עיצובי פנים – טרנדים לעיצוב הבית

מגמות עיצוב הבית ממשיכות להשתנות מעת לעת. חדשים מחליפים במהירות טרנדים שהיו באופנה אתמול. הנה כמה ממגמות עיצוב הבית.

מרחב אישי

כל אחד צריך מרחב נשימה אישי. מגמה נוספת שהתקדמה היא תפיסת המרחב הפרטי בבתים. הנוחות של חלל פרטי וייעודי לכל אחד בבית הופך פופולרי בימים אלה, אפילו זוגות רוצים מקום לבלות קצת זמן לבד לעתים רחוקות.

מוסכים אופנתיים

המוסכים של היום עברו רפורמה שלמה שכן בעלי בתים מעדיפים מוסכים עכשוויים המצוידים בפינוקים שונים כגון מערכות ארונות ואחסון, מיני מקררים, מיזוג אוויר וריצוף במראה מגורים. מוסכים יוקרתיים, מעוטרים, הסירו את התמונה הקודרת והגריז שמזוהה איתם בדרך כלל.

נוספו חדרים לשלווה

אזור עצירה נפרד להרפיה הוא עוד טרנד עיצוב חדש פופולרי מאוד בבתים. חדרי השלווה הללו מיועדים למגוון פעילויות הרפיה וכושר כגון יוגה, מדיטציה, התעמלות, אמבטיות אדים וכו'.

שפץ את השטח החיצוני שלך

המרת את המרחב החיצוני שלך ל"אזורים חמים" ובילה יותר זמן בחוץ, אנשים החיים באקלים קר יותר יכולים להמיר את המרחבים החיצוניים שלהם. כמה דוגמאות מצוינות של מתקנים להמרה כאלה הם פטיו, שבילי גישה ודרכי הליכה. זה הופך את תחזוקת החורף לקלה ואת האביב והסתיו למהנים יותר.

תוספת חדר נוסף עם חדר השינה הראשי

אנשים מצמידים היום חדרי הורים עם חדר נוסף המשמשים כ'חדר נחירות' לשותפים שנוחרים. במקום ללכת לספה לא נוחה, כעת ישנים נוחרים יכולים למצוא את דרכם לעבר אזור שינה הרבה יותר נוח. חדר שינה טיפוסי לנוחרים מצויד במיטה זוגית ובכיסא, עם גישה נוחה למתקנים של יחידת ההורים.

עיצוב בית הטרנדים משתנים עם הזמן, אנשים הופכים מודעים יותר לאופנה בכל תחומי החיים, בין אם זה עיצוב עצמי או עיצוב פנים הבית.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *