עיצוב בית עם תשוקה וסבלנות

בתים מושלמים הם אלה שבהם אתה יכול להרגיש רגוע, רגוע ונוח. בית חלומות לא קל להשגה. אתה צריך להביא את המחשבות, הרעיונות והחלומות שלך למציאות. מוטיבציה והזעה הם שני היבטים שונים. האמון על קבלת המותג שלך הביתה כרוך בשילוב של מוטיבציה ותפקוד בפועל של הרעיונות שלך. המוטיבציה מגיעה מחוויה של אחרים בבתים, באמצעות תמונות או ביקורים באתר בפועל. בעוד שהזעה נובעת מהצעדים שתצטרך לנקוט כדי להמיר אותה למציאות.

השראה יכולה להיות חלק מהכיף, אבל הבאת ההשראה הזו למעשיות תצריך הרבה שיעורי בית כדי שהבית שלך יהפוך להיות בדיוק כמו שאתה רוצה. הבית שלכם צריך להיות מעוצב בדייקנות מתאימה, שבו נוכל לקרוא ספר, לצפות בטלוויזיה, ליהנות מסרט, להאזין למוזיקה, לארח חברים ובני משפחה ולברך את השכנים. אומרים שהקנאה של השכן היא גאוות הבעלים, אז לכו על בית מעוצב בצורה מושלמת שיהפוך לגאווה שלכם.

ישנן מספר פונקציות בחלל נתון של הבית. לכן זה הופך להיות מאוד הכרחי לעצב את הבית שלך ללא טעויות. כל החדרים בבית שלכם צריכים להיות נוחים ומרווחים. יש להימנע מבלבול ומבלבל בעת עיצוב הבית.

בית מאורגן הוא בית שמח. לכן פחות גדשת את המדפים והשולחנות שלך; ככל שהבית שלך ייראה טוב יותר ואז תצטרך פחות לנקות אבק. היצמד לריהוט פרופורציונלי לחדר כדי שהחלל לא ייראה צפוף. אל תקנו רהיטים שאינם נוחים ומרגיעים. כך גם עם ריהוט חדר השינה. שינה שלווה היא הצורך של אדם לאחר לוח הזמנים הקדחתני של העבודה במשרד. אז קנה משהו שנראה טוב אבל גם גורם לך להרגיש טוב ומאושר.

זה שיש לך מדפים, לא אומר שכולם צריכים להיות על גדותיהם. זה שיש לך קירות לא אומר שכל ריבוע וסנטימטר צריכים להיות מכוסים בתמונה. בחר אמנות ואביזרים בחוכמה. קנו בתדירות נמוכה יותר, פריטים ייחודיים ואיכותיים, במקום לקנות יתר על המידה רק בשביל לשים משהו/כל דבר על הקירות. לפעמים קירות חלקים עם צבעים מרעננים גם גורמים לבית שלכם להיראות יפה ואלגנטי.

אם אתם רוצים לקנות חיפויי חלונות בחרו בטיפולי חלונות שמכניסים את האור פנימה באמצעות אפשרויות תאורה איכותיות שיעניקו לביתכם מראה זוהר טבעי.

אפשרויות אחסון חכמות נמצאות באופנה. אחסון חכם יבטיח שהבית שלכם תמיד יהיה מסודר. מווי ברזל מעוצב ועד למדפי ספרים קלאסיים, אתה יכול בקלות להפוך את האחסון שלך לחלק מהאסתטיקה העיצובית. גוונים חמים של קרמל, שזיף ואוכר על קירות הבית שלכם יכולים לגרום לבית להיראות אלגנטי ומושך.

רעיונות לעיצוב הבית הם כמו מיליון טריליון כוכבים בשמיים, אז אם אתה צריך לבחור מבין מיליון הטריליונים האלה אתה צריך לעצור ולחשוב על רעיונות מושלמים ועל בית חלומות מושלם. היו פרודוקטיביים יותר בבחירות ובהחלטות שלכם. הזמן הטוב הוא כאן. אין זמן טוב יותר לקום ולחדד את הבית עם כמה רעיונות חדשניים וכמה טיפים ביחד. אז קדימה ותשיג בית חלומותיך.

עיצוב הבית עם תשוקה וסבלנות

הצעד הראשון בהשגת הבית של הרצון שלך הוא להעריך מה אתה בעצם רוצה אפילו מעבר לדברים החומריים ולפריסות החלל. אתה צריך לחשוב על זה כי זה ייתן לך מושג ברור או חזון לומר על בית החלומות שלך. ככל שתבזבז יותר כך הבית שלך ייראה יפה יותר הוא רעיון שגוי מאוד. היצירתיות והכישורים שלנו יכולים לגרום לבית החלומות שלך להיראות יפה ואלגנטי, חינני ומקסים. בית הוא מקום שנאמר שהוא המקום הטוב ביותר על פני הגלובוס. האדם הכי רגוע, צדפה ונוח כשהוא בבית. אורח החיים של היום הפך למהיר, קדחתני ומהיר וכתוצאה מכך אדם בודד מתעייף נפשית וגם פיזית. לכן זה הופך להיות מאוד חיוני שכאשר הוא חוזר מלוחות הזמנים הקדחתניים שלו בעבודה, הוא זקוק לשקט ולרוגע. לכן ביתו צריך להיות מעוצב כך שכאשר הוא נכנס אליו עייפותו הפיזית הנפשית מתישה והוא מרגיש כאילו הוא נכנס לגן עדן.

בית הוא מקום שבו אנו מתגיירים לעצמנו. אנחנו מבדרים את עצמנו, קוראים ספר, שומעים מוזיקה, אוכלים אוכל עם יקירינו וגם מבלים כמה רגעים רגשיים ובלתי נשכחים עם משפחה, קרובי משפחה וחברים.

כדי לעצב את בית חלומותינו היפה והאלגנטי הזה אנחנו צריכים להשקיע את הרעיונות, הזמן והכסף שלנו בצורה כזו שהבית יהפוך לבית. יש לעצב את הבית בזהירות ובזהירות מירבית. כמו כן העיצוב והתפאורה צריכים להיראות מרווחים ונוחים. כל פינה בבית צריכה להיראות כמו יצירת מופת. הימנע מרהיטים לא נוחים ומגושמים, צבעי קירות כהים והעמסת יתר של קירות עם חלקי קיר ומסגרות.

זכור כמה דברים חשובים. כאשר אתה מעצב את הבית שלך, תוכניות הפנים שלך צריכות תמיד להסתובב סביב שישה דברים עיקריים. 6 הנקודות העיקריות הללו הן מרקם, צבע, תאורה, איזון, אביזרים ובד.

בכל פעם שאתה מעצב את הבית שלך מעל שישה גורמים ממלאים תפקיד חשוב מאוד מכיוון שהם מכניסים לחיים את מצב הרוח, מעוררים רגשות ורגשות של אדם/בעל הבית.

כשאתה מתחיל להסתכל על העיצוב הטוב ביותר, בחר ריצוף שהוא בר קיימא, ידידותי לסביבה וגם לא מחליק. נסו להתאים את הריצוף לאביזרים אחרים מסביב. כמו כן, שים לב לכך שעלות גבוהה היא לא הקריטריונים. המניעים העיקריים לריצוף צריכים להיות המראה שלו וסכמת הצבעים שלו צריכה להתאים לריהוט, צבעי קירות ורהיטים אחרים. זה צריך להיות התאמה ולא מיס-מאץ'. אביזרים הם אחד הגורמים החשובים ביותר בעת עיצוב הבית שלך, כי הם לעתים קרובות המוקד של חדר נתון. עיניהם של אנשים נופלות תחילה על הגימור שניתן לחדר או לומר אביזרים המשמשים בחדר.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *