אסיה: עיצוב פנים אסייתי משקף חומרים והשלמות מהמזרח. סגנון עיצוב זה רגיל לתאילנד, מלזיה, אינדונזיה וסין.

בריטית: בכל מקרה יש הרבה סגנונות לחגוג פנים בריטיים, אני הולך להתרכז בשניים מהם, Cool Britannia ו- Shabby Chic.

עכשווי: עיטורי פנים עכשוויים זכו להיות ידועים באמריקה בשנות ה-50 ובשנות ה-60 המוקדמות, בדרך כלל, מכיוון שמכונת הטיסות הייתה פתוחה. למראה יש קווים ישרים או מכופפים להפליא. באמת הסגנון הזה מזדהה עם מה שיש, שקורה עכשיו ובא לידי ביטוי בעיצוב של היום. עיצוב פנים עכשווי עונה על הציפיות עם רוב, אם לא כל סגנונות הפנים.

צרפתית: קישוט פנים צרפתי רגיל מבוסס באופן סביר. זה עשוי להיות מורכב ומעודן או עשיר וסנסציוני מדי.

גותי: כשאני חושב על קישוט פנים גותי, אני מועבר לחלוטין לעולם חלופי, של זמן חלופי. החיים בימי הביניים היו שונים לחלוטין מהעולם החדשני שלנו, ולכן השילוב של התקופה הזו עם כמה השפעות מתקדמות יכול להיות מסקרן להפליא. 1150-c.1500 ושוחזר שוב בסוף המאה השמונה עשרה ותחילת המאה התשע עשרה.

הודית: סגנונות עיצוב פנים הודיים חמים ומחוספסים. יש להם הצעה מסקרנת ומחזיקים במראה של עולם אחר עם ניצול של צבעים מתוזמרים.

מכאני: עיצוב פנים תעשייתי הוא שילוב של ביצוע ובנייה כדי להפוך את החיים ל"פשוטים" יותר. ערימות של ציוד חדשני!

איטלקית: עיטור הפנים האיטלקי מתקדם ומבחין בבזבזנות לגביו. כשאני חושב על הסגנון הזה אני חושב על כל המעצבים האיטלקיים יוצאי הדופן כמו Scarpa, Sottsass או מעצב העיצוב היקר למדי ארמני. איטליה יצרה וממשיכה לייצר מעצבים מגמתיים בעולם, כך שקשה מאוד לבחור בסגנון הזה כרעיון שלך.

יפני: קישוט הפנים היפני הוא קצר רואי וממש יעיל הן בפורמט והן בהשלמות. סגנון זה הוא ההשפעה המאפיינת על כל המתינות הנוכחית.

ימי הביניים: עיטור פנים מימי הביניים מקורו בתקופה בהיסטוריה האירופית 1000 – 1550 לערך. הרעיון הזה הוא בסיסי ולא רחוק מדי מעיצוב פנים כפרי.

מתינות: עיצוב פנים מתון הוא אופנתי ללא ספק כשהוא מורכב היטב. הקווים הנקיים והמרחבים הפתוחים מאפשרים לך להתענג על חוסר מאמץ לבצע את זה.

מרוקאי: המראה המרוקאי עשיר בגווני זסט ומושפע מעיצובי פנים ספרדיים, צרפתיים וערבים. דוגמאות מענגות ממלאות את החללים לצד משטחים וריחות.

ימית: המראה של עיצוב פנים ימי הוא באמת זה של קו החוף וחזית קו החוף. תחשוב על ניו המפשייר ותהיה צודק בסך הכל.

רטרו: פנים רטרו מכסה 3 עשורים; שנות ה-50, ה-60 וה-70. המראה עובר, מפלסטיק מופלא, חד פעמי ונמוך לתמיכה נפשית. ההשפעות היו הפיצוץ של פרסום, כוח פריחה, מוזיקה פופולרית ויצירת פופ.

פרובינציאלי: להשיג טבעי עיצוב פנים הבית שנראה יוצא דופן אתה יכול לשלב מרכיבים ממנו עם עיצוב פנים עכשווי, כך שהבית שלך לא יהפוך להיות כמו בית עץ בצורה מוגזמת. התמהיל הזה יכול להיות מאוד בולט ומרתק. עיצוב פרובינציאלי מדגיש על רכיבים ופריטים רגילים ומלוכלכים.

סקנדינבי: ישנם שני סגנונות עיצוב פנים שהם עיצוב סקנדינבי. העיקרי הוא נוכחי והשני הוא האומה.

1. Scandinavian Modern התחיל בשנת 1930 והוא זמין היום. הוא נוצר מתוך הסטנדרטים הבסיסיים של חדשנות בשילוב עם חומרים קונבנציונליים ויכול לקבל מראה עכשווי

2. סגנון כפרי סקנדינבי החל במאה השבע-עשרה ונמשך עד סוף המאה התשע-עשרה. המראה הוא של בית חווה והחומר העיקרי הוא עץ בגוון בהיר.

ספרדית: נגיעות של עיצוב ערבי משולבות עם צבעים חזקים ומקסימים וצורות נמצאות בתוך סגנונות עיצוב פנים ספרדיים.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *