מי הם מעצבי הפנים המפורסמים

למרות מה שאתם אולי חושבים מעצבי פנים מפורסמים אינם רזים על הקרקע, ויש הרבה מאוד מהם שמפארים את אולמות הסלבריטאים כיום. עוד מילים, יש הרבה כאלה שמתפרנסים מצוין בעיצוב. פשוט לא שמענו עליהם ואולי אף פעם לא נשמע עליהם. הם אולי לא מוכרים או פוריים כמו כמה אמנים ומעצבי אופנה, אבל הם קיימים בכל זאת. את הסיבה לתהילה כמעט בלתי רגילה זו ניתן לייחס אך ורק לעובדה שעיצוב הפנים לא באמת המריא עד המחצית השנייה של המאה ה-20.

למעשה עד המאה ה-20 לא היו בהכרח מעצבי פנים מפורסמים כשלעצמם. כן, היו מעצבי פנים מפורסמים לתקופות שונות, אבל התהילה, כפי שאנו מסיקים, היא לא הגיעה עד לאחרונה מאוד, כשהייתה להקה של עניין בכל הקשור ל-DIY. ולמי מאיתנו שלא יודע מה זה DIY – זה קיצור של Do It Yourself. ומתייחס ספציפית לרשת הטלוויזיה. לפיכך, מכיוון שקישוט פנים וחלק מהפריטים שלו, ניתן להגדיר לעשות עשה זאת בעצמך, זה הזמן שבו העולם באמת הפך מודע לקישוט פנים. ורק כמה שנים לאחר מכן החלו מעצבי פנים לא דומים לעשות לעצמם שם בקרב הציבור האקומני. בדיוק כמו הרבה דברים בחברה שלנו, לוקח זמן עד שהוא מגיע למיינסטרים. דברים מסוג זה מתחילים בדרך כלל עם העשירים והעשירים ואז ממשיכים משם.

לרוב מעצבי הפנים המפורסמים הללו זכו לתהילתם באמצעות האמצעים הרגילים להשגת תהילה, דרך הטלוויזיה. הם הופיעו במספר רב של תוכניות שיפוץ בית בטלוויזיה, והם החזיקו מספר רב של תוכניות DIY (עשה זאת בעצמך) בטלוויזיה וביסוד זיכו את פניהם היטב לציבור. וכך מעצבי פנים מפורסמים של העשור האחרון של המאה העשרים השיגו יותר מתהילה ענווה.

יש כמובן מעצבי פנים מפורסמים יותר מאלה שרואים בטלוויזיה. אחרים שעשויים להיות ביישנים מצלמת טלוויזיה. ולעתים קרובות הם יכולים להיות טובים בדיוק כמו או אפילו טובים יותר במה שהם עושים מאשר מעצבי פנים בעלי ידע רב בתקשורת. כפי שאמרתי קודם, בטוח יש צרור בקטגוריה הזו ולעולם לא נדע עליהם. כאלה שמקשטים את המפורסמים, כמו ג'ורג' קלוני, ג'רי רייס ודומיהם.

ואז יש את מעצבי הפנים המפורסמים שעבדו במשך מה שנראה כמו נצח ויום ושעשו לעצמם שם משפחה באמצעות מאמציהם הבלתי פוסקים. כן, זה לא הכל משחק, הרבה פעמים זה שעות ארוכות להגיע למקום התהילה הזה. מעצבי פנים אלה זוכים לשבחים רבים בעולמם והם המומחים שמהם הדור החדש של מעצבי פנים לומד את אומנותם. רבים מאותם מעצבי "אולד סקול" אם תרצו מלמדים כעת את המקצוע שלהם.

אז כשאתה מחפש את השמות של מעצבי פנים מפורסמים אתה צריך להבין ולקבל את זה שלא תוכל למצוא את כולם רק בגלל שאתה מסתכל במגזיני פנים. לפעמים מעצבי הפנים המפורסמים האלה אוהבים לשמור על הסלבריטאים שלהם תחת ראפ. עובדים מאחורי הקלעים, כביכול, ונהנים מהחיים בלי כל הפפראצי.

מעצבי פנים מפורסמים אינם מארחים, אבל יש מספר לא מבוטל מהם, ולכולם יש מתנות של כישרון ודבר אחד משותף. יש להם עין טובה לעיצוב ולקישוט והם יכולים להרכיב חדר כדי להפיק את המיטב מכל התכונות שלו. אוקיי, אז אלו היו שני דברים משותפים לכולם! רק תזכור, אתה יכול יום אחד לעבור ממש ליד מעצב פנים מפורסם ואפילו לא לדעת את זה

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *