עיצוב פנים-הוספת שטח מטבח בפחות

האם התבוננות בכל עיצובי הפנים השמורים והאסתטיים הנכונים של מטבחים המוצגים במגזינים ובמקורות מקוונים שונים גורמת ללבכם להשתוקק למטבח החלומות שלכם? אתה יודע שרצית את זה כל כך הרבה זמן ובכל זאת אתה עדיין מהסס להמשיך בפרויקט. מה זה שעשוי למנוע ממך לעדכן את עיצוב הפנים של המטבח שלך?

אולי אתה עדיין מתלבט כמה יעלה פרויקט כזה, נכון?

ובכן, אולי זה נכון שהתקציב הנדרש לביצוע פרויקט שיפוץ מטבח הוא קצת מרתיע. אבל האם אתה יודע שיש כמה דרכים למטבח החלומות שלך ללא דרישות התקציב מרקיעות שחקים? המשך לקרוא כדי למצוא דרכים כיצד המטבח שלך יכול לקבל את עיצוב הפנים המושלם בפחות.

ישנן כמה דרכים עבורך ליצור מטבח נפלא על ידי עדכון תוכנית הרצפה שלך. אפשר לשקול להסיר קיר פנימי, לאמץ מטבח או להוסיף מזווה ו/או אי.

. כמובן, אתה יכול להוסיף שטח רצפה פיזית על ידי לקיחת פרויקט הרחבת חדר אבל זה בהחלט יעלה לך הרבה. למה? הרחבת חדר תחייב אותך להאריך את כל הצנרת, החיווט והתעלות. זה ידרוש מכם לרכוש חומרי חיפוי וקירוי חדשים שיתאימו לחלק החיצוני של הבית שלכם. זה עשוי לדרוש הגדלה של בסיס הבית או מרתף הבית ואף להתמודד עם הגבלות מגרש. וואו! רשימה די ארוכה, אתה לא חושב?

כדי למצוא פתרונות חכמים יותר, חפשו דרכים להוסיף שטח מטבח מבפנים. שקלו היטב את העיצוב של החלל הקיים שלכם וחשבו על האזורים או המאפיינים בבית שתוכלו להסתדר בלעדיהם או על חדרים שתוכלו לצמוד להם כדי להוסיף שטח ראוי למגורים. לדוגמה, אתה יכול לשקול להסיר קיר פנימי שאינו נושא עומס. זה עשוי להוסיף מדה רבועים יקרי ערך למטבח שלך עבור חלק קטן מהעלות! והחיסכון? אתה יכול להשתמש בו כדי לעדכן את עיצוב הפנים של החדר!

. מטבחי גלישה בהחלט מיועדים ליעילות מירבית! למרות שהפונקציונליות של מטבחים אלה פשוט יוצאת דופן, חלק מהאנשים עשויים שלא לשקול את הרעיון לאמץ אותם בעיקר בגלל הפריסה הדחוסה שלהם.

כדי לפתור את התקלה הקטנה הזו, אתה יכול לבחור לדחוס את אזור הבישול כדי לפנות מקום קטן לפינת ישיבה או אכילה. או אולי כדאי לפתוח את המטבח לחדר אוכל או משפחה צמוד כדי ליצור אווירה מרווחת יותר.

. למה לא לשקול להוסיף חלונות מפרץ גדולים וחלונות צוהר? לא רק שהתכונות הללו מעניקות למטבחים שלך עילוי ומשפרות את העיצוב הכללי של פנים החדר, הן גם יוצרות תחושה של רחבה מבלי להוסיף בהכרח מדה רבועה נוספת.

. העניין על איים. איים הם אלמנטים עיצוביים גמישים מאוד למטבח. הם יכולים לשפר באופן מיידי את עיצוב הפנים של החדר ולהגדיל את שטח העבודה הפנוי. איים יכולים ללא ספק ליצור לעצמם נישה מבלי להתאים לאף אחד מהארונות שמסביב!

. מזווה למכביר. ארונות נחשבים לאחד האלמנטים היקרים ביותר במטבח מעוצב. למרבה המזל, ניתן להתקין מזווה כדי להוזיל עלויות הארון! מזווה פונקציונלי חכם יכול להיות מתוכנן כדי לספק שטח אחסון יעיל ולרוב כרוך בדרישה פשוטה – שפע של מדפים זולים!

מזווה יחיד בגודל ארון נחשב לחיסכון בעלויות מובהק, יכול לעתים קרובות לקחת על עצמו את העבודה של קיר שלם של ארונות. בנוסף, אתה יכול לחסוך את העלות הנדרשת עבור התקנת המשטחים, התזות האחוריות והצירים והכפתורים הנלווים לארונות! ושוב, אתה יכול להשתמש בחיסכון כדי לרכוש פריטים אחרים שיכולים לשפר את הפונקציונליות ועיצוב הפנים של המטבח שלך!

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *