קישוט יעיל של חדר תלוי במידה רבה בגודלו ובצורתו ובעיקר במטרה שלשמה הוא עומד לשמש. קישוט הסלון יכול להיות משימה פשוטה או מסובכת, תלוי באנשים שעומדים להשתמש בו. פשוט אם הוא עומד להיות ריק רוב הזמן למעט כשהמשפחה בבית; מסובך אם הרבה בידור הולך להתקיים. אבל זה לא אומר שזה לא צריך להיות גם ההיפך. זה תלוי במידה רבה באדם שהולך לקשט אותו. סיבוך נוסף יהיה אם זרם קבוע של ילדים וחיות מחמד יחצה את החדר.

לצורת החדר יש גם השפעה גדולה על סוג העיצוב שהוא יכול לקחת. בחדר גדול עם הרבה מקום, ניתן להפריד אותו לחלל פונקציונלי מסוים. חלל משרד קטן מתחת למדרגות או פינת אוכל רשמית במקום נפרד בפני עצמו. לשימוש בצבעים יש גם השפעה ניכרת על האווירה בחדר. אם לא נעשה בו שימוש מושכל, חדר גדול עשוי להיראות קטן וקר; אם נעשה בו שימוש מושכל, ניתן לגרום לחדר קטן להיראות גדול וחם יותר. אמנות הקיר ואביזרים אחרים בסלון קובעים את האווירה שלו. ככל שהחדר לא עמוס יותר כך נוח יותר לחיות בו ולבלות בו.

שמור על גודל תמונה קטן בכל מקום אפשרי, או אולי גדול באחד הקירות הגדולים יותר. הימנע מתמונות גדולות במידה רבה ככל האפשר. ספה דו-מושבית, ולא תלת-מושבית תיצור רושם של מרחב. מראות הן אביזרים טובים כל עוד הן ממוקמות במיקומים אסטרטגיים כשהן שוברות אור ברחבי החדר.

רעיונות לעיצוב סלון מתפתחים ומשתנים משנה לשנה ולעיתים נקבעים על ידי מעצבי הפנים המובילים. אבל עדיף להסתכל על מה שיש להם להציע וללכת לפי האינסטינקטים שלך. זה הסלון "שלך". ומבחר הצבעים והאביזרים כה רחב עד שדי בלתי אפשרי להכיר אותם. הבינו מהם הצבעים הראשוניים, המשניים והשלישיים, גלגל הצבעים והעקרונות הבסיסיים של ערבובם ותוכלו להמציא גוונים שיכולים לשפר את התצוגה בחנות צבע.

כחול הוא הצבע המועדף ביותר. חישבו על כחול והדבר הראשון שעולה לכם בראש הוא השמיים הכחולים או הים הכחול המשרה תחושת שלווה ושלווה לנפשכם; וסלון הוא בדיוק המקום שבו אווירה כזו צריכה לשרור. זה נשאר ליצירתיות שלך, לדמיון שלך ולכושר ההמצאה שלך איך אתה מקשט את הסלון שלך. עצמו עיניים ודמיינו לאיזו סביבה תרצו להגיע ותכננו את העיצוב שלכם בהתאם. לאחר שהתקבעתם על צבעי הקירות והתקרה, חשבו על הצבעים לפתחים ולחלונות. המשך צעד אחר צעד. לאחר מכן מגיעים הרהיטים שאמורים להשלים את ערכת הצבעים ולבסוף מגיעים האביזרים כמו המראות, השטיחים, אגרטלי הפרחים והפרחים וכו'.

זוהי הדרך האידיאלית לתת צורה לרעיונות לעיצוב הסלון שלך. החל אותם כדי ליצור סלון מעורר יראה שאתה והאורחים שלך באמת יכולים ליהנות ממנו.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *