תיקי מעצבים אותנטיים – איך לזהות תיק מזויף מתוך תיק אותנטי

בכלכלה של ימינו, המספר ההולך וגדל של תיקי מעצבים מטופחים ממשיך לעלות. עבור האישה שעדיין מחפשת את תיקי המעצבים האותנטיים, זה יכול להוות אתגר. אל תפחד, יש דרכים שבהן תוכל לזהות תיק יד מעוצב אותנטי. אנחנו כאן לעזור! להלן כמה ממותגי התיקים המעצבים שאנו נושאים וכיצד תוכל לזהות את האמיתי מהזיוף ולהציל את עצמך מרכישה מאכזבת.

תיקי B. Makowsky: תיקי B. Makowsky ידועים בעור הגמיש שלהם, בחומרה השמנמנה ובבטנת החתימה שלהם. רוב תיקי היד הניתוקים אינם עשויים מאותו עור רך אמיתי ולא יהיו בעלי בטנת סאטן ייחודית. חפש את המאפיינים האלה בעת קניות תיקי B. Makowsky. אם המחיר נראה טוב מכדי להיות אמיתי, כנראה שכן.

תיקי מייקל קורס: מייקל קורס ידוע בזכות האבזמים המרובעים שלו, הצמדנים או הדגשים על התיק. לכל ארנק של מייקל קורס יש את המבטאים המרובעים האלה. ל-knock-offs אין את המבטאים האלה או לעתים קרובות שוכחים להשתמש בלוגו על החומרה.

תיקי מארק ג'ייקובס: רוכסני מארק ג'ייקובס מלוכסנים "אני". אם לתיק יש "i's" זקוף אז זה כנראה מזויף. לתיקים אותנטיים של מארק ג'ייקובס אין רוכסנים ריקים. שימו לב שבחלק מתיקים E/W (מזרח/מערב) שלהם ישמש רוכסן Lampo. רוכסן Lampo מיוצר על ידי Lampo ומותג הרוכסן נמצא בצד האחורי או מתחת לרוכסן. לתיקים מזויפים של מייקל קורס לרוב יהיה תג מתכת או עור תלוי מהתיק. אלה אף פעם לא מופיעים על תיקים אותנטיים של מייקל קורס. הימנע מתיקים עם תגיות שמציינות "מרק ג'ייקובס אותנטי". חלק מיצרני העתקים משתמשים בזה כדי לרמות את הצרכנים להאמין שהם רכשו תיק אותנטי. כל תיק של מייקל קורס צריך לכלול תווית מתכת בפנים שכתוב עליה מייקל קורס ולא צריך להיות בו מספר סידורי או מספר זיהוי. זה לא תכונה של תיקי מייקל קורס.

תיקי ברהמין: תהיו בטוחים שעדיין לא התגלו נפילות של תיקי ברהמין. בשלב מסוים, התיקים האלה היו מורכבים בסין, אז אל תיבהל אם תמצא אותנטי שאומר "תוצרת סין", שכן אלו הם תיקים אותנטיים.

תיקי קול האן: Cole Haan ידוע לשמצה בזכות תיקי עור רכים וגמישים. כאשר אתה מכופף את העור, אתה לא אמור להרגיש שום קמט. אם לעור יש תחושה פלסטית או מחוספסת, רוב הסיכויים שזה מזויף. תיקי Cole Haan עולים בין 300 ל-12,000 דולר אז אם מישהו מוכר אותם ב-25 דולר, רוב הסיכויים שזה מזויף.

ישנם כמה שלבים שאתה יכול לקחת בחשבון בעת ​​רכישת תיק יד מעוצב מוזל:

  • קרא בעיון את תיאור התיק ושאל שאלות על כל דבר שעלול להיראות לא ברור. אם התיאור מציין שהתיק הוא "העתק" או "בהשראת מעצב", אז התיק אינו אותנטי.
  • קחו בחשבון את מחיר התיק. אם המחיר נראה טוב מכדי להיות אמיתי, רוב הסיכויים שכן. אם התיק נמכר ב-25% מהמחיר הקמעונאי המקורי, רוב הסיכויים שזה מזויף. שים לב גם שיש מותגים אותנטיים באינטרנט ב-40% הנחה או אפילו קצת יותר, אז תצטרך לחקור אותם יותר.
  • קבע אם העוסק הוא עוסק בעל מוניטין. כמה דברים שאתה יכול לשאול את עצמך הם: האם יש להם מדיניות החזרה סבירה? האם לאתר שלהם יש מראה ותחושה מקצועיים? האם הם מוכרים מוצרים אחרים מלבד תיקי מעצבים?
  • חפש מאפיינים מרכזיים של סימן מסחרי הידוע לשמצה עבור המעצבים הספציפיים. רשמנו למעלה כמה מהתכונות הללו כדי לעזור לך לזהות לפי מותג.
  • תיקי מעצבים עשויים בדרך כלל מעור משובח ובדים רכים. אם התיק מיוצר מעור זול, כנראה שמדובר בהתקפה.
  • בדוק את התפירה כדי לוודא שהוא אחיד וישר. לתיקים מזויפים של מעצבים יש בדרך כלל תפרים עקומים או לא שלמים. לתיקים אותנטיים יהיו תפרים אחידים וישרים.

והכי חשוב, אם אתה לא בטוח, שאל את הסוחר אם התיק שלו אותנטי ומהי מדיניות ההחזרה שלו. אם הם מוכנים להציע מדיניות החזרה או ערבות של 100% שביעות רצון, אז תיקי המעצבים הם בדרך כלל אותנטיים. אנו מקווים שעזרנו לתת לך את הכלים הדרושים לך כדי לקנות תיקי מעצבים אותנטיים.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *