיים המינימליסטי, והעיצוב הוא רק השתקפות של אותו הדבר. לדברי קבלני השיפוצים של יוסטון, הנושא הזה תפס תאוצה במהלך החודשים האחרונים. התנועה היא כולה לצמצם את העודפים עם מינימום ריהוט ומינימום אביזרים. הרעיון הוא לצמצם את החיים ולהפחית את ההתקשרות לחומרים. פחות רהיטים בחדר משיג את תחושת השפע של המרחב, שהוא המאפיין המרכזי של הנושא המינימליסטי.

צבע נפוץ: הלבן הוא השולט בנושא הספציפי הזה. מונוכרומים ואפורים משמשים כדי להשיג תחושה של מבטאים.

ריהוט נפוץ: ריהוט בשימוש הוא המינימום המינימלי ויש להם עיצובים מסודרים. צמחים נפוצים בסביבה מינימליסטית.

4. מָסוֹרתִי

אלגנטי, מאוזן וסימטרי הם כמה משמות התואר הנפוצים ביותר הקשורים לנושא המסורתי. סוג זה של תפאורה עוסק כולו במתן חמימות ונוחות באמצעות צבעים ועיצובים עדינים. הרהיטים משמשים בשפע. אביזרים ממלאים תפקיד חשוב בהוספת הקסם של הנושא המסורתי. וילונות כבדים, חלקי הדגשה, מעמדי נרות, אגרטלים, פסלים ומראות משחקים תפקיד מרכזי בהוספת המראה המאוזן של עיצוב זה.

צבע נפוץ: פלטה טבעית המורכבת מצבעים כמו בז', חום ושמנת פופולריים. גוונים כהים יותר משמשים לפעמים כדי להוסיף מבטא.

ריהוט נפוץ: ריהוט עץ בצבע כהה עם עבודה מפורטת, פיתוחים מגולפים וקצוות רכים נפוצים. מייפל, אלון, דובדבן ומהגוני מתאימים לאלגנטיות.

5. בּוֹהֶמִי

פנים בוהמייני קשור בעיקר לגוונים בהירים ודפוסים אקלקטיים. כל הגדרה בוהמית עשויה להיראות דומה אך שונה לחלוטין זו מזו. חלק גדול מהמוטיב הזה עוסק בשימוש לא שגרתי באביזרים. כדי לקבל את נושא הבוהו המושלם, שכבות היא חובה. לגימור מעניין ניתן להשתמש באלמנטים מעידן אחר ומארץ אחרת. הוסף כמה שיותר בדים, צבעים ודוגמאות לתערובת; לנושא הזה אין עדיפות כל עוד הכל נראה מאוד חי ותוסס.

צבעים נפוצים: פלטת הבוהו מסנוורת עם מגוון רחב של צבעים. שילוב הספקטרום השונה משליך את הקסם המקסימלי.

ריהוט נפוץ: הרהיטים צריכים להיות בעלי אווירה שבטית. רהיטי וינטג' משתלבים בצורה הטובה ביותר עם הנושא הזה.

6. תַעֲשִׂיָתִי

שואב השראה מלופט אורבני, לנושא התעשייתי יש גולמיות לא גמורה. מגמה זו התגלתה כאשר מחסנים ישנים החלו להפוך ללופטים ודירות סטודיו. קירות לבנים לא גמורים, תוכנית קומה פתוחה, חלונות חשופים, צינורות חשופים ועבודות עץ נפוצים ביותר לנושא המסוים הזה. תקרות גבוהות, אביזרי מתכת משתלשלים ועץ ישן הם גם קבועים לנושא הקישוט התעשייתי. אתה יכול לשמור על הקירות ניטרליים או להוסיף כתם צבע פה ושם. הרצפה היא לרוב בטון מלוטש כדי לעגן את כל המראה ביחד.

צבעים נפוצים: הרבה חומים ואפורים. צבעים ראשוניים מוחלפים לרוב בגוונים כהים יותר של אפור, כחול ואדום כדי להחמיא להגדרה.

ריהוט נפוץ: פח, פלדה, אלומיניום וברזל הם הדומיננטיים לנושא זה. גופי תאורה מגיעים בדרך כלל בגימור מתכת. נעשה שימוש גם בעץ ובטון.

שיפוץ הבית שלך צריך להיות קל עם חזון מסוים וסוג הנושא שאתה רוצה. הבית הוא באמת המקום בו נמצאים הלב והנשמה! אז בחר את נושא הקישוט שאתה הכי אוהב, שכור קבלני שיפוצים נחשבים ביוסטון והפוך את הבית שלך לשיקוף הדמיון שלך.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *