עיצוב גרפי טבלה-רשימת רשימת טרום-עיצוב

כולם, מנשיאי חברה ועד עוזר אדמין במשרה חלקית, קיבלו את הנטל של עיצוב פלייר, גלויה, פוסטר וכו'. רוב האנשים לחוצים בזמן, אז הם מתחילים לעבוד על המחשב עם תוכנית העיצוב הגרפי האהובה עליהם. . הם לא יודעים, זה למעשה מאריך את הזמן הנדרש להשלמת העיצוב הגרפי שלהם.

כל המעצבים יגידו לך לעשות סיעור מוחות, לשרטט, לארגן רעיונות וכן הלאה, ואני אומר את אותו הדבר. יש הרבה דברים שאני עושה לפני שאני מעצבת משהו, אבל יצרתי טבלה שעוזרת לי לארגן את הרעיונות שלי. טבלה זו תעזור לכל מי שעומד בפני פרויקט עיצוב גרפי, אז אנא השתמש בזה, לפני שאתה הולך למחשב כדי ליצור את יצירת המופת שלך!

הסבר על כל שורה כלול להלן.

עיצוב גרפי רשימת רשימת טרום-פרויקט/טבלה

  1. כותרת:
  2. תַקצִיב:
  3. פוּרמָט:
  4. מַטָרָה:
  5. קהל יעד:
  6. קריאה לפעולה:
  7. מסגרת זמן אספקה:
  8. מסגרת זמן תגובה:
  9. אלמנטים לכלול:

כותרת – תן לפרויקט שלך כותרת. זה יעזור לכם לארגן קבצים במחשב ולמצוא אותם במועד מאוחר יותר, כי תמיד תחזרו לקובץ ישן.

תַקצִיב – עליך לקבוע מהו התקציב הכולל של הפרויקט הזה. קביעת תקציב תעזור לך לקבוע את הדרך הטובה ביותר להתחיל את העיצוב שלך ואילו אלמנטים ותכונות מיוחדות תוכל להכניס לתוכו.

פוּרמָט – איך יראה הפרויקט הזה? האם זו גלויה 4×6 או חוברת משולשת? איך זה יחולק?

מַטָרָה – רשום כאן מהי מטרת היצירה הזו. רשום למה אתה יוצר את זה, למי זה מיועד, למה הם צריכים את זה ומה הם אמורים לעשות.

קהל יעד – הרחב למי מיועד הפרויקט הזה. פרט פרטים דמוגרפיים, סוציוגרפיים ופסיכוגרפיים על היעד שלך. זה יעזור לך לקבוע איך היצירה תיראה ואיזה סוג של סגנון זה צריך להיות.

קריאה לפעולה – הסבר בדיוק מה אתה רוצה שהמטרה תעשה. (כלומר התקשר עכשיו – 1-800-555-5555, בקר אותנו באינטרנט!, או החזר את הכרטיס המצורף)

מסגרת זמן אספקה – כמה זמן ייקח לעצב, להדפיס ולהעביר את היצירה הזו לקהל שלך? זה גורם לך לנתח מה יידרש למשלוח.

מסגרת זמן תגובה – כמה זמן אתה מצפה שהיעד ייקח לפני נקיטת פעולה? זה שימושי בעת קביעת ניסוח, קריאה לפעולה ושיטות מסירה. זה גם יקבע נקודת זמן להתחיל בניתוח החזרות.

אלמנטים לכלול – זה אמור להיות הפריט הארוך ביותר בטבלה שלך. אתה צריך לרשום את כל מה שאתה רוצה ביצירה שלך. אתה לא צריך לכתוב כל פיסת טקסט, אבל אני כולל לפחות נושאי משנה. כלול גם פרטי כתובת, תמונות, טבלאות, בקשות, לוגו וכו'. כל מה שאתה רוצה בפרויקט העיצוב הגרפי שלך צריך להיכלל כאן. אם אתה עובד עם צוות, תוכל לסקור את האלמנטים הללו ולבטל מספר תיקונים מאוחר יותר.

אתם מוזמנים להעתיק ולהפיץ את הטבלה הזו. זה לא יסולא בפז עבורי בכל אחד מהפרויקטים שלי, ואני חושב שאתה מוצא שהפרויקטים שלך לוקחים פחות זמן, נראים טוב יותר ויעילים יותר.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *