מרצדס בנץ הציגה את דגם Actros L Edition 3

מרצדס-בנץ טורק, כחלוצה בתעשיית הרכב המסחרי הכבד הטורקי, ממשיכה לעבוד ולפתח פרויקטים חדשים לרכבים נוחים, בטוחים ויוקרתיים יותר. כעת היא מציעה את דגם Actros L series Edition 3 ללקוחותיה בטורקיה. הדגם המיוחד הזה, המיוצר במספר מצומצם של 400 יחידות בלבד בתוך דיימלר טראקס, תחת המוטו "כלום יותר", מצליח למשוך תשומת לב בכך שהוא מציע את המנוע החזק ביותר בפורטפוליו הרכב, ה-OM 473. מהדורה 3, שבה התכונות הטובות ביותר של דגמי מהדורה 1 ו-2 מיושמות ומועשרות בתכונות חדשות, היא בהירה, אינטימית וחמה יותר כמו שהיא אלגנטית, יוקרתית וספורטיבית.

מהדורה 3 תעשה לעצמה שם עם התכונות הייחודיות שלה

מנהל השיווק והמכירות של מרצדס בנץ טורקיה משאיות אלפר קורט הוא פרסם את ההכרזות הבאות לגבי Actros L Edition 3: "אנו משיקים דגם חדש של רכב ה-Actros L שלנו עם כ-30 מאפיינים חיצוניים ופנימיים מיוחדים ואבזור סטנדרטי. 3 המכוניות שלנו במהדורה מוגבלת, שאנו מציעים למכירה תחת הסיסמה 'כלום יותר', יעשו לעצמן שם עם התכונות הייחודיות שלהן.'

מספר מוגבל של Actros L Edition 3 יהיה זמין למכירה בטורקיה

ה-Actros L Edition 3, שתהיה זמין בכמויות מוגבלות בטורקיה, משלבת נוחות ועיצוב יוקרתיים חדשים עם הגרסאות המוצלחות ביותר שיוצרו לפני דגם זה. הושק עם המנוע החזק ביותר בפורטפוליו המשאיות של מרצדס-בנץ, Actros L Edition 3 מייחד את עצמו עם הספק מנוע של 625 כ"ס. הוא משלב יוקרה ונוחות עם כיסויי קונסולות עור, פינת ישיבה גדולה מצופה עור SoloStar, מיטה רחבה במיוחד, שמשייה חיצונית, פנסי LED משולבים ופרטי כיתוב "מהדורה 3" מושכי עין. הרכב מציע ביצועים מרשימים והנאה מנהיגה לכל הנהגים בזכות צריכת הדלק הנמוכה ותיבת ההילוכים PowerShift Advanced. מהדורה 3, בעלת מומנט מרבי של 3000 ננומטר, כוללת גם מאפייני בטיחות כגון Active Brake Assist 5 (ABA5), Lane Following Assist (LDWS), סיוע בקרת יציבות (ESP), סיוע לזיהוי עייפות ו-Active Driving Assist 2 ו-Active. . במקרה של מבט צד סיוע.

Source link

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *