רעיונות לקישוט זולים לטיפולי חלונות – קבל את פקטור הוואו המותאם אישית הזה ללא המחיר וואו

רעיונות לקישוט במחירים סבירים לכל אותם חלונות חשופים, המקום הראשון בו רוב הלקוחות הולכים לקנות את בתיהם הוא אצל מעצבים או בחדרי עבודה של וילונות. העלות הממוצעת בהתאמה אישית לחלון מתחילה באלף דולר, ומעלה בהתאם לסגנון הווילונות, מחיר הבד, וכל קישוט נוסף, שוליים, חוטים, קשירה, אורכים, רוחבים וצורות חלון מוזרות. לרוב הלקוחות יש רשימה אינסופית של רצונות, חסרי מידע או משאבים הדרושים כדי להגשים את וילונות החלומות האולטימטיביים שלהם.

הערכה מהירה של הבית שלך היא המקום הטוב ביותר להתחיל בו, אתה לא רוצה להפריז או להעריך פחות את הערך הכולל של הבית. אני מעיזה לומר שאני לא מכירה אף אחת שתלבש שמלת מעצבים, מאובזרת בזוג נעלי ריצה, ואני מקווה שגם את לא. השאיפה שלנו היא לאיכות בנקודות מחיר סבירות, ולא למבצעים זולים ברורים, או מבצעי הנחה.

לתעשיית העיצוב יש אלטרנטיבות רבות, לדעת היכן לחפש היא השאלה, אז הנה כמה מהתשובות היכן, וכיצד למצוא אותן. רוב אולמות התצוגה של המעצבים והווילונות הפופולריים מלאים טיפולי חלונות מוכנים בגדלים סטנדרטיים, טיפולים מובילים, צעיפי חלונות, כיסויי חלונות ומפלים, דפנות נייחות ולוחות וילונות, אז בואו נעשה קניות ולהשוות.

כמה אולמות תצוגה של מעצבים נושאים קווים של ספקי בדים המציעים תוכנית לוחות משי בהתאמה אישית למחצה, כן קשה להאמין ליוקרה במחיר מצוין. בחירה של לפחות חמישה סגנונות קפלים, יותר ממאה צורות צבע, אורכים של עד 120 אינץ', וזה כולל בד, בטנה, עבודה והכל תמורת פחות ממאתיים דולר. במצבים כמו חדר גדול גדול עם חלונות גבוהים מאוד, נסה לתלות שני לוחות יחד מלמעלה למטה של ​​כל פאנל, דרך חכמה להאריך את אורך הבד.

החיפוש שלנו, כולל פינות פינוי חנות פריטים שהופסקו, ודוגמאות תצוגה, יחידות מסוגן, מושלמות עבור חדרים עם חלונות בודדים, חדר שינה קטן, חדר כביסה או דלת אחורית עם חלון לא כל כך פרטי. סחורה איכותית ביותר, במחיר נכון, ומספקת את גורם הוואו הזה של עיצוב מותאם אישית.

רעיונות לבעלי תקציב או לקוחות קצרים במזומן, מצאו שכן או חבר שחולקים את הסגנון הדומה שלכם, וגם את הצורך בשינוי, הקפידו למדוד, ואז החליפו טיפולים בחלון. קנו במקומות למכירה חוזרת, בחצר ובמכירות האחוזה יש אוצרות עצומים שרק מחכים להתגלות. היו יצירתיים על ידי שחזור לוחות כרכוב ישנים, או הדגשים עונתיים על חלון המטבח לעטוף אותם בענפי עצים, ליבנה, ערבה מתולתלת, אספן, הוסף משי או פרחים מיובשים כפרט מוגמר.

לכל אחד יש רעיון ותקציב לפני יציאה לקניות לטיפולי חלונות, ורצון שהבתים שלו ייראו יפהפיים, מרשימים ויציגו את הסגנונות האישיים הייחודיים שלו. להוציא סכום עצום של כסף על וילונות ולא על ריהוט לחדר זה פשוט לא הגיוני או מעשי. פתרונות אלטרנטיביים זמינים עבורכם, כצרכנים אנחנו צריכים להפריד בין הרצונות והרצונות שלנו לבין סביר ומה שצריך. אחרי שרכשתי את פרס הניצחון המתוק של חלונות יפים הגיע הזמן להירגע, עם מספיק גורם וואו שיספק כל צופה.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *