מה הם מיקרו-אתרים וכיצד אוכל להשתמש בהם לטובת העסק המקוון שלי?

מיקרואתרים משמשים לעתים קרובות ביישומים עסקיים מקוונים כתוספת לאתר העסק הראשי שלך. תבניות מיני-אתרים אלו יכולות לתפקד גם כדפי נחיתה בחינם. כיצד משתמשים בהם, וכיצד תוכל להשתמש בהם בעולם האמיתי של הפעילות העסקית המקוונת היומיומית שלך?

איך משתמשים באתרי מיקרו בשילוב עם אתר קיים?

מיקרו-אתרים, או תבניות מיני-אתרים, משמשות להעברת מידע מיוחד על אירוע, או מוצר או שירות חדש. נניח שיש לך מכירה גדולה בפתח, ואתה רוצה לפרסם אותה בצורה חסכונית. אתה יכול לשים את המידע באתר העסק הראשי שלך, אבל כדי לעשות זאת תצטרך לשנות את העיצוב ואת הקוד הנלווה איתו, שינויים שעלולים להיות יקרים כאשר אתה צריך להביא מעצב אתרים.

במקום זאת, אתה יכול להשתמש בתבניות אתר קלות לשימוש בחינם שיפעלו כדפי נחיתה בחינם מחוץ לאתר הראשי. צרכנים מעוניינים יראו קישור מודגש באתר האינטרנט הראשי שלכם, ילחצו עליו ויועברו לדף הנחיתה המתאר את האירוע, המוצר או השירות החשובים שלכם. בתבניות האתר החינמיות של העסק שלך, תוכל לשים את המידע שלך הרלוונטי לאירוע המכירה, את שם העסק והלוגו שלך בתבניות המיני-סייט, ואז פשוט לצרף אותו לאתר הראשי שלך.

התוכן בתבניות האתר החינמי של העסק יכול להיות מאוד מיוחד וממוקד באירוע, במקרה זה, ויכול גם להשתמש במילות מפתח ספציפיות שימושיות לקידום האתר ברשימות של מנועי חיפוש. היבט נהדר נוסף של תבניות מיני אתרים הוא שכאשר המכירה מסתיימת, אתה יכול להוריד את האתר במהירות ובקלות.

תבניות אתר אינטרנט קלות לשימוש בחינם מגיעות לך ללא עלות, כך שתוכל להוסיף אותן בקלות לאתר העסק המקוון שלך בכל פעם שהזמן מתאים לך ולחברה שלך. רוב הזמן, לשינויים בעיצוב אתרים יש מחיר גבוה מכיוון שתזדקק למעצב אתרים שייכנס וישנה את קוד ה-html ויעצב מחדש את האתר כך שיכלול את התוכן החדש שברצונך להוסיף. לאחר מכן, במונחים של אירוע המכירה לדוגמה, תצטרך שמעצב האינטרנט יחזור וייקח את כל האתר הראשי כשהמכירה תסתיים. מיני אתרים בחינם מוציאים את העלות מהמשוואה, וחוסכים לעסק שלך סכום אדיר.

תכונה מועילה נוספת של מיקרואתרים מגיעה כאשר הם מתוכננים על ידי מנהלים שיש להם לא רק ניסיון שיווקי אלא עסקי. הם יודעים להציג מידע שיעזור לייצר מכירות, והם משתמשים בניסיון הזה כדי ליצור יצירה מיקרו אתרים שיעזור להפוך את העסק שלך להצלחה.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *