רעיונות נהדרים לעיצוב פנים למשרד

מדי פעם אנחנו מבלים יותר שעות במשרד מאשר בבית. לפעמים, האופן שבו משרד מעוצב ומעוצב יכול להשפיע על מצבי הרוח שלך ושל העובדים שלך. ארגונים הבינו את התופעה הזו ועברו צעד נוסף בהפיכת חללי המשרד שלהם למקלט של השראה. מטה גוגל ציריך שכר את שירותיה של חברה שוויצרית בשם Camenzind Evolution, ומשימתם הייתה לעצב את חלל המשרדים של גוגל ולהפוך אותו למקלט שיעורר חדשנות ויצירתיות.

הדילמה הייתה לשבור את שטחי המשרדים המקובלים והביצוע שלהם לא אכזב. הם הצליחו להפוך את חללי המשרדים לחלל מעורר השראה נוח שיעלה ביעילות את רמת המוטיבציה של העובדים בצורה שלווה, שובבה וצבעונית. חללי משרדים אלו מעוטרים בשולחנות ביליארד, מגלשות, חדר כושר וכו' הדבר המדהים במשרדים הללו הוא שכל חלל משרדי שונה תוך התחשבות בייחודיות של הצוות שלהם.

אי אפשר להתעלם מההשראה שמגיעה מעבודה בסביבה רגועה ושלווה. האם זו יכולה להיות הסיבה לכך שאנשי הצוות של גוגל מעלים כל הזמן מוצרים חדשים וחדשניים עבור החברה שלהם? גם אתה יכול לשאול דף מגוגל ולהפוך את חלל המשרד שלך כדי לעורר תחושות של שלווה ומנוחה שיגררו באופן לא מודע רגשות חיוביים עבורך ועבור העובדים שלך.

ראשית, שאל את עצמך איזו תדמית אתה רוצה להקרין ללקוחות שלך. מה המקצוע שלך? האם אתה יועץ, עורך דין, מעצב גרפי? משרד של עורך דין יהיה שונה מאוד ממעצב גרפי. חלל מעצב גרפי צריך לשדר אומנות, צבעוניות, שובבות בעוד שמשרד עורך דין צריך לשדר תעוזה המתאפיינת במהגוני, עץ כהה ועשיר.

שנית, איזו ערכת צבעים הכי מתאימה למקצוע שלך? משרדים מקצועיים מאופיינים בצורה הטובה ביותר בצבעים ניטרליים כמו בז', שזוף וטאופ, בעוד שסטודיו לאמנות וחברות עיצוב גרפי מסומלים בצורה הטובה ביותר על ידי צבעים בהירים ורהיטים שובבים.

שלישית, איזה רהיטים מתארים בצורה הטובה ביותר את המקצוע שלך? מהגוני ועצים כהים מעוררים תחושות של מקצועיות ורצינות ואילו עצים בהירים יותר, כמו אורן, אלון בהיר עובדים בצורה הטובה ביותר באזורי קבלה, ניהול קו וצוות תמיכה וכו'

רביעית, זכור את מקומות האחסון שלך. רכשו מדפי אחסון או ארונות תיקים לספרים וקבצים. יש לוודא שהמדפים והארונות מתחברים לשאר הרהיטים בחלל המשרד.

לבסוף, בחר את עיצוב המשרד. זה צריך להיות נישואים מושלמים בין המקצועי לאישי. תמיד השלים את ערכת הצבעים שלך. עצב את חלל המשרד שלך עם שטיחים, ציורים, צמחים, פסלים, מנורות, אקווריום, שעוני שולחן דקורטיביים, סט עטים, מסגרות לתמונות של חברים ובני משפחה על השולחן או הקיר שלך.

רעיונות אלה פעם אחת יעשו פלאים לרמות המוטיבציה שלך. השינוי הזה לא רק ישפיע עליכם לטובה אלא גם העובדים שלכם יהיו פרודוקטיביים יותר וכתוצאה מכך העסק שלכם יפרח.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *