נוחות היא היוקרה שכל אדם חולם עליה

למה יש מעצב פנים ומעצבת פנים זו השאלה שמכה בראשי! בכל פעם שאני רואה חלל פנימי אלגנטי, למה אנחנו לא יכולים לעשות את זה לבד כשזה כל כך פשוט וקל? ניסיתי את זה בחדר שלי, הצלחתי לעשות את זה, אבל זה לקח כמות עצומה של זמן וכסף. רוב הכסף הלך להשגת חומרים מתאימים. שיניתי חומרים וצבעים יותר מארבע פעמים כדי לקבל את השילוב שרציתי.

מהו מקומו של אדם רגיל בהודו שבו הפנים ממלאים תפקיד חיוני!

דמיינו משפחה גרעינית קטנה המורכבת מארבעה חברים כולל ילדים. האב, ראש המשפחה, יוצא לעבודה בבוקר, עובד קשה עם המון לחץ מההנהלה והלקוחות. כשהוא חוזר הביתה בערב, הוא מחפש שקט נפשי ורגיעה לגופו.

אבל כשהוא חוזר הביתה מצפה לשלום, אם הדלתות משמיעות קולות עצבניים או שהמים דולפים בחדר הרחצה ואין אוורור מתאים, הוא מתוסכל עד היסוד ומתחיל להגיב בצורה רעה אפילו לדברים קטנים (כמו ילדים משחקים או לומד בקול) ושולח אותות שליליים לבני משפחתו.

כמו כן, אשתו מאבדת את העשתונות בגלל דברים מטופשים יחד עם הילדים שיוצרים מרחק גדול אחד לשני. הילדים מתחילים לריב עם חברים, מתחילים להשתמש בשפה פוגענית, הופכים תוקפניים ומאבדים עניין בלימודים. זקנים מעוררים השראה רבה בילדים הנוטים לחקות אותם כמודל לחיקוי.

אבא מתחיל להתחמק מהבית אחרי המשרד, מתחיל לבלות עם חברים, מה שהופך למסיבות שמובילות בתמורה לאובדן בריאות וכסף. אמא בבית מבלה את רוב הזמן במחשבה על כל העבודה הקשה שהיא משקיעה בשמחת המשפחה, שלמעשה היא לשווא. היא מעכבת את התכנון בפועל של הכספים החודשיים ונושאים מרכזיים הנוגעים לילדים ולבית.

תפוח ביום מרחיק רופא! מעצב פנים מרחיק את כל הבעיות שלך לא רק עבורך אלא עבור כל המשפחה שלך!

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *