אם אתם רוצים להימנע מכך שהחדרים בבית שלכם ייראו קרים וללא אישיות, ודאו שאין בהם חללים עזים. כאשר אתה רוצה להוסיף קצת חיים לחדר ולתת לו אופי, אתה צריך להוסיף קצת עיצוב קיר כדי להקל על המונוטוניות של קירות ריקים. הנה כמה רעיונות נהדרים להביא חיים מסוג זה לקירות שלך.

אחת הדרכים הטובות והקלות היא להוסיף טקסטורה לקיר. יש כל כך הרבה טפטים בעלי טקסטורה, וזו משימה פשוטה לנייר את הקיר או הקירות בטפט בעל עיצוב מוגבה, או שנראה כמו במבוק או פשתן. כמובן שאפשר להביא את זה לקיצוניות, והיו מעצבי אוונגרד שהדביקו שקיות קש או נייר לקיר כדי להשיג טקסטורה, אבל זה לא פתרון שמתאים לכולם.

טפטים הם עדיין הדרך המנוסה והאמיתית להוסיף טקסטורה וגם צבע לקירות, ואם תתחילו להסתכל על כמה מספרי הטפטים בחנות קישוט, תופתעו ממגוון הסגנונות שתוכלו להשיג, ו השאירו את הקש בחוץ באסם עבור החיות!

אתה יכול גם לשקול שטיחי קיר כדי לתקן קיר תפל. שמיכת טלאים ישנה ויפהפייה מוסיפה מגע מקסים של מרקם וצבע, וגם מדגישה זרקור של ירושה משפחתית ייחודית. זוהי אחת הדרכים הנחמדות ביותר להוסיף מרקם, מכיוון שזה נעשה בצורה כל כך מותאמת אישית.

עוד דרך אישית מאוד להוסיף מרקם היא להציג אוסף על הקיר. לדוגמה, ג'נטלמן שאוסף כלים עתיקים עשוי לשקול לתלות אותם על קיר בחדר משפחה בדוגמה מעניינת. עכשיו הם ממלאים תפקיד, והוא גם הצליח להסיר קצת עומס מהמוסך שלו.

מה דעתך להשתמש בבגדי בובה ישנים או בשמלות כדי לשפר את הקירות בחדר של ילדה? כאן בטוח יש לך שפע של צבע, והטקסטורות של שמלות ישנות הן בדרך כלל חומרים כמו טול או אורגנזה, מה שיתפס מאוד את העין. הצבעים של שמלות כגון זה מושלמים לחדר של ילדה קטנה.

רק שימוש בדמיונך ובחומרים סביבך יניב הרבה רעיונות להוספת טקסטורה לקיר משעמם.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *