רעיונות לעיצוב פנים למטבחים מודרניים

האתגר המסקרן ביותר שרודף מעצב פנים בעת הקמת עיצוב מטבח מודרני הוא ניהול החלל. בניגוד לשנים עברו, לא הרבה מהמשפחות המודרניות שוהות בבונגלוס או באחוזות משפחתיות שיש בהן את כל השטח שבעולם לנצל. רוב הדירות המודרניות, במיוחד בערים הודיות עירוניות הן חורי יונים וניהול שטח הוא המפתח לחיים טובים. תוכלו למצוא הרבה רהיטים חוסכי מקום אשר מעוצבים במיוחד בהתחשב בדירות המודרניות הללו וגם במטבחים, הדברים אינם שונים. הרעיונות לעיצוב פנים למטבח מודרני מבוססים על תפיסה זו והמעצבים מעלים רעיונות חדשניים שלא רק חוסכים במקום אלא מאפשרים להכניס כמה שיותר פריטים בחלל מינימלי ככל האפשר.

מלבד זאת, גורם נוסף בו אתם עשויים להיתקל בעת הגלישה באתרי עיצוב הפנים הטובים ביותר, הוא שימוש חכם בצבע למטבחים. למרות שבחברה המערבית ישנה נטייה להשתמש בלבן כצבע סטנדרטי לארונות המטבח, תוך התחשבות בדרך ההודית של הכנת מזון וכל התבלינים והשמן שאנו משתמשים בזמן הבישול, זה אולי לא הרעיון הטוב ביותר. שימוש בצבע כהה, רצוי בארונות בצבע עץ הוא רעיון טוב יותר בהקשר ההודי.

למקרה שתפתו להשתמש בצבע דרמטי יותר כדי להרחיק את השעמום של דברים יומיומיים כמו בישול וסידור ארוחות, הייתי ממליץ לבחור צבעים בחוכמה רבה ולוודא שצבע הארון אכן 'הולך' עם שאר המטבח. היה חדשני ביישום רעיונות עיצוב הפנים שלך. כדאי לבחור את הצבע והסגנון של הארון כך שיתאימו להקמת מטבח מודרני ועכשווי. אחת הדרכים לעשות זאת היא על ידי צביעת הקירות בצבע ניגודי, כך שצבע הארון יכה אותך.

דרך בטוחה לבחירת צבעים לרעיונות עיצוב פנים למטבח היא ללכת על פלטה של ​​צבעים ניטרליים. זה באמת יעזור לך למזג את צבע הארון עם שאר האביזרים במטבח שלך. ניתן גם להתייחס לצבעי האבנים על הרצפה או לאריחי הקיר לעיצוב הארון ושאר הרהיטים (אם יש) במטבח שלכם.

אם אתה רואה שהמראה שאתה מנסה להעניק למטבח שלך מבקש התקנה של כיסוי נוסף משיש או קרמיקה, אתה יכול לבחור בכך. זה בוודאי יעניק למטבח שלכם את הלכידות הנחוצה כך שהארונות לא יבלטו עוד כ"המוזרים". לשם כך תוכלו להיעזר בתמונות עיצוב פנים הבית שתמצאו ברשת.

כעת, הרשו לנו להפנות את תשומת לבנו לדלתות המטבח שלכם. בדרך כלל, אנשים מחפשים דלתות פשוטות, במיוחד עבור מטבחים קטנים. עם זאת, אתה יכול לעשות שינוי שוב על ידי להיות חדשני ברעיונות עיצוב הפנים שלך. הוסף מעט גילוף ועיצוב. זה יוסיף משהו 'נוסף' לדלת ובכך יעלה את המראה הכללי של המטבח שלך. וכמובן ידית הידית – זה צריך להיות מודרני ועכשווי שיתאים למטבח שלך. בחרו בידית העוברת לכל אורך הדלת ומספקת ניצוץ מעורר יראה שיתאים מאוד לשאר המטבח שלכם.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *