10 הרעיונות המובילים לקישוט הבית הגותי

עיצוב וקישוטים גותיים לבית, או שאתה אוהב את זה או שאתה שונא את זה. די בחלום על ורדים אדומים מיובשים וחיוורים מול כיסא כס מלכות מימי הביניים כדי להפוך את העלמה המקאברית ביותר לחלשה בברכיים.

ישנם סוגים שונים של עיטורים גותיים, החל מאמנות חרוטת מצבות ועד לנושאים גותיים-ויקטוריאניים מאופקים יותר. לא משנה מה המקרה, אם אתה מישהו – שנהנה מעיצוב פנים מסוג זה – אז 10 רעיונות הקישוט הגותיים הבאים יועילו הרבה לך ולבני המתים המתגוררים בו.

סלון גותי: אם אתם נהנים לארח אורחים, אז סלון גותי, עם ריהוט מעץ אלון ומהגוני, קירות בגווני אדמה, ריצוף עץ, מעמדי נרות ארוכים וכיסאות עתיקים גדולים יעלו את המוניטין שלכם, בקרב החברים והקרובים. אתה יכול גם לבחור בדלתות ולוחות חלונות, במראה חלוד ופגע במזג האוויר עם סרט ויטראז', כדי לשפר את המנה הגותית של חדר כזה.

חדרי שינה גותיים: ניתן להשתמש במראה הגותי גם כדי להשיג סביבה רומנטית במיוחד לחדרי שינה של זוגות. כאן, מיטות אפיריון גדולות, בדגמים מהעולם הישן ובדים עשירים ונוחים כמו סאטן, משי דהוי, פרוות קצפת וקטיפות הם חובה מוחלטת. התאורה צריכה להיות גם עדינה, על מנת ליצור מצב רוח גותי אך רומנטי. פנסי נרות תלויים עובדים טוב במיוחד.

גן גותי: השמיים הם הגבול, כאשר אתה רוצה להתנסות בגן גותי, הצידה התייחסויות ל"יסמין וורד"… פרחים וסחלבים קטלניים בצל לילה אקזוטיים, מוזרים ומזעזעים מבחינה ויזואלית. במונחים של אביזרים מרוהטים, אתה יכול לנסות מזרקות גותיות בוכיות, פסלי גרגויל או מקומות ישיבה מברזל יצוק.

חדר אמבטיה גותי: חדרי אמבטיה כאלה צריכים, באופן אידיאלי, להיות בעלי ממדי שטח גדולים, על מנת לשחק עם חושך ואור. בחדר אמבטיה כזה, פריטי פורצלן זוכים להערכה רבה. רצפת דמקה בשחור-לבן תהיה קטלנית. מראות גדולות עם לוחות מימי הביניים מורכבים מועדפים גם כאן. אפילו, אביזרי המקלחת והכיור שלך יכולים להיות בעלי חתימות מימי הביניים או צורות של יצורים קסומים. הזוהר החם של נרות סגולים ואדומים רבים היה מנצנץ מעל פני המים. שימוש בנרות כהים או אפילו מחזיקי קטורת דרקון עובדים די טוב.

מטבח גותי: מטבח כזה צריך לשחק עם מגוון חומרי בנייה המשתלבים היטב עם נושא ימי הביניים. במיוחד, עבודת עץ נחוצה כדי להוסיף מגע של פשטות כפרית למטבח שלך. בנוסף לאלו, המדפים והארונות יכלו לעשות שימוש באבנים, זכוכית צבעונית וברזל יצוק. כמו כן, אתה יכול לתלות את הסירים והכלים שלך באורה נמוכה כדי להוסיף מגע של אותנטיות למראה כולו עבור תחושה של סוויני טוד. כדי לקחת את הדברים צעד קדימה, נסה לתלות מקבת או גרזן קרב על הקיר. אפילו דגמן את המטבח שלך בדומה לשף בלאק מטאל הטבעוני!

צבעים גותיים: הו האימה, אתה מתכוון שיש צבע אחר מאשר שחור? כל שאר הזנים של צבעים כהים ותוססים הולכים טוב עם סביבה גותית. כאן, אתה יכול לבחור להדביק את קירות הבית שלך עם סוגים שונים של אדומים, סגולים וגווני אבן.

טפטים גותיים: אלה זמינים כעת בשפע בשוק, במספר רב של דוגמאות ומוטיבים מעניינים. הם משתלמים לרכישה ותוכלו להתנסות בסוגים שונים כאלה, כל כמה חודשים.

פנסים גותיים: אלה יכולים להעניק מראה מרהיב מאוד לחדר האורחים שלך, חדרי השינה ואפילו חדרי האמבטיה. לקבלת אפקט מירבי, לכו על נברשות נרות המוסיפות תחושה מלכותית למשכן שלכם.

פסלונים גותיים: אלה זמינים בצורות של מספר רב של יצורים מיסטיים כמו דרקונים, גרגוילים, גולגולות ועוד.

קמינים: אח פשוט, בצורות קשתיות מעץ, מושלם לעיצוב הבית הגותי שלך. אם אתה רוצה ללכת על התחושה של אדוני הערפדים, חפש מדף אח משיש של ראש אריה מגוחך.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *