מתנות סיום לפאשניסטות – תלמידי בית ספר לאופנה עשרת הבחירות המובילות

עבור הבוגר שבמקרה הוא פאשניסטה, עט חרוט פשוט לא הולך לחתוך אותו במחלקת המתנות. בין אם היא מסיימת תיכון או מכללה, היא זקוקה למתנה שתזין את התשוקה שלה לאופנה. ואחרי כל אותן שנים של עבודה קשה בבית הספר, לא מגיע לה? אז קח עט (חרוט או לא) ורשום כמה הערות: הנה עשרת הרעיונות הטובים ביותר למתנות שנבחרו על ידי בוגרי בית הספר לאופנה. ואם מישהו יודע איך לעשות קניות, הוא יודע.

1. משקפי שמש מעוצבים. סיום הלימודים מעלה את המנה המגניבה, כך שזוג גוונים נהדר להתחמם בזוהר ההישג הוא המתנה המושלמת. בחר טייסים קלאסיים או מסגרות גדולות מדי; נראה שהם אף פעם לא יוצאים מהאופנה.

2. סרטים ותוכניות טלוויזיה אופנתיים. אם הבוגר שלך השקיע את השנים האחרונות בספרים, ייתכן שהיא פספסה כמה סרטים ותוכניות טלוויזיה. עזרו לה להתעדכן בתקליטורי DVD שנדרשים כמעט לצפייה בבית ספר לאופנה, כמו כל העונות של "Sex and the City", "The Devil Wears Prada" ו-"Gossip Girl".

3. תכשיטי טיפאני. אוקיי, יש אנשים שפשוט נאלצים לקנות משהו חרוט כמתנת סיום, אז זה יכול להיות משהו מטיפאני. רק תוודא שזה תכשיט, כמו צמיד קסם או שרשרת – לא עט.

4. תיק יד מעוצב. אזהרה: התרחק מתיק הנספחים. פאשניסטה לא נושאת תיק. היא רוצה תיק מעוצב עם תגים מקוריים. בין אם היא הולכת לבהלת חברות או לראיון עבודה, היא מסתמכת על התיק שלה כדי ליצור רושם ראשוני גדול.

5. מזוודות סוף שבוע. הבוגר שלך יטייל הרבה יותר עכשיו, או כדי לבקר בבית או לנסוע לעסק, אז עזור לה לעשות את זה בסטייל עם מזוודות קטלניות. הימנע מהמזוודה השחורה הגנרית, שמא היא אחת האומללות שחייבות לקשור סרט אדום סביב הידית כדי לזהות אותה בעת איסוף המטען.

6. ייעוץ צבעוני. אם הבוגר שלך עוסק בעיצוב אופנה, כנראה שיש לה מושג לגבי הצבעים הטובים ביותר שלה. ובכל זאת, שובר מתנה לפגישת ייעוץ עם מומחית צבע תכניס גוונים חדשים לפלטת הצבעים שלה, במיוחד כשהיא נכנסת לשלב חדש בחייה. חוץ מזה, זה יהיה פיצוץ.

7. נרתיק למחשב נייד. בוגרת צלחת האופנה שלך תצטרך משהו כדי לקחת את המחשב הנייד שלה לבית הספר או לעבודה, אבל היא לא רוצה להיראות כמו חנון. חדשות טובות: עכשיו אתה יכול לקנות לה את אחד מהיבול האחרון של מארזים למחשבים ניידים שאפילו לא נראים כאילו הם מיועדים למחשבים. הם נראים כמו תיקים קטנים אופנתיים, אז היא תנענע את הכיתה או חדר הישיבות בסטייל.

8. ערכת כביסה. נכון, המתנה הזו קצת על הצד הפרקטי, אבל פאשניסטה חייבת ללבוש בגדים נקיים. רכשו שקית כביסה או סלסילה ומלאו אותה בקופסה של חומר ניקוי כביסה, אקונומיקה, מרכך כביסה וגליל רבעי. יותר טוב, קנה לה מכונת כביסה ומייבש.

9. מצעים יוקרתיים. הגראד הלבוש היטב צריך גם דירה ראשונה או חדר מעונות לבוש היטב. 500 סדינים עם ספירת חוטים ושמיכות פוך מכותנה מצרית יעטפו את הבוגר שלכם בנוחות בכל לילה, כך שהיא תחלום במתיקות על תצוגות מסלול ומכירות לדוגמה.

10. מלאי בחברת אופנה. האם הבוגר שלך אוהב מותג או חנות מסוימת לעיצוב אופנה שנסחרת בבורסה לניירות ערך? אם כן, שקול לתת מניות בחברה במתנה. אתה גם לא צריך להוציא הון ברכישת מניות. אתה יכול לקנות רק מניה אחת של חברות כמו Gap, Polo Ralph Lauren, Coach, ו- Abercrombie & Fitch מברוקרים מקוונים שמתמחים בעסקאות מתנות אלה. הבוגר שלך אפילו מקבל תעודת מלאי למסגר.

עם אחת מהמתנות המכוונות לאופנה, הבוגר שלך בטוח יעניק לך A+ במתן מתנות.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *