עיצוב פנים הספרים הנמכרים ביותר

הולי בקר כותבת לקשט: 1000 רעיונות עיצוב מקצועי לכל חדר בבית שלך. בספר זה, מעצבים מובילים מתכנסים כדי לשתף למעלה מ-1000 טיפים כיצד תוכל לשנות את החדר שלך ולעשות זאת כדי לעמוד בתקציב שלך. אתה יכול לקבל השראה מהדוגמאות הצבעוניות היפות בספר, תמונות של חדרי אמבטיה, חדרי שינה, מטבחים, טרקלינים, כמו גם רשימות צ'ק, קיצורי דרך ושיטות חיתוך עלויות, כך שבטוח תמצא שם משהו שנראה לך כמו גם הסבר איך אפשר לעשות את זה בבית שלך.

Christine Lemieux כותבת את Undecorate, ספר המבשר על סוג חדש לגמרי של סגנון המבקש לדחוק הצידה את הסגנונות המקצועיים המחניקים של היום ולהכניס את האישיות שלהם לביתם. הספר מציג פרופילים של כעשרים בתים בכל רחבי המדינה ומראה איך זה הגיע למצב שהוא על ידי קשירתו לאישיות המיוחדת של הבעלים. בעקבות האינטרסים של קנאי מכוניות שהופכים את חדר השינה הראשי שלהם לקרוואן זרימת אוויר לזוג שהופך את ביתו לבית עץ, למישהו שיוצר ואחוזה אנגלי, לעוד מגוון מיני יצירות מוזרות שחושפות את האישיות של בנאי, ספר זה יראה לך כיצד להשיג את אותו הישג.

דומינו: ספר הקישוט, שנכתב על ידי דבורה נידמן הוא ספר המציע מדריכים שלב אחר שלב לעיצוב החדרים שלך. לא משנה אילו סגנונות אתם מעדיפים, בספר יהיה משהו בסגנון הזה, כמו גם טיפים כיצד לערבב ולהתאים סגנונות. צוות דומינו תורם את מאמצי העיצוב האישיים שלו כדי שתוכלו לראות כיצד הם שינו את החדרים שלהם ובאילו סגנונות הם החליטו לעבוד. זהו ספר נהדר אם אתם מעוניינים לשפץ חדר בביתכם.

התשוקה שלי לעיצוב מאת ברברה סטרייסנד הוא סיור אישי מאויר יפה בבתים ובאוספים של הכוכבת הגדולה. החל מבמת ברודווי, כוכבי הטלוויזיה והקולנוע, עבודתה כבמאית ועבודתה באולפן ההקלטות, ברברה הייתה דמות איקונית עם קול יוצא דופן וכישרון עצום. כעת, בספרה הראשון, ברברה נותנת לקוראים הצצה לטעם שהיווה השראה לביתה היפה. ספר זה מתמקד באדריכלות ובבניית ביתה ומכיל תצלומים רבים של חדרים שקישטה בעצמה. איורים נוספים כוללים את הגנים ששתלה על אדמת החוף שלה בקליפורניה. היא נותנת לנו מבט לתוך העולם של אחד מהכוכבים האהובים ביותר.

שרלוט מוס מקשטת: האמנות של יצירת חדרים אלגנטיים ומלאי השראה מאת שרלוט מוס מעניקה חזון ייחודי באמצעות אוסף יפהפה של החדרים המוערכים שלה. מוס ניהלה קריירה מפורסמת בעולם עיצוב הפנים. ספרה מציע לקוראים הצצה לשיטות מאחורי הקסם שלה. עבור כל חדר שמוצג, מוס שובר את השלבים הרבים של תהליך העיצוב, חושף לוחות תכנון וסקיצות שפותחו עבור כל פרויקט. כל פרק מציע מנה של עצות קישוט וכולל המלצות על הפרחים והניחוחות האהובים עליה.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *