רעיונות לריהוט וקישוט הבית

אין לראות בריהוט וקישוט הבית שני מפעלים נפרדים. אם אתם חושבים לרהט או לרהט מחדש את הבית שלכם אז לכו על גוונים וצבעים ניטרליים. אולי אתם לא חושבים שזה רעיון טוב, אתם פשוט אוהבים את היחידה הפינתית האדומה הזו, או את ספת העור הכחולה והיא תתאים כל כך לסלון שלכם. השאלה שאתם צריכים לשאול את עצמכם היא האם הספה הזו תיראה טוב אם תשנה את העיצוב בחדר הזה.

אם אין לך הרבה כסף לבזבז על ריהוט וקישוט הבית, נסה זאת בדרך התקציבית. לשפשף ולהכתים או לצבוע מחדש רהיטי עץ ולהוסיף מגירה וידיות חדשות לדלת תופתעו מההבדל שזה יכול לעשות. אם אתה לא יכול להרשות לעצמך ספה חדשה אז למה לא לשחזר אותה? אם אתה לא יכול לרוץ להתאוששות מקצועית ואתה לא מספיק בטוח לעשות את זה בעצמך אז קנה זריקה יוקרתית.

כשזה מגיע לריהוט אתה יכול לגרום לבית שלך להיראות שונה לגמרי על ידי שינוי הריהוט הרך שלך. שטיח חדש על רצפת עץ או למינציה מאיר את החדר בצורה עצומה. אחת הדרכים לריהוט וקישוט הבית בתקציב נמוך היא להתחיל עם הריהוט הרך שלך. קנה כמה כריות חדשות עם כיסוי דו-גוני או רב-צבעוני ואז בחר את אחד הצבעים והשתמש בו כנושא לקישוט שלך. אם יש צבע כחול יפה בכריות אז קח כמה וילונות כחולים. צבעו את הסלון שלכם בצבע נייטרלי ושיהיה לכם קיר בצבע כחול, או כל צבע שבחרתם. תופתעו מהנטייה החדשה שזה מכניס לריהוט הקיים שלכם וכמה קל לתאם את שאר החדר עם הריהוט הרך.

אם החלטת שהגיע הזמן להתיז ויש לך קצת כסף לבזבז אז אתה צריך להחליט איזה סוג של ריהוט אתה רוצה בבית שלך. האם אתה רוצה מראה נושא למשל? יש אנשים שאוהבים תחושה כפרית לריהוט שלהם בעוד שאחרים אוהבים את הקווים הפשוטים אך הפשוטים של עור שחור וכרום. הכל עניין של בחירה אישית. סוג הריהוט שתבחר יכתיב את אופן העיצוב שלך. אתה לא רוצה קירות ודלתות שמתנגשים עם הספה החדשה שלך. אולי הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לתכנן כמה תוכניות לפני שתתחיל. אתה לא צריך שום כישורי ציור מיוחדים כדי לעשות זאת, אתה רק צריך מושג על סוג הריהוט והתפאורה שאתה עשוי לאהוב.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *