מגורים חסכנים ועיצוב פנים

חלקם עשויים לחשוב את הכותרת של מאמר זה; חיסכון וקישוט פנים הוא אוקסימורון; "שילוב של מילים סותרות". האמת היא, כשזה מגיע לעיצוב פנים וקישוט, זה לא מה שיש לך בבית שהוא חסכוני אלא מה אתה עושה איתו.

להיות חסכני לא אומר שאתה לא יכול לנצל את מה שיש לך בבית כדי להשתמש בו בצורה הטובה ביותר. מתן נוחות ויופי למגורים צריך להיות הסטנדרט בכל בית. כאן מעצב פנים יכול לעזור. אבל עבור אחרים העלות אוסרת או נחשבת מפנקת מדי.

כיום ישנה אפשרות מגורים חסכונית ומשתלמת יותר. זה נקרא עיצוב מחדש. מדובר במעצבים שמציגים גישה שונה לעיצוב פנים התומכת בסגנון חיים חסכני.

מעצבים מחדש הם מומחים בהצגת רעיונות קישוט חדשים באמצעות הדברים הישנים שלך.

הם נהנים מהאתגר של להיות מוזמן לבית, לעבור בכל חדר, ולאחר מכן, להציג דרכים שונות לתמרן או לעדכן. שילוב כלים לעיצוב פנים כמו:

מיקום רהיטים – על ידי שינוי הדרך שבה אנשים נכנסים או יוצאים מחדר יכול להדגיש דגשים שונים ולתת לחלל כולו מראה ותחושה שונים לחלוטין.

מניפולציה של רהיטים – החלפת חלקים מחדר לחדר או גרירת דברים פנימה והחוצה מהאחסון כדי ליצור קבוצות חדשות.

ניקוי העומס – מדהים את ההבדל שעושה את החלל והקישוט שהוא עושה כדי להסיר דברים שאינם יפים או שימושיים מהבית.

צבע – צפו מה ניתן לעשות עם צבע, בידיו של מומחה.

מה שמעצבים מחדש עושים הוא לתת לכל דבר בבית שלך מראה עיניים רענן. לאחר שמעולם לא ראית את הדברים האלה בעבר, מה שהפך לשגרה ואפרורי עבורך, ניתן להמציא מחדש בדרכים שמעולם לא שקלת.

לדוגמה, קח את השידה הישנה שנשארה בחדר השינה של האורחים. הוסף כמה משיכות חדשות למגירות וטיפול צבע חדש וזה יהפוך ללוח צד אלגנטי בחדר האוכל.

יש לכם דלת ישנה במוסך ואתם צריכים שולחן משרדי? בואו נוסיף קצת זכוכית, מערכת תמיכה יצירתית, שוב את הצבע הזול והחסכני הזה, והתוצאה הסופית יכולה להפוך לשולחן עבודה צרפתי יפהפה. מושלם עבור המשרד הביתי שלך.

תתפלאו כשתראו מה אפשר לעשות עם כוננית ספרים ישנה, ​​או אוסף של צדפים. וכלים וצעצועים עייפים. מעצבים מחדש הם מומחים בארגון מחדש, ארגון מחדש, דמיון מחדש ומחזור מחדש.

לא משנה מה עשוי להיות תקציב המחיה החסכני שלך, אתה לא צריך להסתכל על עיצוב פנים כעל פינוק. זוהי דרך מצוינת לעצב מחדש את הבית מבלי לבזבז הרבה כסף!

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *