עיצוב פנים וקישוט הבית – רעיונות בסיסיים

בתים מעוצבים באמצעות רעיונות עיצוב פנים ובכך הפכו למקום שמזמין ועוזר להירגע. רעיונות כאלה מסייעים לך בדרך לעיצוב פנים מודרני.

שטח רחב של הבית שלך כפוף לקישוט פנים. דוגמאות כוללות שטיחים, צביעה, ריצוף, רהיטים, טפטים, גופי תאורה, ציורים ועוד. הרעיונות לעיצוב פנים הבית שלכם הם תמיד נושא לשינוי ושיפור. כמעט בכל יום מופיעים סגנונות עיצוב חדשים. באמצעותם אדם מבטא את החזון שלו לגבי פנים הבית ואת טעמו האישי בדרכים רבות.

בית גדול זה לא הכרחי על מנת שיהיה לך ריהוט ואביזרים טובים. אתה יכול לעשות את זה כך שתתאים מקום מוגבל על ידי שילוב כוננית בתוך קיר ובכך לחסוך הרבה מקום. יצירתיות נחוצה אם תרצו בבית מודרני. הבא נדבר על רעיונות הנוגעים לעיצוב המודרני של הפנים.

יש לך רעיון בסיסי איך החדר שלך צריך להיראות לפני שאתה מתחיל לקנות. מה זה שצריך להספיק? פרטים קטנים מסתמכים לרוב על תכונות בסיסיות אז התחל איתם קודם. יש לקחת בחשבון צורות וקווים. מצא אילו תכונות יש לחדר מסוים. בדוק את האופן שבו טקסטורות עוזרות ליצור אפקטים חזותיים. קחו בחשבון שחדר שצריך לאסוף את כל המשפחה כנראה יצטרך להיות מלא בילדים ואפילו חיות מחמד. חדר שיארח כל כך הרבה אקשן אולי יהיה בעל צרכים שונים מחדר שקט ולכן כדאי לקחת בחשבון את צבע הצבע, התאורה והבדים המשמשים. אם תתחילו מתוך מחשבה זו עשויה להתגלות כשיטה לקישוט הבית שלכם שהיא הכי פשוטה וחסכונית.

אפשר להתחיל לחשוב על פריטים כמו רהיטים, אהילים, טפטים ומצעים. כשאתה בוחר ביניהם, שקול גם את התקציב שלך מכיוון שאתה לא צריך להוציא הון רק כדי לקבל את הכל. אם יש לך כסף נוסף לרשותך, אתה יכול ללכת על מתינות קיר או אפילו להוסיף חדר נוסף.

ארט דקו הוא סגנון פופולרי לעיצוב פנים. בו רוב הקווים לוקחים אופנה זוויתית שנראים יפה. הצבעים מהדהדים.

סגנון עיצוב פופולרי נוסף הוא האסייתי. גם צבעוני וגם נועז הוא משמש לאפקט כדי למקסם שטח מוגבל. עיצוב העץ נפוץ לסוג ריהוט זה וכך גם הפרטים הצבועים בעבודת יד. לעתים קרובות האביזרים מסתמכים על בעלי חיים.

עיצוב פנים לא כל כך נפוץ נקרא מדי פעם סגנון אקלקטי. מגוון סגנונות שונים מרכיבים מראה ייחודי המוסיף יצירתיות.

חלק חשוב בעיצוב הוא התאורה. סוגיו שונים וביניהם תאורה שקועה, מנורות קרמיקה, מנורות ויקטוריאניות ותאורת מסילה. אפקט גדול מובא לחדר על ידי אור זוהר. לפעמים כל תשומת הלב בחדר מתרכזת בנברשת מוארת אחת.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *