עיצוב פנים – שפר את הביצועים של המשרד

חברה צריכה לעשות לא מעט כדי לשפר את ביצועי העובד. עיצוב פנים משרדי מגניב הוא רק דרך בטוחה אחת. באמצעות מאמר זה, אנו רוצים לחלוק רעיונות פשוטים שיעזרו לך להגביר את המורל של האנשים העובדים במרחב המשרדי. תוך התחשבות, פרטיות, ארגונומיה, חללים משותפים וסביבת פנים טבעית, קונספט עיצובי משלב נקודות אלו לביצועים הטובים ביותר.

עובד מבלה חלק גדול מהיום במשרד – במקרים מסוימים קרוב ל-14 שעות בביצוע תפקיד נוסף. עיצוב פנים משרדי מעוצב משפיע בגדול על התפקוד במשך שעות ארוכות. לחלק מהחברות יש ארכיטקטורה טובה, תאורה. ריהוט מעוצב במיוחד עובד עבור פונקציות עבודה נישה. לדוגמה, כיסא מנהלים במחלקה חזותית לאמנים ממוקם לא טוב אבל חזק בבקתת מנהלים. באופן דומה, פוטון בחדר ישיבות הוא סתמי מדי. יש לחשוב על גופי תאורה בבקתות, בחדרי רחצה ובמזווה.

הבה נבחן את הרעיון של משרד פתוח, שזוכה להיט גדול בקרב יזמים וחברות סטארט-אפ רבות בימינו.

סכמת צבעים

גוון צבע נחמד על הקירות הוא נעים. זה מוסיף לפרודוקטיביות כשמישהו נמצא בעבודה. תן לבהייה בקיר להיות משופרת על ידי הוספת ציור יפה או ויז'ואל דיגיטלי. שמור את הלוגו, המיתוג ומסגרות הצילום להישגים במשרד בחדר שבו אתה צריך לקבל מוטיבציה ולקיים פגישות מצגות. זה מזכיר לכולם את ההצלחות. שם גם צריך למקם את הפרסים. הידעתם שצהוב הוא צבע מעורר השראה וירוק מקדם שלום?

תְאוּרָה

תאורה היא חלק מכריע בעיצוב פנים משרדים. בזמן העבודה בתוך הבית, התאורה צריכה להיות יעילה ולא לפגוע בעין. המחשבים דולקים כל הזמן. אדם צריך תאורה קרירה כדי להתרחק מהמסך. נורות חסכוניות באנרגיה מפחיתות את חשבונות האנרגיה. סביבה פנימית נעשית בהירה יותר עם תאורה טבעית או זרקורים.

חשוב שיהיה חדר פרטי

תחושת פרטיות במשרד לא הייתה מוכרת לפני עשרות שנים. היום זה מוסיף לכריזמה לעובדים. זה עוזר לשמור על מיקוד לכולם. דמיינו את עצמכם נסוגים לחדר פרטי לפני מצגת מכרעת, פתחו אסטרטגיות עסקיות וקבלו פתרונות לפתרון בעיות מורכבות.

סביבת שטח פתוח

אזור, שיכול לשמש כשטח פתוח לסיעור מוחות, צובר פופולריות. עבודת צוות נעשית בצורה הטובה ביותר בסביבה כזו. זה משמש מרחב למפגשים חברתיים להירגע אם השעות יהיו ארוכות.

שיהיה ירוק

צמחים מקורים מרגיעים מאוד וללא זיהום. השימוש בטרריומים נפוץ במשרדי תאגידים. הם עולם בפני עצמם ומעוררים כל אחד לעבוד טוב יותר.

האם אתה צריך רעיונות לעיצוב מחדש?

עכשיו שאתה יודע מה ניתן לעשות כדי להפוך את סביבת משרד מזמין יותר נסה את המומחים לעיצוב מחדש. ישנן דרכים עצומות אחרות להפסיק להיאבק עם קבצים רבים, תיקיות נייחות ורווחים. מתלה מסודר מפחית את הלחץ ונראה מאורגן. השימוש בתאורה חסכונית באנרגיה, כיסאות ושולחנות ארגונומיים מבטיחים שבסופו של דבר יש פחות סיכונים בריאותיים.

אז למה אתם מחכים… מוכנים לעצב מחדש?

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *