זה לא סוג המטבח של אשת העסקים העסוקה שמגיעה עייפה מהעבודה, זורקת פיצה למיקרוגל ומבלה את שארית הערב מול הטלוויזיה או עם קריאה נוחה בידיים.

עיצוב הפנים למטבח הכפרי מיועד לעקרת הבית המודרנית, כדי להפתיע את נשמתה ולעורר את כישורי הבישול היצירתיים שלה, כדי לעורר בה השראה להכנת מאכלים מסורתיים משובחים.

המטבח הכפרי אינו פשוט, וגם לא חסר קלאסה. לאחוזות מפוארות רבות יש סגנון כפרי. עיין במגזין הבית והגינה שלך כדי לראות כמה עיצובים בסגנון טוסקני משמשים כיום בעיצוב פנים. או שימו לב כמה מוטיבים מקסיקניים מסורתיים הופכים את הדגשים של הפנים המודרניים. ובל נשכח את הסגנון האינדיאני האינדיאני, שהתפשט בכל רחבי העולם עם הפרטים המושכים את העין, הצבעים מעוררי ההשראה והסמלים שהופכים את עיצוב הפנים שלך למהנה ומרענן: חוויה ייחודית.

עיצוב הפנים לעיצוב כפרי עשיר בסמלים ומשמעויות ועיצוב הבית שלכם בחפצים כאלה הוא מחווה לאבותינו והבטחה להמשכיות. הכי קל לקשט בסגנון כפרי הוא המטבח. למרבה המזל, חרס כפרי וריהוט כפרי יש פונקציונליות מלבד פאר.

הפשטות של הסגנון הכפרי אינה מקלקלת את יופיו. מטבח כפרי הוא המקום הטוב ביותר להתאסף בו עם החברים והמשפחה, לבלות אגדה כמו חג המולד, ללמד את ילדיכם כיצד לכבד את ערכי העבר.

התחושה הכפרית בעיצוב פנים ניתנת באמצעות עיצוב עם החומרים בהם נעשה שימוש, הצבעים המופעלים והמסר שאתה רוצה להעביר. במטבח תצטרכו להשתמש בעץ טבעי, בכלי חרס מסורתיים (רצוי טרקוטה או כלי חרס אחרים, מכיוון שהפורצלן הוא עדכני יותר ומתוחכם מדי), שטיחים קשורים ואמנות עממית.

בזמן שאתה דואג לאביזרים האלה, אל תשכח את הפונקציונליות. תכננו את המטבח שיהיה נוח לשימוש. מקמו את הכיור (כיורי בלפסט המפורסמים יכולים להיות בחירה מצוינת להשלמת המראה הכפרי של עיצוב הפנים שאתם רוצים) ליד התנור, המקרר במרחק נגיש, רצוי מול משטח העבודה.

אל תשכחו שה"מרכיב" החשוב ביותר שהופך מטבח כפרי להצלחה הוא הרהיטים. כאן מגיעות הבעיות: רהיטי עץ אף פעם אינם זולים. אתה יכול לתכנן את המטבח שלך מאפס ולקנות רהיטים אקראיים מאיביי או עתיקות. אבל זה לא סביר למצוא את כל מה שאתה צריך במחיר מציאה.

כדאי גם לשקול היטב את הסגנון שאתה בוחר. כדי ליצור עיצוב פנים למטבח הכפרי האידיאלי, עליכם לדעת איזה סוג של כלי חרס מתאים לרהיטים שלכם ועליכם גם לשקול היטב האם סגנון זה מתאים לאורח החיים שלכם. לפעמים מטבחים כפריים נוטים להיות כבדים וצפופים. הצבעים לעתים קרובות כהים מכדי ליצור אווירה חיובית. במצבים כאלה תוכלו להשתמש בתאורה כמשפרת מצב רוח או בפרחים טריים כדי להכניס צבע וטעם לביתכם. צמחי דירה, עם הירוק הטרי תמיד והמראה הטבעי שלהם הם תוספות מושלמות גם לעיצוב המטבח שלך, לא משנה אם הסגנון הנבחר הוא כפרי, מסורתי או אולטרה מודרני.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *