מדוע כדאי לשכור מעצב פנים

1. זה חוסך כסף וזמן:

למרות שזה מוזר, שכירת מעצב פנים למעשה תחסוך לך כסף. זה חוסך ממך לעשות טעויות עיצוב יקרות.

תקצוב ותכנון: מעצב עושה את התקציב וחוסך את המאמץ והזמן שלך על אותו הדבר. היה ברור לחלוטין בתקציב שלך וסמוך על המעצב שיפיק את המרב מהתקציב שלך. המעצב יחסוך ממך לשלם יותר מדי עבור משהו שהיית מקבל בחצי מהמחיר ששילמת.

ערך מכירה או מכירה מוגדלת: שכירת מעצב עוזרת לך להגדיל את ערך המכירה או המכירה החוזרת של הבית שלך.

חסוך זמן: גם אם אתה חושב שאתה יכול לקשט את הבית שלך בעצמך, זכור שאתה צריך לעשות זאת עם הזמן הפנוי המוגבל שיש לך. הכל יתבצע מהר יותר ויהיה לך פחות כאב ראש אם תעסיק איש מקצוע.

2. הערכה מקצועית טובה יותר:

אומרים ש"עיצוב מדהים לא קורה במקרה." אתה צריך איש מקצוע אם אתה רוצה עבודה איכותית.

למעצב מקצועי תהיה תוכנית פעולה מוצקה שתעזור גם לך להוציא ביעילות. עיניים מאומנות יכולות לעזור לך להימנע מכמה טעויות נפוצות והן יכולות להבחין בפרטים מסוימים שהתעלמו ממך. ישנם פרטים מסוימים שצריך לאמת על ידי מומחה. למשל, ריהוט הסלון חייב להיות סימטרי, שולחן הקפה חייב להיות במימד הנכון, ריצוף השטיח חייב להיות מתאים, אומנות משמאל צריכה להשתלב עם הדלתות מימין. "הרמוניה היא יופי", בכל הנוגע לעיצוב פנים ומעצבים יודעים לעשות דברים מושכים מבחינה אסתטית.

שכירת איש מקצוע לא רק תבטיח שלעיצוב הבית שלך אין ויברציות לא תואמות, אלא היא גם תוודא שהבית שלך הוא גם תלונה 'באמת'. אם אתה מאמין זה משנה וזה עוזר גם בהוספת מכירה חוזרת. הזמנת מידה לא נכונה, העסקת חשמלאים אקראיים שאינם מודעים למגמות הנוכחיות, בחירה בצבעי קירות אדישים, קניית רהיטים לא מתאימים הם חלק מהטעויות הנפוצות היקרות שניתן להימנע מהן על ידי פנייה לעזרה מקצועית.

DIY או 'עשה זאת בעצמך', הוא טרנד מערבי. אבל כשזה מגיע לשיפוץ הבית שלך או משהו כזה, תמיד עדיף לפנות לעזרה מקצועית מכיוון שאתה עלול לשלם יותר על תיקון דברים ששברתם בטעות. זה נכון במיוחד אם אתם מתכננים להזיז קירות.

3. קבל קישור:

מעצב הוא הגשר בינך לבין האדריכל או קבלן הבנייה שלך. כל כך חשוב שצורכי התאורה והריהוט יטופלו לפני הבנייה. לדוגמה, ספת הסלון שלכם חייבת להיות בעלת תאורה נכונה ואריחי רצפה תואמים. המעצב יכול לתאם טוב יותר עם תת-מחלקות של צוות הבנייה.

כשאתה משפץ בפעם הראשונה, אתה רוצה שמישהו ילחם בשמך. ההתנהלות מול הקבלנים והצוות שלהם יכולה להיות די מכבידה. זה ממש טוב שיש איש ביניים. הלקוחות בדרך כלל נחמדים בעליל והם מהססים לדרוש יותר ממה שהם מסופקים. מעצבים יכולים לגשר על הפער הזה.

4. אנשי קשר טובים יותר:

קשרים הם משהו שמפתחים עם הזמן. אי אפשר להביא את זה. העסקת מעצב פנים תקשר בעקיפין את הפרויקט שלך עם כל אנשי הקשר המקצועיים שלו וזה יביא הרבה אנשים מיומנים לפרויקט שלך.

מעצב יודע בדיוק לאן לפנות למשאבים. אם הוא לא יעשה זאת, הוא יעשה את המחקר עבורך. עדיף להאציל.

5. השופט השלישי:

בואו נודה בזה! לך, לבני זוגך ולשאר בני המשפחה יהיו דעות שונות לגבי פנים הבית. על מנת לקבל החלטות חשובות, עדיף לשכור צד שלישי שהוא איש מקצוע בתחום זה.

6. גימור מדהים ומראה אומנותי:

העסקת מעצב תביא את גורם ה"וואו" לפרויקט שלך. הם בדרך כלל חושבים מחוץ לקופסה, במרחב ושומרים על התמונה הגדולה בראש, תמיד. הם צפויים לשפר באופן אמנותי את החלל ואת איכות חייכם בחלל זה. מעצבים טובים בדרך כלל לא מאכזבים אותך. הם הופכים את הבית שלך לבית!

יצירתיות: הדבר הכי מאתגר לעשות בזמן עיצוב חלל הוא להתאים את כל הדברים יחד. אם יש לך פריטי פנים ביתיים עתיקי יומין שאינך רוצה לשחרר, אזי התאמה של אותם לחלל חדש שעוצב עשויה להיות בעיה. למעצב פנים יש הרבה טריקים בשרוול והוא ההימור הטוב ביותר שלך כדי לפתור את האתגרים האלה.

7. המגע האישי:

אתה רוצה מעצב שמבין את האישיות שלך. כלל הזהב הוא לא להעסיק סתם מעצב! אתה צריך לפגוש אותו לארוחת צהריים בערך ולראות איך אתה מסתדר. הם צריכים לעצב את החלל כך שיתאים לאישיות שלך. כשאתה מחליט על עיצוב, אנא שתף ​​מידע רב ככל האפשר כדי שהמעצב יקבל את נקודת המבט שלך.

אנא בצע את השלבים לעיל כדי לבחור את מעצבי הפנים הטובים ביותר.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *