מכללות לעיצוב פנים במומבאי, המכון לעיצוב פנים

ויראלי א. שאה

איש מקצוע מוסמך לעיצוב פנים ואסטו בעל P. Dip. עיצוב (מחלקה ראשונה) ו-PG Dip. Vedic Vastu (מחלקה ראשונה) עם עשרים ושתיים שנות קריירה מצליחה של עיצוב פנים + Vastu ייעוץ וגם בעל חמש שנות ניסיון בהוראת עיצוב מתקדם. כיום הבעלים והמפעיל של חברת עיצוב ו-Vastu ייעוץ ועיצב והטמיע מספר בלעדי למגורים ומסחר עם מגוון רחב של גדלים, פונקציות, תקציבים וקונספטים והטמיע מספר עיצובים תואמי Vastu. הוא מתודי בהיבטים תיאורטיים/אקדמיים של עיצוב ומבין את נבכי העיצוב, בעל מיומנויות בינאישיות מצוינות, פיקוח וניטור ומעניק חינוך עיצובי שיתופי ויצירתי עם יכולת מוכחת לשמור על כיתה יצירתית ומוטיבציה. הוא מזוהה עם האקדמיה של ואשי כפקולטה כבר שנים רבות ויש לו גם קשר ארוך כסגל עם מוסדות עיצוב נחשבים אחרים של מומבאי, כלומר Kala Vidya Sankul Polytechnic, בית הספר הלאומי לעיצוב ובית הספר לעיצוב Rachana Sansad.

אנקיטה דסאי

היא מעצבת דינמית צעירה ממומבאי. היא סיימה את התעודה הממשלתית שלה (msbte) בעיצוב מבית הספר גארודיה ללימודים מקצועיים, גאטקופר, מומבאי. בתחום ההוראה היא קשורה לבית הספר Rachna Sansad של מאז השנתיים האחרונות. המקצועות המיוחדים שלה בהוראה הם סטודיו לעיצוב, עיצוב גרפי, רישום עבודה. היא גם עבדה כמעצבת פנים ראשית בחברה הנודעת Hettich, מומבאי. כיום היא הקימה חברת Design Code (עיצוב וניהול פרויקטים) משלה. ויש לו פרויקטים מתמשכים למגורים במומבאי וגם מחוץ למומבאי. לדבריה, "עיצוב יוצר תרבות, תרבות יוצרת ערכים, ערכים יוצרים עתיד". זה תמך בי היטב ביצירת העתיד הזה… זה מה שהייתי רוצה לומר עם העמותה שלי.

Prayag Nandgaonkar

הוא מעצב ויועץ צעיר, דינמי ונלהב. הוא עובד כפרילנסר ומנהל פרויקטים מ-6 השנים האחרונות. הוא יזם ובעל משרד משלו בשם SJP Architects. הוא עובד כפקולטה מבקרת כבר יותר משנתיים ומזוהה גם עם מכללות פנים ואדריכלות שונות מ-5 השנים האחרונות. הוא השלים את ה-BE שלו מ-PIIT ואת ה-GDID שלו מבית הספר ללימודים מקצועיים של גארודיה. לדבריו, "תחום זה הוא שילוב של אמנות ומדע… תחום טכני יסודי אך אמנותי ומלא באתגרים שתקבל כשתתחיל לעבוד כמעצב.

ניקיטה סלאנקה

היא כריזמטית, נלהבת ומלאת אנרגיה חיובית. יש לה ניסיון עבודה קצר אך דינמי כמעצבת פנים בשנתיים האחרונות. היא סיימה את התואר הראשון שלה במדעים עם מיקרוביולוגיה וביוכימיה כמקצועות העיקריים שלה ממכללת KJ Somaiya למדע ומסחר ותעודה בעיצוב מבית הספר ללימודים מקצועיים של גארודיה. היא עבדה עם חברות כמו PERFECT DESIGNERS כמו גם CREATIVE CURVE. היא השלימה מעט פרויקטים למגורים באזורים כמו Sandhurst road, Nahur, Bhandup, Kalyan, Ghodhbunder road in Thane, Kudal, Kharghar, Khar road וכו'. כיום היא עובדת כפקולטה במשרה מלאה עם המכון הבינלאומי לעיצוב אופנה, ואשי וגם עובד כפרילנסר ולוקח פרויקטים בודדים. המומחיות שלה היא בעיצוב והיא טובה גם בשרטוטים וברינדור.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *