5 מובהקים לא כשזה מגיע לעיצוב גרפי

לא לשים לב בעת קבלת הוראות

תקשורת תמיד חשובה, במיוחד כשמדובר ביחס בין לקוח לאיש מקצוע המציע שירות. הוראות ברורות ואינפורמטיביות הן דרישת הלקוח, אך באחריותם של המעצבים לוודא שההנחיות הללו מובנות גם אם זה אומר לשאול עוד כמה שאלות כשמשהו לא ברור.

כמובן, זה יהיה רעיון טוב מהמעצבים לסקור את הנחיות הלקוחות שלהם שוב ושוב, לרשום הערות ולעשות סיעור מוחות. אם הם מבולבלים לגבי אחד מאלה, חיוני לפנות אליהם כדי שהכל יהיה ברור.

שימוש במגוון גדול של גופנים

זה יכול להיות כיף לשחק עם גופנים. עם זאת, זה יכול להתגלות כמעצבן לצופים שקוראים מאמר עם טקסט שממשיך להשתנות עד עשר פעמים בפסקה. באופן אידיאלי, צריכים להיות רק שלושה סוגים של גופנים בפריסה אחת.

עם זאת, מומלץ להשתמש רק בגופן אחד או אולי שניים. שימוש בגופן בודד נותן המשכיות לטקסט, וזה נהדר. שמירה על מספר הגופנים למינימום היא הטובה ביותר עבור עיצובי כרטיסי ביקור מכיוון שהשטח הפנוי מוגבל.

חושב יותר מדי

כאשר אתה יכול לכלול יותר לעיצוב לא אומר בהכרח שאתה צריך. הם צריכים לשמור את זה פשוט מכיוון שזה נראה מקצועי ויעיל יותר. לכן, עליהם להימנע משימוש יתר במסנני פוטושופ. בעוד שעיצוב יתר אינו שגיאה גדולה, הוא יכול גם להוביל לבעיות חמורות.

דברים מוגזמים הכלולים בעיצוב מקשים על המשתמשים לקבל את המידע שהם צריכים. עיצוב צריך לנשום ולפרוח מעצמו. שטח ריק יכול להיות טוב וברוב המקרים, זה הרבה יותר טוב מאשר למלא חלל ריק עם הרבה דברים.

כאשר חוברת עמוסה במספר גופנים, צבעים ותמונות יש לפשט זאת ולשמור על המינימום. זה יאפשר ללקוחות להתמקד בתכונות החשובות ביותר שעסקים היו רוצים להדגיש.

חשיבה במסגרת מוגבלת

למרות שאחרים עשויים לחשוב שזו פשוט קלישאה לחשוב מחוץ לקופסה, זה לא אומר בהכרח שזה לא נכון. טעות אחת באמת גדולה במונחים של עיצובים כמו לוגו היא להיתקע בתלם ולהיצמד לפרקטיקות ידועות.

עיצוב גרפי הוא תהליך הכרוך ביצירתיות ובשל כך, מעצבים צריכים להיות יצירתיים כדי להצליח. הם צריכים לנסות ולהתנסות בדברים שונים גם אם הם לא מהעולם הזה. למרות שזה לא מבטיח הצלחה, יש סיכויים טובים יותר כשהם מנסים.

מבטיח הרבה ואז מקיים פחות

אולי הטעות החמורה ביותר שעלולה לגרום נזק לעסקים היא מבטיחה יותר ממה שהם יכולים לקיים. כפי שנאמר באתר Go Layer, בעיצוב גרפי אנשים מוצאים רק לעתים רחוקות עבודה שנעשית במהירות.

לכן, כשמדובר בציפיות ובדד-ליינים, מעצבים צריכים לוודא שלא מבטיחים משהו שהם לא יכלו לקיים. הרבה יותר טוב להשלים פרויקט לפני דדליין ארוך מאשר לאחר דדליין קצר.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *