עיצוב פנים שטוח HDB – 3 דברים שכדאי לשים לב אליהם כשמעסיקים מעצב לתפקיד

חיפשתם את תיק העבודות של מעצבי פנים בסינגפור? האם ראית באיזו צורה מרשימה הם עובדים סביב שטח המחיה המצומצם של עיצוב פנים שטוח של מועצת השיכון והפיתוח (HDB)? מגורים HDB בסינגפור זהים למדי בקומה ובעיצוב. יש מעט מאוד שאתה יכול לעשות כדי לשפר את המרפסת והצמחייה. אבל, בהינתן חברת העיצוב והשיפוצים הנכונים, יש למעשה הרבה מקום לקסם.

צרכנים רבים מתביישים במקצת מהמחשבה על שכירת מעצב שטוח HDB. הם נבהלים מהעובדה שהם יאבדו שליטה על העיצוב, או התקציב, ושייתכן שהחדר המוגמר לא יהיה לרוחם. בעיצוב פנים שטוח HDB, הסוד העיקרי לשיפור שטח הרצפה המוגבל הוא מראות. מראות משמשות כדי להאיר את החדר ולהגדיל אותו במידה מסוימת. ברוב חברות העיצוב ופורטפוליו המעצבים, מראות נמצאות בכל מקום. הסלון, בהיותו האזור העיקרי לקבלת אורחים, לאירוח ולהתרווח, הוא לעתים קרובות נקודת המוקד של רוב עיצוב הפנים שטוח HDB. הוא מכיל את מרכז הבידור, כולל ערכות הווידאו והשמע. הסלון מציג במפורש את אישיותם של בעלי הבית ולעיתים קרובות ישנם מדפים ושולחנות המציגים דיוקנאות של בעלי הבית או האוספים שלהם – בין אם זה עתיק, פסלונים או דמויות פעולה.

כיום בעזרת האינטרנט אתה יכול לעשות קצת מחקר באינטרנט כצעד ראשון כדי לעזור להרגיע את הדאגות שלך. תוכלו למצוא משאבים משמעותיים רבים שיעזרו לכם להרגיש בנוח עם כל הרעיון של מעורבות מעצב, ועוד רבים אחרים שיתנו לכם טיפים כיצד למצוא ולעבוד עם מעצב פנים. אתה גם צריך להיות מודע ולתרגל את המאמץ הראוי בעת הקריאה, חלק מהכיבודים והביקורת שניתנים למעצב. ייתכן שחלקם אינם נכונים או כנים.

כבעל בית חשוב לך לחפש חומרים לתקשורת עם המעצב שלך. המעצב שלך לא יוכל ליצור עבורך את העיצוב המושלם אלא אם תצליח לדבר בדיוק מה שאתה רוצה. לעתים קרובות מומלץ להתחיל לאסוף תמונות ממגזינים של סלונים ורהיטים שאתם אוהבים (ואלה שאתם לא אוהבים), שכן זה ייתן למעצב שלכם מקום להתחיל ביצירת עיצוב במיוחד עבורכם.

אתה חייב להיות מסוגל לתקשר למעצב הפנים שלך את הסגנון שאתה רוצה, את הצבעים שאתה אוהב, ואת הפעילויות שיתקיימו בחדר. ערכו רשימה של רהיטים בבעלותכם שאתם רוצים להחזיק. חשבו על האפשרויות שלכם לרהיטים, חומרים, בדים ודוגמאות. יש כל כך הרבה דרכים שאפשר לעבוד עליהן עיצוב פנים שטוח hdb. המפתח הוא במציאת חברת עיצוב פנים ושיפוצים המתאימה כדי להפוך את החלום שלך למציאות.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *