מאחר שעבודות מועטות והכלכלה החדשה מהדקת את החבל סביב צווארם ​​של בעלי עסקים קטנים, היא נבונה מבחינה כלכלית לקצץ בעלויות ולצמצם את התקורה. הנטייה הטבעית עשויה להיות לקצץ בתקציב הפרסום כיוון שהוא אחד מפריטי התקורה הגדולים ביותר וייתכן שנראה שיש לו השפעה מועטה על המודל העסקי. זו בדיוק הגישה הלא נכונה! עכשיו זה הזמן לפרסם כדי לתפוס נתח שוק ולצבור מודעות בראש. התמורה הטובה ביותר לדולר הפרסום, במיוחד עבור בעל העסק הקטן, היא על רכבי החברה.

להצהיר:

הימים של מגנט מלבני שהוצמד לדלת המכונית או המשאית חלפו מזמן. כך, גם אותיות ויניל מציגות בצורה מסודרת את שם החברה ומספר הטלפון. כדי לשים לב היום, בעלי עסקים חייבים לחשוב נועז וקולני. שיווק הוא על לשים לב. שיווק מניע עסקים. שיווק גורם לטלפון לצלצל ולקופה הרושמת לצלצל. נצלו עד תום את שטחי הפרסום שכבר רכשתם.

הטכנולוגיה המודרנית התפתחה כך שכמעט כל דבר שאתה או המעצב הגרפי שלך יכולים להעלות על הדעת יכול לכסות את הרכבים שלך. חשבו על כלי הרכב שלכם כעל שלטי חוצות נעים. מבין ששת הצדדים הבסיסיים של הרכב, לקוחות פוטנציאליים יראו את כולם מלבד המרכב התחתון כאשר הרכבים שלכם נוסעים ברחבי העיר; לכן, השפיעו בצורה דרמטית על כל חמשת הצדדים הגלויים עם הרבה צבע כדי לצייר תמונה מנטלית של העבודה האיכותית שהחברה שלכם עושה.

אלא אם כן יש לך הכשרה מקצועית ויש לך ניסיון לגבות זאת, אל תנסה זאת בבית! אפילו מעצב גרפי ממוצע יכול לקחת את הרעיונות הטובים ביותר שלך ולגרום להם לצוץ. המוח האנושי נוטה לחשוב באופן ליניארי וסימטרי; ובכל זאת נמשך אל מה שלא. בדיוק כפי שבזבזת שנים לחידוד מלאכתך; כך גם המעצב הגרפי. הם למדו כיצד למקם תמונות 'לא בולטות' ולהשתמש בשני הממדים (לעיתים עם מראה של שימוש בממד השלישי) כדי ללכוד את תשומת הלב הפזורת של העוברים והשבים.

הסימן האמיתי להצלחה הוא כשהילדים במכונית ליד שלך צועקים "אמא, אמא" ומכוונים את דרכך.

משוואת הערך:

פרסום רכב הוא הרבה יותר משתלם מזה שהיה רק ​​לפני חמש שנים. למרות שטכנולוגיית המחשב ותוכנות העיצוב זמינות כבר שנים רבות, מכונות הדפוס לא הדביקו את הפער עד לאחרונה. כעת ניתן לעטוף את רוב הרכבים במלואם במחיר כולל של מתחת ל-4,000 דולר (כולל עיצוב, הדפסה ויישום), בהשוואה ל-7,000 דולר רק לפני עשור כאשר היה צורך לצבוע אותם ביד. במקרים רבים, ברגע שקובץ העיצוב שלך נשמר באופן אלקטרוני, העלות עבור כלי רכב נוספים יורדת באופן משמעותי מכיוון שרק צריך להתאים עיצובים כדי להתאים למגוון דגמי רכבים. (הערה: ודא שתקבל עותק של קובץ העיצוב האלקטרוני לפני התשלום עבור העבודה כדי להקל על כל המעברים הדרושים אם הספק הנוכחי שלך לא ישרוד את הנפילה הכלכלית.)

למרבה הפלא, המחיר אינו נקבע לפי מטר מרובע כפי שהוא נקבע על ידי עבודה כדי לקצץ עיקולים, תפסים, חלונות וכו', רעיון שעשוי להיראות מנוגד לאנשי עסקים רגילים. לפיכך, משאית ארגז גדולה עם צדדים בגודל 8' x 12' ודלת אחורית בגודל 8' x 8' יכולה בדרך כלל להיות עטופה בפחות מרכב שטח או אפילו מכונית נוסעים טיפוסית בגלל דרישות העבודה.

פרסום השוואתי של רכבי קניות לאמצעי שיווק אחרים מבהיר כי זהו ללא ספק התמורה הטובה ביותר עבור הכסף שהרווחת קשה כדי להפיץ את הבשורה על החברה שלך. כשחושבים על כך שרוב רכבי החברה ישמשו בחברה לפחות שש שנים, אין באמת סוג אחר של שיווק שמתקרב אפילו כאשר משווים אופציות זו לצד זו ומתאימים את אורך החיים של המדיום.

יצירת לידים מול מודעות:

הפרסום מחולק לשתי קטגוריות כלליות. יצירת לידים הם אותם סוגים של אמצעי פרסום המפתים קונים פוטנציאליים לברר לגבי המוצרים או השירותים של החברה שלך. דוגמאות קלאסיות ליצירת לידים הן: דיוור ישיר, טלמרקטינג, ספר טלפונים ודוכני תערוכות. המדיומים המייצרים לידים אלה מוגשים בצורה הטובה ביותר עם מסרים מכוונים לקריאה לפעולה כגון "התקשר עכשיו" או "זמין רק ל-3 הימים הבאים".

מוּדָעוּת מדיומים הם מקורות המסייעים לציבור לזכור את שמך. אלה הם מקורות שיפור תדמית, בניית מוניטין ומקורות מכוונים בראש. מדיומים מסורתיים למודעות הם: שלטי חוצות, אתרי אינטרנט ולוחות שנה על הקיר. כמובן, עם כל שחור ולבן יש אפור; לכן, לכמה מדיומים יש איכויות של כל אחת מהן שניתן לשפר בהתבסס על המסר הספציפי. רדיו וטלוויזיה יכולים להיות יצירת לידים או מודעות, בהתאם לתוכן המודעה המסוים.

כפי שניתן לצפות, פרסום רכב לא גורם לטלפון לצלצל לעתים קרובות. זה בונה מודעות למותג שלך. זה בעייתי עבור חלק מהבעלים שכן הדרך האמיתית היחידה לדעת אם קמפיין המודעות עובד היא עם מחקרים מפורטים לפני ואחרי שיווק, שרובם לא יצליחו. לפיכך, זה מסתכם באמונה שיווקית. קל להוכיח שקמפיינים למודעות עובדים באופן כללי – שם את רשת המזון המהיר הראשונה והסודה פופ הראשונה שעולים בראש. אם אמרת מקדונלד'ס וקולה, אתה מצטרף ליותר משבעים אחוז מהאמריקאים שחיזרו אחרי מסעות הפרסום של החברות האלה (למעשה, לא משנה מה תשובתך לשאלה שלמעלה, איזו חברה חיזרה אחריך).

כאשר קונה פוטנציאלי הושפע ממסע פרסום חזק, ייתכן שהוא לא זוכר את השם או את מותג המוצר של החברה שלך כאשר הם מנסים להחליט. עם זאת, כשהם פותחים את ספר הטלפונים, נכנסים לאינטרנט או נוסעים ליד חזית החנות שלך, הם יגידו לעצמם "האנשים האלה טובים, אני אקרא אליהם". בכך, כנראה שהצרכן לא יבין בגלוי שחשב כך בגלל קמפיין המודעות שלך, אבל הוא ייתן לך את ההזדמנות להרוויח את העסק שלו.

פרסום מודעות מעודד עסקים וצמיחה עתידיים. כבעלי עסקים, אנו נמצאים בעמדה מצוינת למלא את הכבישים בלוגואים שלנו ובמה שאנו עושים או מוכרים. אל תפחד לצרוח מפסגת ההר הגבוהה ביותר דרך צי הרכב שלך. יש לך מערך לא מנוצל של שלטי חוצות נעים ברשותך – השתמש בהם.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *