אז אם אתם באמת משפצים את הבית או סתם משנים את הפנים אז קחו הפעם גם את קירות הבית כחלק מהשיפוץ או הפנים שלכם. בדרך כלל בזמן עיצוב הבית שלנו אנו מתגעגעים להיבט זה של עיצוב פנים. קיר יכול לשפר את מראה הבית שלנו והוא יכול להפוך לחלק חיוני באטרקציה עבור האורחים והחברים שלנו.

הנה כמה רעיונות שיכולים לעזור לך לעצב את קירות הבית שלך בסנכרון עם חללי פנים אחרים של הבית.

  1. ציור בגודל גדול או צילום משפחתי יכולים להדגיש את מראה הקיר בביתכם. אם יש לכם חלל קטן אז ציור או צילום כאלה יכולים לשלוט בתשומת לב ולקבוע את הטון של החלל. אתה יכול להוסיף ציור או תמונה שאתה הכי אוהב. כמו כן, אתה יכול לבחור ציור או תמונה בשחור לבן. גם בחירה במסגרת אומנותית יכולה להיות אופציה טובה. מסגרות תמונות קטנות או ציורים על הקירות יכולים גם לשרת את המטרה שלך. אבל שוב אתה לא צריך להעמיס על הקירות יותר מדי ציורים ותמונות, רק כי אתה אוהב את כולם. חייבת להיות הגינות בזמן שאתה תולה את הציורים או התמונות שלך על הקיר. יותר מדי תצוגה על הקירות עשויה להיראות מבולגנת.

  2. הצג אוסף של יצירות אמנות או מתלי קיר. צור קיר גלריה. זוהי אפשרות טובה אם אתה חובב אמנות ואדם אמנותי. כמו כן, אתה יכול להציג את האוסף שלך עד התקרה כדי ליצור אשליה של חלל גדול יותר.

  3. שיפור מראה הקירות עם צבעים בהירים ונועזים יכולה להיות אפשרות טובה. שימוש בצבעים בהירים ונועזים או בטפטים מעוצבים ישפר את מראה הבית שלך. אתה יכול גם לשנות את התקרה שלך כשאתה חושב על הקירות. על ידי הוספת כמה מהשיטות הדקורטיביות לעיל לתקרה יכולה להיות השפעה גדולה יותר בחלל קטן.

  4. יצירת אמנות רקמה או תליית קיר ישפרו את מראה החלל. זה יכול גם להוסיף רכות לחלל. שימוש בטקסטיל וינטג' יכול גם להוסיף למראה הקיר. כאשר אתה משתמש בצביעה גדולה מדי או בתמונות מוגדלות, זה הופך להיות קשה מאוד לשינוע כאשר אתה עובר לבית חדש. אבל הטקסטיל הוינטג'י ניתנים להובלה בקלות רבה יותר תוך מעבר לחלל חדש.

  5. אם אתה חובב ספרים אתה יכול לנהל את מדפי הספרים שלך על הקיר. שטח הרצפה מכוסה בדרך כלל ברהיטים אחרים. כך שאין מקום למדפי ספרים באף אחת מפינות הבית. חללים קטנים יכולים להקשות על הדברים. קירות עם מדפי ספרים צפים נראים מרשימים.

  6. נברשות הן מקור אור. הם מבלי לתפוס את המקום על הרצפה מכניסים אור וסטייל. נברשות מושכות את העין והן מוסיפות למראה הקירות.

  7. מראות יכולות לגרום לקירות שלך להיראות מדהימים. מראה גדולה בחלל קטן יכולה לגרום לחלל להיראות גדול ומואר יותר. מראות מחזירות אור וגורמות לבית להיראות תוסס ואנרגטי. ניתן לתלות מראה בגודל גדול או מראות קטנות בסגנון סלון.

  8. אפשרות טובה נוספת היא תליית צמחים קטנים על שמשות החלון שלך. ניתן לתלות אדניות צמודות על הקיר כדי להוסיף חיים לקירות. כך אתה מוסיף טבע לחלל שלך.

  9. נסו לשים לוח שנה גדול ונועז במטבח שלכם על הקיר. זה יעזור לך לסמן אירועים או תאריכים חשובים ולעקוב אחר השגרה היומית או השבועית שלך.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *