5 טיפים לטאטא את הלוח בתחרויות עיצוב קעקועים

תחרויות עיצוב קעקועים נמצאות בכל מקום, במיוחד בכל רחבי האינטרנט. עבור חובבי קעקועים, ארגון תחרות עיצוב הוא דרך מצוינת למצוא את העיצובים הטובים ביותר במחיר תחרותי מאוד. גם עבור אמנים, תחרויות אלו הן דרך יעילה מאוד להראות את כישוריהם לחובבי הקעקועים ברחבי העולם.

אם אתה מעצב קעקועים, אתה עלול למצוא תחרויות קעקועים די מתסכלות. הסיבה היא שאין הגבלה על מספר המשתתפים. כל מספר אמנים יכול לקחת חלק ולהגיש עיצובים המבוססים על רעיונות הקעקועים של הלקוח וההנחיות שלו. אז, כדי לעזור ליצור עיצובים עטורי פרסים, הנה חמישה טיפים יעילים מאמן קעקועים מומחה:

קרא את חוקי התחרות המלאים: לפני כל דבר אחר, אתה צריך לזכור את העובדה שאתה נדרש לעשות קעקועים על פי הכללים שנקבעו על ידי בעל התחרות. עיצוב הקעקוע שלך עשוי להיות יוצא מן הכלל, אבל אם הוא לא עומד בקריטריונים של התחרות, אין טעם להגיש אותו כי זה לא מה שהלקוח מחפש. קריאה והבנה של הכללים המלאים יעזרו לכם להגיע לעיצוב המתאים להעדפות השופט. לדוגמה; בדוק אם הם חייבים להיות מסורתיים, שבטיים או עכשוויים. הכרת הנושא של תחרות הקעקועים תגרום לעבודה שלך לבלוט.

גרמו לעבודה שלכם להיראות ייחודית ורעננה: כשמישהו פותח תחרות, זה אומר שהוא או היא מחפשים עיצוב שאינו רגיל והוא יצירתי באופן ייחודי ויש לו את כל מה שלקוח רוצה. רוב תחרויות הקעקועים מציבות את הייחודיות בראש קריטריוני השיפוט. כולם יודעים שיש מיליוני עיצובי קעקועים זמינים. חלקם משמשים לעתים קרובות יותר מהשאר, אז דעו אילו מהם נפוצים ונסו להימנע מהם. זכרו, שבעוד קעקועים מסורתיים עדיין מושכים, בעלי התחרות רוצים לראות עיצובים ייחודיים.

שים את עצמך בנעלי השופט: כשיוצרים עיצוב לתחרות, תמיד חשבו על שופטי התחרות. מכיוון שאתה לא זה שלבש את העיצוב שלך, אתה צריך לעקוב מקרוב אחר הכללים. תמיד תסתכל על זה מנקודת המבט של הלובש. שאל את עצמך; האם העיצוב הזה ייראה נהדר על העור של הלקוח שלי? האם השופט יאהב את העיצוב הזה? תחרויות עיצוב קעקועים הן בדיוק כמו חנות קעקועים, שבה הלקוח מדבר ואתה מקשיב.

עשה מחקר משלך: בין אם אתה עושה עיצוב קעקוע לתחרות או לא, מחקר חשוב. אתה יכול למצוא הרבה רעיונות עיצוב על ידי בדיקת עיצובים שנוצרו על ידי אמנים בקטגוריות שונות. שלבו את הפרטים מעוררי ההשראה ביותר בעיצוב שאתם חושבים עליו. מומלץ לחשוב על כל העיצובים האפשריים שמתאימים לחוקי התחרות ואז למזג אותם לאחד. יצירות מופת קעקועים זוכות בתחרות הן שילוב הגון של רעיונות שונים. רק זכרו שהעיצובים שלכם חייבים תמיד לשמור על ייחודיות, ולעולם אל תתפשרו על כך.

קח את הזמן: תחרויות עיצוב קעקועים, הן מקוונות והן לא מקוונות, מושכות מאות משתתפים. ככזה, הסיכוי לזכות יכול להיות קלוש מאוד. קח את הזמן שלך לעצב את הערך שלך. אתה צריך להשקיע זמן ביצירה, סקירה ושיפור ההשתתפות בתחרות שלך. רק לאחר מספר ביקורות וביקורים חוזרים יהיה לעיצוב שלך סיכוי לזכות בתחרות.

הערה אחרונה, התרגול חשוב לא פחות מהטיפים האלה. עכשיו כשאתה מודע לטיפים של מומחים אלה, אתה בהחלט בדרך לזכות בתחרות עיצוב קעקועים.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *