5 דברים שכדאי לדעת על סוכנות לעיצוב אתרים לפני שתעסיק אותה

החלטה על מעצב אתרים היא כמו לצאת לדייט ראשון. אדם צריך לגלות הרבה על האדם החדש הזה ואז להחליט אם הם תואמים. ללכת על המעצב הלא נכון עלול להרוס עסק.

לפי 48% מהצרכנים, עיצוב אתרים הוא הגורם העיקרי לקביעת האמינות של העסק. כמו כן, 38% מהאנשים לא יעסקו באתר כאשר התוכן והפריסה אינם אטרקטיביים. להלן 5 דברים שעליהם לקחת בחשבון בעת ​​בחירת סוכנות לעיצוב אתרים:

תסתכל על תיק הסוכנות

אסתטיקה חיונית לעיצוב אתר. מחקרים טוענים ששני שליש מהצרכנים מעדיפים להסתכל על אתר יפה להפליא במשך 15 דקות מאשר אתר רגיל.

כאשר עסקים רוצים למשוך יותר לקוחות ולהגדיל את ההכנסות, הם צריכים עיצוב יצירתי שנקבע מראש שמתחשב במבקרים באתר האינטרנט שלהם. אנשים יכולים להסתכל על תיק העבודות של סוכנות לעיצוב אתרים לפני שהם ממשיכים הלאה. כאן הם יכולים לצפות בפרויקטים של החברה בעבר.

מידע נוסף על תכונות האתר

מעצבי אתרים יכולים לכלול באנרים, כותרות, תמונות, מפות וכל שאר התכונות באתר. ישנן סוכנויות שיוצרות אתרים מותאמים אישית שבהם הם יכולים לבחור את התכונות המתאימים ביותר לעסק שלהם. חלקם מציעים פתרונות All-in-One או תוכנות "מדף". בתחילה, אתרים מותאמים יקרים יותר וגם גוזלים זמן, אך אלו נותנים החזר ארוך זמן על השקעתם.

חפש בגוגל סוכנויות עיצוב אתרים עם ביצועים מובילים

סוכנויות עיצוב אתרים בעלות דירוג גבוה בגוגל כנראה שלטו ב-SEO, תהליך קבלת תנועה ממנועי חיפוש. החברות שנמצאות בעמוד הראשון של דף תוצאות מנועי החיפוש (SERPS) משתמשות בטכניקות SEO כגון חיפוש מילות מפתח וניתוח מתחרים. אלה שמחפשים את סוכנויות עיצוב אתרים הטובות ביותר שיכולות לייעל את הדף שלהם ליצירת לידים; יכול לחפש את החברות הבכירות בגוגל.

שאל שאלות רבות

לפני ההרשמה לשירותיה של סוכנות אינטרנט, עליה לשאול את כל השאלות האפשריות. גם אם הם רואים את המידע הדרוש להם באתר החברה, הם צריכים גם לדבר עם כל אחד מהצוות כדי לברר עליהם יותר.

למשל, הם מקבלים הצעת מחיר עבור השירותים הנדרשים. הם צריכים לשאול אם העמלות הנסתרות והעלויות הנוספות כלולים במחיר. לא כל סוכנויות האינטרנט שקופות בכל הנוגע למחירים שלהן ולכן אנשים צריכים לבקש הערכה מלאה עבור הפרויקט שלהם. כמו כן, הם יכולים לשאול לגבי עקרונות שירות לקוחות ושיטות עיצוב נגישות.

למידע נוסף על זמני טעינת דפים

מספר רב של משתמשי אתרים מחשיבים את זמני הטעינה של העמודים כאל מפחיד. דפים בטעינה איטית יכולים להגדיל את קצב הנטישה או את מספר המבקרים שנוחתים באתר שלך ואז לפתע ללחוץ על כפתור "הקודם". עדיף לבחור בסוכנות לעיצוב אתרים שיוצרת דפים בולטים שלעולם לא מאטים את האתר שלהם.

רכיבי אינטרנט שמגדילים את זמני הטעינה בכמה שניות יכולים לפגוע במכירות שלהם. מחקרים אומרים שלדפים עם זמן טעינה של 2.4 שניות יש שיעור יציאה מדף כניסה של 12.8%. לאלה עם זמן טעינה של 3.3 שניות יש שיעור נטישה גבוה משמעותית של 20%.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *