פרויקט פודקאסט: הפודקאסט של טים גאן עבור "הצהרה איקונית" אתגר על Project Runway

העונה השלישית של Project Runway הביאה פיצ'ר חדש ומרגש מ-Bravo.

אם אתה מעריץ של Project Runway, עבור אל Bravotv.com ובדוק את הפודקאסט החדש של טים גאן. טים גאן הוא היו"ר הלבוש היטב והמתוחכם לעיצוב אופנה בבית הספר לעיצוב אופנה של New School of Parsons. לאחר ששימש כמנטור במשך שלוש עונות של תוכנית הטלוויזיה הפופולרית ביותר של בראבו, גאן משתמש בצורה עדינה אך תקיפה כדי להעביר את המומחיות שלו למעצבים שמתחרים על הזכייה בתוכנית. צופי Project Runway העניקו לטים מעמד של איידול – והעריכו אותו על ביטויי הקאץ' הפופולריים שלו "Make it Work" ו-"Carry On". שני הביטויים של טים מעודדים את המעצבים להמשיך לעבוד מבלי להפוך למוגבלים מעייפות או ספק עצמי משתק.

צופי Project Runway מאמצים את הבלוג הכתוב והפודקאסט המוקלט של טים גאן, שניהם מופיעים ב-BravoTV בסוף כל פרק. מנת תוספת זו של הניתוח של גאן לגבי עבודתו של כל מעצב מוגשת עם חוכמה וחמלה אמיתית למעצב. עם זאת, גאן לא מתאפק מלספר את זה כמו שזה, והפודקאסטים שלו מלאים לעתים קרובות בהערות נועזות, גלגול עיניים מילולי ומדי פעם "בצ'סלאפס" בוטה – עוד אחד מהביטויים הפופולריים של טים גאן.

לפרק ה-9 באוגוסט 2006 של Runway, גאן מדבר על האתגר שנקרא 'הצהרה אייקונית' שבו כל מעצב נדרש לפתח מראה מודרני לאייקון אופנה אמריקאי מסוים. במקום שהמעצבים יבחרו את האייקונים האהובים עליהם, בפרויקט אמיתי סגנון המסלול הדוגמניות קיבלו את ההזדמנות הנדירה לעשות את הבחירה עבור המעצבים, בפודקאסט מתאר טים את הסצנה בה הדוגמניות קופצות על תמונות האייקונים (כל אייקון היה מיוצג על ידי תמונה של עצמם, ומי שלא היה ברשותו של אותו אייקון זכה לעצב את המראה החדש) כ"טירוף האכלה" אך מכריז על תהליך הבחירה כהצלחה. במילותיו של גאן הזיווגים בין המעצב לאייקון היו "מדהימים". כמה זה טוב יותר מקיין, מעצב שמלות התחרות הדרומית וחובב כל דברי נצנצים, מסוגל לעצב את מרילין מונרו מודרנית? פריטים הולמים אחרים כללו את מייקל מעצב ההיפ הופ האפרו-אמריקאי מאטלנטה שלקח את פם גריר, ואת לורה המלוטשת ולעתים קרובות הנודניקית מעצבת מניו יורק מלבישה את קתרין הפבורן. אליסון הצעירה והחמודה זוגתה לפארה פאוסט, עוד שילוב מבטיח.

לאחר שרטוט, קניות, יצירת דפוסים וחיתוך, כל דוגמנית צעדה על המסלול ביצירתו של כל מעצב. טים גאן מספר לנו בפודקאסט שלו שיש לו חשד כבד לגבי מי שעומד להיבחר בזמן שהם התכוננו לעלות על המסלול. הוא חזה שהמקום התחתון יגיע לבראדלי, שנאלץ לעצב את For Cher. רוב המעצבים היו נרגשים לקחת על עצמם את האתגר הזה. כמו שגאן אמר "שר היא הזיקית האולטימטיבית אז הכל הולך!" גאן אומר שבראדלי לא ידע מי זאת שר. בסגנון הפודקאסט הראוותני הרגיל שלו גאן קורא "איזה הומו שמכבד את עצמו לא יודע מי זה שר?" עם זאת, בסופו של דבר גאן מספר לנו שהוא "נרגש" כשמייקל ניצח. למעשה, הוא מרחיק לכת ואומר שאין לו "מילים מתאימות" לבטא עד כמה מייקל נייט פנטסטי כמעצב. הוא אומר שהעיצוב של מייקל עבור פוקסי בראון מודרני היה באמת "מחשמל" ושמייקל היה ראוי לזכות באתגר. עיצובו של מייקל נייט מאטלנטה יוצג בפרסומת של Tresemme Hair Products במגזין Elle בסתיו 2006.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *