10 שלבים לשכירת מעצב אתרים או חברת עיצוב אתרים הטובים ביותר לאתר העסק שלך

תכננת לנצח לגרום למעצב אתרים לעבוד באתר שלך. התוכניות שלך ברורות והכנת את התוכן שלך. מה הלאה? איך תבחרו את מעצב אתרים או את חברת עיצוב אתרים הטובים ביותר?

שלב 1. שאל מסביב. שאל חברים, או חברות דומות ששכרו מעצב אתרים בעבר. מלבד קבלת מספרי הקשר של מעצבי האינטרנט, שאל איך זה לעבוד עם אותו אדם. גלה מה קרה במהלך תהליך העיצוב ומה הם חושבים על העיצובים שהוגשו.

שלב 2. בצע את המחקר שלך לקבלת מידע ליצירת קשר. השתמש באינטרנט או בספר הטלפונים שלך כדי לקבל את השמות ופרטי הקשר של חברות עיצוב אתרים באזור שלך. אם אתה משתמש באינטרנט, צפה בעבודות העבר שלהם. לאחר מכן צרו קשר עם כל אחד ובקשו הצעת מחיר.

שלב 3. עיין בפורטפוליו של חברת עיצוב אתרים שאתה בוחר ממנה. בדוק אם העיצובים הם בעלי מראה מקצועי, נקי וקל לשימוש.

שלב 4. הסתכלו על הניסיון של מעצב אתרים או חברת עיצוב אתרים. כמה זמן האדם או החברה בעסק? לכמה חברות הם עיצבו?

שלב 5. בדוק אם המעצב או חברת עיצוב אתרים מעודכנים בטרנדים החדשים ביותר בשיווק באינטרנט. אתרים שימושיים ורווחיים מושכים את התנועה הנכונה באמצעות אופטימיזציה ושימושיות למנועי חיפוש ועל ידי שימוש באסטרטגיות Web 2.0 כגון שיווק במדיה חברתית. אתרי אינטרנט יעילים לוקחים בחשבון ברצינות קידום אתרים ושימושיות. בדוק אם למעצב האינטרנט שלך יש לפחות ידע בסיסי בשניהם. על מנת שהאתר שלך יצליח אתה צריך להיות מסוגל ליישם קמפיין שיווק באינטרנט מוצלח.

שלב 6. תסתכל על זמן הסבב המוצע של מעצב אתרים או חברת עיצוב אתרים. האם זה תואם את לוח הזמנים של התוכניות של החברה שלך?

שלב 7. בדוק את תנאי השירות של מעצב אתרים או חברת עיצוב אתרים ובעלות על קבצי אתרים. בדוק אם אתה מסכים לתנאים שקבע המעצב לעבוד איתך. ראה גם את הזכויות לגבי מי הבעלים של הפלט הסופי ובאילו גדלים. אם זה לא ברור מההתחלה, אתה פשוט עשוי להיות מופתע לגלות שהעבודה שהזמנת אינה שלך וייתכן שתצטרך לשלם תוספת כדי לקבל אותה.

שלב 8. ראה מה מעצב אתרים מציע עבור שירותי לאחר עיצוב. האם המעצב יעזור לתחזק את האתר שלך או שהמעצב צפוי לבצע רק את העיצוב הראשוני?

שלב 9. דבר עם המעצב. האם קל לתקשר איתו? אתה אמור להיות מסוגל לתקשר עם מעצב האינטרנט שלך בקלות. אתה צריך להיות נוח להציג בעיות שאתה רוצה לפתור. מעצב האינטרנט שלך צריך להיות מכבד ומהיר. שניכם צריכים להיות מסוגלים להתפשר על מה שיעבוד הכי טוב עבור הצופים, לאו דווקא הטעם האישי שלכם.

שלב 10. חפשו לקוחות קודמים ומרוצים. אתה יכול לעיין באתר האינטרנט או בבלוג של המעצב ולראות אם יש המלצות של לקוחות. שימו לב מה יש להם לומר על המעצב. אתה יכול גם לנסות להתקשר אליהם (אפשר לשאול את מספר הקשר ממעצב האתר) ולבקש הערות לגבי תהליך העיצוב והתפוקה הסופית.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *