עיצוב פנים – 6 רעיונות נוחים לאביזרים לעיצוב הבית

אז, החדר כמעט שלם, אבל נגמר לך התקציב עבור הגימור. אל תשאיר את החדר שלך תלוי כמעט-גמור-לימבו. במקום זאת, השתמש ברעיונות הבאים כדי למתוח את הכסף שלך למקסימום:

  1. מסגרות לתמונה: בדוק את סעיף החיסול של חנויות מוצרי הבית המועדפים עליך (או חנויות דולרים!). אני מבטיח שתמצא לפחות מסגרת אחת דועכת, בכל פעם. עכשיו, זה אולי לא תמיד מסגרת נהדרת, אבל לפעמים זה בסדר! כדי לגרום לזה לעבוד, החליטו על נושא למסגרות שלכם. (יש מעט מאוד דברים יותר דוחים משולחן זרוע במסגרות לא תואמות ולא קשורות.) נניח שהחלטתם על מסגרות שחורות. בכל פעם שאתה רואה מסגרת שחורה סופר זול, תפס אותה, עד שצברת מספר אי זוגי שמתאים לחלל שלך. 3s, 5s ו-7s עובדים הכי טוב, אבל אתה יכול להשתמש יותר אם יש לך שטח גדול יותר למלא. מכיוון שיש להם נושא משותף, הם יעבדו יחד כרעיון אחד, ואף אחד לעולם לא ישים לב שאחד מהם קצת שרוט, או שלשני יש פינה כפופה. גם מסגרות כך או כך פגומות ייראו יפהפיות. אתה יכול לעשות את אותו הדבר עם כסף מלוטש, זהב מעוטר או ניקל מט, רק כדי למנות כמה שעובדים היטב.

  2. כריות: אה, יקירי… אני קורא להם "אמנות רכה". כריות מוסיפות דפוס מיידי, אגרוף ואישיות, ואין כמעט גבול לאן הן יכולות להגיע: על הספה, הכיסאות, המיטה, נערמים או ערומים על הרצפה, על המדפים, בסלסילות… אני אפילו משתמש בהן בחדרי שירותים! כמו במסגרות לתמונות, אתה יכול למצוא אותן כמעט בכל מקום, לעתים קרובות כמעט לכלום. אז מה אם יש קרע קטן בתפר? ב-75% הנחה, אתה יכול להרשות לעצמך לשלוף את המחט והחוט כדי לתפור אותם… או לא, ופשוט להפוך אותו כדי שאף אחד לא יראה את זה… אני לא אספר.

  3. כלי אוכל: לכולם יש אותם! תגרום להם לעבוד בשבילך כל הזמן, לא רק בזמן הארוחה! לרוב האנשים יש סטים מרובים של כלים, חלקם אף פעם לא רואים אור. לאנשים נשואים יש די שטויות שהם קיבלו במתנה, ואף פעם לא ידעו מה לעשות איתם. אולי ירשת כמה עם ערך סנטימנטלי רב, אבל זה לא בהכרח היית בוחר לעצמך. תוציא הכל החוצה! פלטות הגשה מהוות מגשים נהדרים על שולחנות קפה, וחלקים מרכזיים בחדר האוכל. הנח צלחת על מעמד. שים גולות זכוכית בחלק התחתון של כוסות יין שאינן תואמות, ומניחים סמל בכל אחת מהן. צור סידור פרחים בקערת מרק או כוס תה. להשתגע! (ושים אגוזים בקערה לנשנוש קל ובריא!)

  4. ירוק אמיתי: אני לא מדבר כאן על סידורי פרחים טריים… אלא אם כן התברכת בגינה שופעת, אז לך על זה! אני מדבר על יציאה לחצר וניקוי נבלות. אני יכול להגיד לך, יש מעט דברים שאני אוהב יותר מאשר מקלות? הם כל כך… אדריכליים! ענף אחד או שניים גדולים באגרטל שווה גובה ודרמה מיידית. סלעים מרפדים צלחת (בחזרה לכלים) יפהפיים בכמה נרות. ממלאים קערה או סלסילה באצטרובלים. שים קצת אזוב וכמה פרחי בר בצנצנת והכין טרריום.

  5. ספרים: ספרים הם כלי הקישוט האהוב עלי אי פעם. הם גורמים לחדר להרגיש חם יותר ו…חכם יותר. לכו לחנות יד שניה וכנראה שתוכלו לאסוף כריכות קשות בדולר אחד או שניים ליחידה. חפש מתחת לעטיפת האבק שלהם צבעים שמתואמים עם החלל שלך. השתמש בהם כדי ליצור רמות של גבהים שונים בתצוגות שלך. ערמו אותם על שולחן הקפה. מרפדים את המדפים כשהם עומדים והן בערומים. שים אותם על גב השירותים שלך. כל מקום הוא משחק הוגן! היי, אולי אפילו יקראו אותם.

  6. נרות: זו אופציה רק ​​אם אתה לא מתכוון לשרוף אותם, או שאתה מבטיח להחליף אותם לעתים קרובות (מה שמביס את החלק הידידותי לתקציב של זה). נרות משומשים הם פשוט מגעילים. נרות לא בשימוש הם מקסימים! יש להעמיד קווים או נורות תה למראה נקי ועכשווי. קבוצת עמודים בגבהים שונים לחום ודרמה. שים אותם במחזיק זכוכית שקופה או קריסטל לאלגנטיות מיידית. ככל שתשתמש יותר, כך האפקט קסום יותר!

אל תאמינו בהכרח שדולרים הם הדרך היחידה להשתוות לדרמה (למרות שהם יכולים לעזור). אתה מוגבל רק על ידי הדמיון שלך! לא מצליח למצוא יהלומים משלך בגלמי?

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *