5 נקודות שכדאי לזכור בעת עיצוב פנים המלון

בעת בחירת מלון לשהותכם במקום חדש, הדבר הראשון שאנו שמים לב אליו הוא לא רק תעריף החדרים, אלא יש גם הרבה דברים אחרים שאנו בוחנים בהם, כולל ניקיון החדרים, האווירה המזמינה, סגנון שנעשה בו שימוש וכו'. בקיצור עיצוב הפנים של המלון, עיצוב הפנים של המלון ממזג את כל האלמנטים הללו. כאשר מעצב פנים עובד על עיצוב פנים של בית מלון הוא מתחשב ועובד על כל האלמנטים הנ"ל. בעת עיצוב בית מלון, כמעצב פנים של מלון, תצטרך לזכור את כל האלמנטים הבאים כדי להפוך אותו למזמין יותר עבור הלקוחות.

1. קודם כל, ערכו את מחקרי המיקום המפורטים שלכם, כלומר העריכו את השטח שאתם מתבקשים לעצב על ידי הבנת דרכים שונות שבהן תוכלו להשתמש אפילו בפרטים הקטנים ביותר. ערכו שרטוט של החדר עם מידות מדויקות.

2. קיימו פגישה עם בעל המלון והצוות שלו ושאלו אותם לגבי הלייקים והלאים שלהם. קח את ההצעות שלהם ושלבו את הרעיונות האלה בעיצוב שלך. שאלו אותם על שילובי הצבעים, מבנה הרהיטים, המראה והכי חשוב התקציב שלהם. החלט על העיצוב שלך על ידי שמירה על התקציב בחשבון.

3. מחקר על הלקוחות שהמלון רוצה למשוך ולעצב אותו בהתאם. לפני קניית ריהוט, מוצרי אלקטרוניקה, שטיחים, צבעים, או אפילו שטיחי קיר או אביזרים קטנים, שוחחו על כך עם בעל המלון ושאלו אותו האם זה מקובל עליו. יידעו אותו על המחיר של כל פריט ולאחר קבלת אישורו לכו לרכוש אותו. ערכו תוכנית עיצוב.

4. לאחר רכישת כל הפריטים, סדר אותם לפי תוכנית העיצוב שלך. תנו הנחיות מתאימות לכל העובדים, החשמלאים והציירים שלכם. מסדרים את השולחנות והכסאות במרחק מספיק אחד מהשני. הסתר את כל החוטים הלא רצויים, כדי שהחדר לא ייראה מבולגן.

5. ניתן להוסיף גם צמחים, ציורים, מנורות וכו' כדי לחדר המלון להיראות אטרקטיבי יותר. יש לתת תשומת לב מיוחדת לאזור הלובי, שכן הוא זה שנותן ללקוחות את הרושם הראשוני על המלון. הקפידו גם על ניקיון בחדרים ובשירותים.

אלו הן חלק מהנקודות שאתה יכול לעקוב אחריהם כדי להפוך את שלך עיצוב פנים של המלון פרויקט מוצלח ואטרקטיבי יותר.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *