עיצוב פנים למשרד הוא דבר אחד שרוב האנשים מעסיקים מומחה שיעשה מטעמם. לעתים קרובות, מעצב פנים עורך את העיצוב הראשוני, כמו גם קצת לקשט אם הבניין חדש. למרות זאת, אם הבניין חדש והמשרד מוגדר כחובת העיצוב של הדייר הבודד, אז זה כבר סיפור אחר.

מעצבי פנים יכולים להציע דוגמיות על פריטי ריפוד, חך של דוגמאות צבע יחד עם דוגמאות אחרות לעיצוב מקום העבודה כמו גם לריהוט. הם משתמשים בריהוט מודרני, ארט דקו, עתיקות, יצירות אמנות עממיות ועוד כמה פריטי אמנות על מנת לעודד חלל משרדי נוח ייחודי לרצונות הלקוח בפועל. המעצבים מספקים אפשרויות רבות להתאמה לדרישות הלקוח ומנסים להפגיש את מרכיבי השטח עם הקישוטים המבוקשים על ידי הלקוחות.

מעצבי פנים מתמקדים בדברים כמו וילונות ותריסים לחלונות, פריטי יצירות אמנות, קניית רהיטים והסתכלות על יצירות אמנות מסוימות שיבליטו את שטח הרצפה ואת חלל המשרד בדרך כלל כדי לתת למבקרים במשרד תחושה חמה ומזמינה. תלוי איזה סוג של שטח משרדי נדרש על ידי הלקוח נקבע על פי כמה רהיטים עומדים להיות זמינים והוא יכול גם לעזור להבין איזה סוג של ריהוט לרכוש.

עבור רופאי ילדים, למשל, זה עשוי להיות חכם להחזיק אזור ייעודי לילדים עם טלוויזיה, כמו גם נגן וידאו או DVD זמין עם כיסאות ממולאים יתר על המידה יחד עם ריהוט נוח אחר. עורכי דין לא ידרשו הרבה פריטי ריהוט שונים הפרוסים ברחבי המשרד; למעשה, הריהוט המשרדי שלהם יכול אפילו להיות יותר עבור אלגנטיות מאשר עבור נוחות פשוט כי זמני ההמתנה הם לעתים רחוקות ארוכים במשרד של עורך דין. משרדו של פסיכיאטר עשוי להיות מורכב מהרבה פריטי ריהוט שונים אך בהחלט צריך להיות מעוצב בגווני אדמה כמו גם בצבעים ניטרליים. מישהו שהוא יועץ לעסקים עשוי להסתדר עם הרבה אמנות עממית פרימיטיבית.

עיצוב פנים של מקום עבודה שונה מעיצוב הבית. אתה לא רק רוצה שהדרישות שלך ייענו, אלא אתה רוצה שאנשי המשרד שלך ירגישו חמים ומתקבלים בברכה בעבודתם, וגם אתה רוצה שהמבקרים במשרד ירגישו מתקבלים בברכה לחלוטין על ידי העיצוב וכן האנשים שעובדים במשרד. הבן את קהל הלקוחות שלך ודע מה הם ירצו ולמה הם יצפו ברגע שהם יכנסו למשרד שלך לביקור. לאחר מכן, שלח זאת למעצב הפנים שמטפל בעיצוב המשרד שלך.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *