שינוי עיצובי גדול מגיע ל-X, הכריז מאסק

אילון מאסק טוויטרמאז הרכישה בוצעו שינויים רבים בפלטפורמת המדיה החברתית המוכרת. תוך כדי כך, שמו של טוויטר ואפילו לוגו הציפור הכחולה שונו. כַּיוֹם איקס השינוי עדיין לא הושלם עם שם הפלטפורמה. בפוסט X האחרון ששיתף מאסק (כן, זה כבר לא ציוץ, זה פוסט) שינוי רציני ההכרח מוזכר.

"הכל משתנה, הקבוע היחיד הוא שינוי"

נראה כי מאסק מהדהד את הציטוט של הרקליטוס "הכל משתנה. הדבר הקבוע היחיד הוא שינוי". הוא בטח אוהב מאוד את דבריו כי הוא כל הזמן מחפש שינוי ב-X. המיליארדר המפורסם אמר בפוסט X שלו:"אנחנו צריכים להפוך את הממשק הזה להרבה יותר נחמד." היא אמרה. במוחו של מאסק לְעַצֵב עומק השינוי אינו ברור, אבל "הרבה יותר" מעיד שזה יכול להיות משהו גדול.

במשך זמן רב לא חלו שינויים משמעותיים בעיצוב הפלטפורמה. אבל ברור שמאסק רוצה להפוך את הפלטפורמה למקום אחר. השינוי במותג הוא כבר אינדיקציה לכך. כשאתה בונה מותג חדש, אתה לא רוצה שהוא ייצמד לאותם יסודות, אז זה רק טבעי שהמיליארדר המפורסם רוצה שינוי. עם זאת, שינוי עיצובי קיצוני ומהיר יכול להתקבל בצורה גרועה על ידי המשתמשים.

מאסק ומנכ"לית החברה לינדה יאקרינו הציגו את ה-X אפליקציה שבה אתה יכול לעשות הכל הוא רוצה לעשות את זה. X מפותח למטרות מרובות כמו שליחת הודעות לאנשים אהובים, ביצוע שיחות וידאו, ביצוע סטרימינג בשידור חי, ייצור רווחים מתוכן, ביצוע עסקאות תשלום. העיצוב הנוכחי כבר קשה לממש את הרצון של אפליקציה שבה אפשר לעשות הכל.

האברי DH'de Do
הערות ופרטים נוספים

Source link

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *