מגמות עיצוב גרפי לשנת 2021

עיצוב בהשראת הטבע

בעשור האחרון מגמות העיצוב שעלו אט אט לפסגה היו אורגניות, רכות וטבעיות יותר. עיצובים בהשראת הטבע הכוללים אורות טבעיים, ערכות צבעים עם שיפועים טבעיים, גוונים רכים ואדמתיים כמו גם קווים זורמים עושים קאמבק. הם הולכים יחד עם מגמות מינימליזם, ערכות צבעים מושתקות, איורים כמו גם מסנני צבע שנועדו לייצר אווירה טבעית ומרקמים כמו עץ ​​ואבן, בין היתר. למרות שהשלטים היו ממש מעבר לפינה, הדחיפה הגדולה פשוט התרחשה באופן בלתי צפוי.

המצב הנוכחי שהביאה המגפה הביא לצמא של האנשים לטבע וזה תועד היטב. מי שמעולם לא היה מסוגל לחוות את החוץ מנסה פתאום לחפש תירוצים לצאת. אחרים שמעולם לא היו בשדה לפני כן אוהבים ללכת לפיקניק בעוד אנשים שנהגו לפקוד ברים, כמהים כעת לטייל לאורך החוף ברגליים יחפות. מעצבים אולי יאהבו לקבוע את הסצינה ולהייפ את הטרנדים, אבל מעצבים מסחריים יעשו זאת על ידי שיקוף מצב הרוח. כשאנשים לא יכולים לבקר בטבע, מעצבים יביאו אותם אליהם.

התכונות החשובות ביותר של הטבע מתאימות לכל עיצוב, טכניקה ותחום מסחרי. זו מעין ברכה ומעצבים מקבלים את השראתם ממגמת עיצוב הרצויה על ידי אנשי 2021.

עיצוב אשליה אופטית

אם המוח מקבל תמונה שאינה זהה לזו שהמעצבים תופסים אותה כמו תעלול עין, זה מה שהם צריכים לעשות. הם צריכים לעזוב ולשכוח הכל או לבהות בזה זמן רב יותר ולנסות לפתור את זה. כאשר יש ספק, הם יכולים לעבור על העיצובים המוצגים הבאים ולראות את משך הזמן שהם צריכים כדי להסתכל על כל אחד מהם.

כפי שצוין קודם לכן, לעיצוב נהדר יש את היתרון של ללכוד את תשומת הלב של הצופים ולהשאיר אותם זמן רב יותר באתר. עיצוב אשליה אופטית הוא הדרך היעילה ביותר לעשות זאת ומעצבים צריכים להפיק את המרב מאופנה זו בשנת 2021. זה יהיה אפילו טוב יותר אם למותג יש משהו לעשות עם תנועה, רוחנית ומוזרות. מי שרוצה שהעיצוב שלו יבלוט ויהיה לו גורם וואו שיישמר בזיכרון של הצופים צריך לשקול להשתמש בעיצוב אשליה.

ככל שאתה נראה יותר זמן כך טוב יותר. ככל שהזמן המושקע בניסיון לתקן את זה ארוך יותר, הזמן הדרוש כדי לפתור את זה ארוך יותר. זה הדבר החכם לעשות. זו הדרך הקסומה למשוך יותר צופים. עם זאת, מעצבים צריכים לשים לב. יש זמן ומקום נכונים לכך. זה גם לא טוב לחשוב יותר מדי או לסבך דברים יותר מדי. עיצוב צריך להיות מתאים, ולא מתנשא ומבלבל. עיצוב האשליה לא צריך לקחת את המהות רק כדי להיראות פראי.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *