עזרה בקריירה בעיצוב פנים

האם אתה ברצינות שוקלים קריירה בעיצוב מגורים? היום, אחרי יותר מ-24 שנים של קריירה מצליחה בעיצוב פנים למגורים, כשאני מהרהרת בשנותיי הראשונות אני מבינה שלקח לי כמעט שבע שנים של תקופות קשות כדי להזיז את הקריירה שלי. אם רק היו מלמדים אותי על שימוש נכון בחוזים, נחשפת לטפסי הזמנה, נותנים לי דוגמאות איך למכור את לוחות המצגת שלי ומקבלים עוד חוויות מהחיים האמיתיים, הייתי יוצא מהצילומים מוכן להצלחה מיד.

רבים מהמעצבים המצליחים ביותר בארץ נאלצו לשתף פעולה עם מקורבים עסקיים או בחרו לחדד את כישוריהם העסקיים לפני פתיחת דלתותיהם. המציאות היא שכל התארים בעולם לא יכולים לעלות על היכולת האמנותית הטבעית. עם זאת, ישנה שפה משותפת וידע טכני שפותח באמצעות מספר שנות לימודים במכללה, שנים רבות של ניסיון בתחום או לימוד קורס הסמכה שנכתב על ידי מעצבים מנוסים המוכנים לחלוק את החוויות שהרוויחו קשה כדי לעזור לך להימנע מה נפילות בור. ישנו קורס המחייב את הסטודנטים להשתמש בספר הלימוד של John F. Pile את ספר הלימוד המדויק הנדרש על ידי מכללות העיצוב המובילות בארץ. קורס החינוך הוא מהשורה הראשונה. זהו קורס עיצוב פנים למגורים שנכתב על ידי מעצבים מקצועיים עם 20 שנות ניסיון פלוס, תוך מתן טפסים, חוזים וניסיון עבודה לקורס בעל ערך כתוב היטב העומד לרשותך כעת.

בכל דרך שתחליט ללכת לקראת קריירת החלומות שלך, תהיה בטוח שזו התשוקה שלך. אתה משיג את הבלתי אפשרי אם יש לך רצון להצליח. הפתגם הישן אומר שאם אתה אוהב את מה שאתה עושה, זה לא ירגיש כמו עבודה, הוא נכון. אני הוכחה חיה. כשזה בדם שלך, זה כוח מניע להפוך לטוב ביותר. אני מקווה שמצאת את זה מועיל. עיצוב פנים הוא קריירה כל כך מרגשת. לעולם לא הייתה לי הזדמנות לפגוש אנשים מכל העולם ולחוות תרבויות והזדמנויות כל כך מרגשות אם לא הייתי בוחר בעיצוב מגורים. עם הסגנונות, הצבעים, הטכנולוגיה והמוצרים המשתנים ללא הרף בתחום הקריירה הזה היום, אי אפשר להשתעמם אי פעם. הנה מאחלת לך קריירה חדשה ומלאה!

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *