רעיונות לקישוט קל לחדר שינה

קישוט חדר השינה שלך יכול להיות דרך מצוינת לתת לעצמך מפלט רגוע, אך כל כך הרבה אנשים מזניחים את החדר הזה. לעתים קרובות אנשים מתמקדים בחדרים הציבוריים של הבית – המטבח, הסלון וחדר השירותים לאורחים, אבל חדר השינה הוא המקלט הפרטי שלך ואתה חייב לעצמך לקשט אותו!

אם עיצוב חדר השינה שלך נראה כמו משימה מכריעה, אולי תרצה לקחת את זה בקלות ולבצע שינויים קטנים על פני תקופה של זמן במקום שינוי עצום אחד. הדרך להקל על עצמך בעיצוב חדר השינה היא להתחיל עם הקירות. יצירות אמנות יכולות לעשות הבדל עצום במראה חדר השינה שלך והיא רעיון קישוט אחד שאתה יכול בקלות להפוך אותו אם המראה לא עובד.

מה הדבר הראשון שאתה שם לב כשאתה נכנס לבית של מישהו? הקירות, נכון? קירות סוגרים את הבית, ונותנים רושם נושאי. לכן, אם הקירות שלך ריקים, אתה צריך ללכת לעבודה כדי לאכלס אותם. תלויי קיר יכולים להיות יקרים, אבל זה רק אם אתה רוכש משהו של אמן מת מפורסם. אתה יכול ליצור יצירות אמנות משלך ללא הדרכה אמנותית כלשהי. ראשית, אתה צריך לשקול את הנושא שלך. אם יש לך נושא של חדר שינה ויקטוריאני, נשי או עלוב, אז תרצה יצירות אמנות פרחוניות או נשיות. נושא מודרני לחדר שינה ייראה הכי טוב עם הדפסים במסגרות אלגנטיות. מראה טרופי? אז קבלו כמה הדפסים בסגנון ג'ונגל או הדפסים של חיות וציפורים אקזוטיות.

יש לך מאות תמונות ופשוט לא יודע מה לעשות איתן? אם הרעיון של קיר תמונה אישי לחדר שינה מושך אותך, אתה יכול לסדר את התמונות לקולאז' תמונות קיר ענק. דוגמאות כוללות תמונות של מקומות אקזוטיים, חתונות וילדים שגדלים. אם יש נער בביתכם, חדר השינה שלו הוא כנראה ביתם של אוסף עצום של תקליטורי מוזיקה. הם יכולים ליצור קולאז' קיר משלהם באמצעות אמנות העטיפה מהדיסקים שלהם. למרות שיהיה לך יותר כיף ליצור את הקולאז' שלך בעצמך, יש חברות שידאגו לכך עבורך. העלות נעה בין כ-$50 עבור 8×10 ל-$150 עבור קולאז' קיר בגודל 20×24.

אם חדר השינה שלך מכיל עלווה, כדאי לשקול לחיצה על עלים או פרחים ולמסגר את העבודה שלך; הטובים שבהם שטוחים. אתה בעצם מכניס את העלים או הפרחים בספר כדי לאפשר להם להתייבש בצורה שטוחה. הם מוכנים לתליית הקיר שלך כשהם הופכים פריכים. זה לא אמור לקחת יותר משבוע או שבועיים. לאחר לחיצה על הפריטים, תצטרך רק להרכיב את הגרפיקה ולתלות אותה על הקיר שלך.

כשאתה מקשט את חדר השינה שלך ביצירות אמנות אתה מוגבל רק על ידי הדמיון שלך. אל תפחד להתנסות. כפי שהוזכר קודם לכן, יצירות אמנות ניתנות להפיכה בקלות. אז, היו מלאי דמיון ויצירתיים ועצבו את יצירות האמנות שלכם.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *