מהו עיצוב אתרים?

אתר אינטרנט הוא הפלט הסופי של עיצוב אתרים. אתר האינטרנט יושב על שרת אינטרנט שבו מאוחסנים קבצים אלקטרוניים. אתר האינטרנט מציג את התכנים והתכונות או הממשקים האינטראקטיביים למשתמש הקצה בצורה של דפי אינטרנט. אופן הצגת המידע המבוקש למשתמש הוא חלק מתהליך עיצוב אתרים. פקדים נוספים מוטמעים על מנת להציג מדיה מורכבת יותר כמו אנימציות, צלילים וצורות אחרות.

מה חדש? העננים כמובן!

כל אחד רוצה משהו חדש מעת לעת, ובכל זאת חלק צריך תיקון של משהו אחר לגמרי. בתחום האינטרנט, זה די תופעה שכיחה עם החידושים הרבים שצצים תמיד ועם כולם, אף אחד לא יכול להיות מרגש כמו המעבר לעננים.

קהילת העיצוב הפתוחה: תבניות CSS בחינם!

אם אתה רוב האנשים שם בחוץ שאינם מכירים CSS ואין להם זמן, או אכפת להם, כיצד לעשות אחד עבור הבלוג שלך, אז הפעולה הבאה עבורך תהיה למצוא מקום שבו תוכל להוריד אחד בחינם. תודה לאל שיש הרבה אתרים בחוץ שנותנים אותם בחינם. הבעיה היחידה היא, שמכיוון שלא אתה היית זה שיצר אותו, אתה תהיה נתון לעיצובים ולגחמות שלהם.

אחד האתרים שנותנים CSS בחינם של עיצובי אתרים מגניבים הוא The Open Design Community (TODC). קהילת העיצוב הפתוח היא מרכז למעצבי אתרים בקוד פתוח מרחבי העולם המספקת אלפי תבניות חינמיות לעיצוב אתרים מבוססי XHTML ו-CSS הזמינות להורדה. אז, אנא אל תהסס להקדיש דקה או שתיים ולדפדף בין העיצובים שהמעצבים המופלאים שלנו הגישו ולראות אם אחד יכול לעבוד בשבילך! ותזכרו שהם בחינם!

עיצוב אתרים גרוע

להלן כמה תכונות שיכולות באמת לפגוע בקונספט הכללי של עיצוב האינטרנט שלך. חשוב לשים לב לטעויות הנפוצות ביותר שמעצבי אתרים מבצעים. אולי תוכל להשתמש בכמה תובנות ליצירת עיצוב אתרים יעיל שעשוי להיות פשוט אך יכול להפעיל את התמונה המוקרנת שלך. רקעים בצבע אפור כברירת מחדל מציגים כל כך הרבה בעיות, במיוחד עם קריאות הדפים. הימנע משילובי צבעים שעלולים להפוך את התווים לבלתי קריאים. רקעים יעילים בעיקר כאשר הם נותרים פשוטים ואינם מפריעים לקריאה. טקסטים חייבים להיות קריאים. הימנע מדמויות קטנות. שמור את הקישורים בצבע כחול ככל האפשר מכיוון שמשתמשים נפוצים כבר נמצאים בשימוש עם הצבע.

עיצוב אתרים עשה זאת בעצמך

פרויקטי עיצוב "עשה זאת בעצמך" מתרבים באינטרנט בימים אלה. ישנם מספר אתרי אינטרנט המלמדים אותך למעשה מה לעשות מבלי לשכור מעצב אתרים. עיצוב אתר עשה זאת בעצמך מתאים באופן מושלם לאנשי מקצוע צעירים שרק מתחילים ללמוד דברים בעסק או מנסים לאתחל מחדש את העסק הקיים שהם מנהלים. עיצוב אתר עשה זאת בעצמך מציע לך שליטה מוחלטת על הפרויקט ועל האתר וזו הסיבה שהוא פשוט צובר פופולריות. זה מוציא את העבודה מההתנהלות מול יועצים, מעצב, קבלן נוף וכדומה. בעיצוב עשה זאת בעצמך, הרעיונות שלך בטוח יישמעו ויקבלו תשומת לב קפדנית. אתה יכול לבטא את הסגנון והאישיות שלך. כי בסופו של יום, זה עדיין יהיה האתר שלך, שמוכר את המוצרים שלך. זה פתר בעיות תמידיות עם מעצבי אתרים שהם באמת נלהבים בעבודתם, שמתישהו יכולים להיות רגישים מדי לתיקון קטן או התבוננות בעבודתו. עשה זאת בעצמך עיצוב אתרים בוודאי חוסך לך כסף וזמן ואנרגיה.

היתרונות של יישומי Web 2.0

יישומי Web 2.0 הם המגמה האחרונה בעיצוב אתרים. חברות ומשתמשי אינטרנט רבים פונים ל-web 2.0 על תכונותיו הנוספות. זה גם הגדיל את הפונקציונליות. זה הביא לגל חדש באופן שבו אתרים אמורים להיבנות, לעצב וליישם באופן מעשי. זה גורם למשתמשים ליהנות מבלוגים, הורדות, הזנות RSS וכו'. התפתחויות אלו מעניקות ריגוש נוסף לחוויה המקוונת. אומרים שאתרים של חברות Web 2.0 זוכים לדירוג גבוה יותר במנועי חיפוש, כמו גוגל, יאהו ואינספור אחרים. היתרונות של Web 2.0 הם אינספור. אתה יכול לפרסם תמונות, אלבומים, מדריכי עזרה ומפות לתכנון הנסיעה לחו"ל.

זה שינה באופן קיצוני את איכות האינטראקציה החברתית ברחבי העולם. בלוגים מתרבים. שיווק באינטרנט עולה הרבה פחות. וזה יצר סיפורי הצלחה ברשת. Web 2.0 נותן לך שליטה מלאה על העסק שלך תוך הוספת תכונות קטנות יותר אך שימושיות מאוד לו.

עיצוב אתר אינטרנט הוא כמובן לא לתת למבקרים עוד פיסת טקסט פשוטה. לכו לפי האמרה הישנה "היופי הוא בעיני המתבונן". כאן המתבונן הוא המבקר באתר שאתה הולך לעצב. אז כמעצב אתרים מיומן היית צריך לשלוט בכל הכישורים הדרושים ליצירת גרפיקה, צבעים וצורות יוקרתיות ואטרקטיביות הממוקמות באיזון מושלם כדי למשוך את עינו של המבקר יחד עם משיכת המיקוד שלו לחלקים החשובים ביותר באתר שלך. התפקיד שלך כמעצב אתרים הוא לעשות שימוש בצבעים, טקסט וגרפיקה ולתרגם לפריסה, לוגו, באנר ומערכת כפתורים מושכת חזותית.

כמעצב אתרים מקצועי, אתה צריך לגבש גישה מתוכננת היטב ליצירת האתר. ראשית, עליך להבין את הצרכים העסקיים הספציפיים של הלקוח שלך ולנסח את המבנה הבסיסי של האתר. על מנת למזער את עלות ההקמה, מעצב האתר צריך להיות מצויד בתבניות אינטרנט מוגדרות מראש. כשיש את התכונה הזו בנשקייה שלך, אתה לא צריך להשתולל עם העיצובים מהסיבה שאתה לא מעצב אתר על ידי התעסקות.

שיווק באינטרנט (חלק 2)

פתח בלוג. בלוגים הפכו כעת למועדפים עבור מנועי החיפוש. אם תמשיך להשיק בלוג, קשר אותו לאתר הראשי שלך, הדפיס בלוקים של מידע והצף עדכוני RSS. אם תעשה את זה, רוב מנועי החיפוש יכולים לאתר אותך הרבה יותר מהר. עצב כמה עותקים של ספרים דיגיטליים שתוכל לשלוח לכולם. אתה יכול לכתוב עבור מאמרים או קורסים מקוונים שניתן להגיש במקום אחר. לאחר מכן, צור כתיבה משלך באופן שתוכל להשתמש בהם בכל סוג מדיה אפשרי, בין אם מקוון או לא מקוון.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *