מספר צוות הקבינה של Emirates הגיע ל-20 אלף

צוות הקבינה של Emirates הגיע זה עתה לאבן דרך נוספת, והגיע ל-20 אלף עובדים. חברת התעופה ממשיכה לגייס צוות תא נוסעים ברחבי העולם כדי להתאים לצמיחה המתוכננת שלה.

צוות הקבינה של Emirates הגיע זה עתה לאבן דרך נוספת, והגיע ל-20 אלף עובדים. חברת התעופה ממשיכה לגייס צוות תא נוסעים ברחבי העולם כדי להתאים לצמיחה המתוכננת שלה.

החל משנת 2022 תקיים חברת התעופה אירועי גיוס ב-340 ערים ב-6 יבשות, שיאשרו את הגיוון והאוריינטציה של צוות תא הנוסעים.

מדי צוות הקבינה הייחודיים של אמירייטס השתנו ארבע פעמים ב-30 שנה. על החולצה מ-1997 חתום המעצב הספרדי האגדי פאקו רבאן. חברת התעופה שמרה על צבע הבז' האייקוני שלה, בעוד שנגיעות מודרניות עדינות יישארו נאמנות לסגנון המעודן והקלאסי שייצג את המדים לאורך השנים.

אני אוהב לטוס – חבר בצוות הקבינה של Emirates זמן רב

שני אנשי צוות הקבינה שלובשים הכי הרבה את המדים הם דייל גבר באיחוד האמירויות שהצטרף לאמירויות ב-1987 והוא חברת צוות הקבינה הוותיקה ביותר, וחברת צוות הקבינה המבוגרת ביותר שהצטרפה ב-1994.

הדייל של איחוד האמירויות מוזה מובארק, חבר צוות הקבינה הוותיק ביותר של אמירייטס, אמר: "ב-36 שנותיי כחבר צוות תא אמירייטס, טסתי למעלה מ-3,500 טיסות. אחרי כל השנים האלה, אני עדיין מצפה ונרגש להתחיל את תפקידי במטוס. אני גאה מאוד ללמוד מעמיתיי לצוות הקבינה ולשמש כשגריר של האמירויות והמדינה שלי. "הייתה לי קריירה ארוכה ומוצלחת, חוויות מדהימות וזיכרונות מדהימים לעשות את מה שאני אוהב".

צוות הקבינה של לאומים שונים הוא כעת 20,000 עובדים

הפיתוי והאופי המשתנה של התפקיד, שבו צוות המייצג למעלה מ-140 לאומים הדוברים 130 שפות, עובד במשרד מרהיב בגובה 38,000 רגל ובעיר אחרת מדי שבוע, מטפח את צוות הקבינה של Emirates ומעודד אותם למצות את הפוטנציאל שלהם. . .

ישנם אנשי צוות קבינה רבים בצוות הקבינה, ביניהם יותר מ-4,000 עובדים ששירתו בין 5 ל-9 שנים, כ-3,000 עובדים ששירתו בין 10 ל-14 שנים, ויותר מ-1,500 עובדים ששירתו בין 15 ל-19 שנים. . וכ-400 עובדים שעזבו לאחר 20 שנה בתפקיד, זה הפך לחלק מסיפור הצמיחה שלו. שלושת המלווים במספרה עובדים בעבודתם כבר למעלה מ-30 שנה.

הזדמנויות קריירה לצוות קבינה כוללות עבודה בבקתה ברמה גבוהה יותר כדיילת, מדריך או ראש תא. כיום, מונה חברת התעופה 1,100 עובדים, החל מתפקיד דיילת תא זוטר ועולה לדיילת בכירה לאחר השלמת תהליכי הכשרה והערכה מורכבים. לצוות תא הנוסעים יש גם גישה לתוכניות ההכשרה העדכניות ביותר, קורסי LinkedIn והזדמנות להגיש מועמדות למשרות פנויות פנימיות בתוך קבוצת האמירויות.

כישרון היה חיפש בכל העולם

בהאצת מאמציה לעבור לשלב הבא של הצמיחה, חברת התעופה תקיים אירועי גיוס עולמיים במאות ערים במהלך השנה.

שבסיסו בדובאי, צוות הקבינה של Emirates חי חיים קוסמופוליטיים באמת. דובאי, המארחת 200 לאומים ומציעה אורח חיים תוסס, ידועה כאחת הערים הבטוחות בעולם, כמו גם המלונות, המסעדות, העצירות הגסטרונומיות, פעילויות הבילוי שלה.

אמירייטס מציעה לצוות הקבינה שלה שכר תחרותי וקצבת טיסה, כמו גם זכויות דיבידנד, לינה במלון, הוצאות לינה, נסיעות ומטען פרימיום, חופשה שנתית, כרטיס חופשה שנתית, לינה בבתי מגורים מסודרים היטב, שירותי מקום עבודה, מגוון רחב של יתרונות. בריאות, חיים והיא מציעה ביטוח שיניים, שירותי כביסה והטבות רבות אחרות. צוות תא הנוסעים של Emirates יכול גם ליהנות מכרטיסי טיסה מוזלים עבור המשפחה והחברים שלהם. הודות למיקומה הגיאוגרפי הייחודי של דובאי ורשת הטיסות של חברת התעופה המונה יותר מ-130 יעדים, העובדים יכולים להתאחד עם יקיריהם בנסיעה אחת במטוס.

כל צוות הקבינה החדש עובר 8 שבועות של הכשרה אינטנסיבית בסטנדרטים הגבוהים ביותר של אירוח, בטיחות ומתן שירות במתקן החדיש של Emirates בדובאי. יתרון נוסף הוא שעבודה עם קהילת צוות קבינה מגוונת והתנסות ביעדים ותרבויות חדשות ברשת האמירויות מספקת כישורי חיים שלא יסולא בפז.

מועמדים לדיילים יכולים להשתתף באירוע הגיוס הבא כדי לקבל הזדמנות להצטרף לאמירויות. למידע נוסף על התנאים וההגבלות, ההטבות, תוכנית ההכשרה, לוח השנה של אירועי גיוס עולמיים ולהגשת מועמדות, אתה יכול לבקר בדף הקריירה של צוות הקבינה של Emirates.Source link

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *