מארק צוקרברג חושב שגרסאות בינה מלאכותית של אנשים מפורסמים עשויות להיות צו היום בשנה הבאה

מטא מפיק בפועל מארק צוקרברגעשה תחזית מעניינת תוך כדי דיון בחידושים שטכנולוגיית בינה מלאכותית יכולה להביא לעולם הבידור. צוקרברג ציין כי הוא מאמין בחשיבותן של גרסאות AI של השמות המפורסמים הללו כדי שיוכלו לקיים אינטראקציה עם המעריצים שלהם.

הוא ציטט שמות מפורסמים כמו קיילי ג'נר כדוגמה, הוא הסביר שעוזרי AI יכולים לעזור לסלבריטאים תוך שהם מספקים חוויה מבדרת למשתמשים. צוקרברג דחה את הרעיון בשל חששות לגבי בטיחותם של מותגים ידועים. לא ייושם באופן מיידי הוא אמר.

מצד שני, ידוענים מרגישים שיש לנקוט יותר אבטחה ואמצעי זהירות כדי למנוע מהגרסאות שלהם ל-AI לגרום לתוצאות שליליות ולהעמיד את המותגים שלהם בסיכון. לכן, נציגים אלה של בינה מלאכותית יזדקקו ליותר זמן ועבודה. תהליך זה צפוי להסתיים בשנה הבאה.

מארק צוקרברג הצביע על כמה מהמגבלות של טכנולוגיית הבינה המלאכותית הנוכחית, ואמר, "כרגע, אין אפילו טכנולוגיה מאומנת לעשות זאת." Meta הציגה 28 אישים בינה מלאכותית באירוע Meta Connect. בין הפרטים הללו קיילי ג'נר– אחותו קנדל ג'נר, סנופ דוג, טום בריידי Ve פריס הילטון היה ממוקם.

עם זאת, מוזיקה שנוצרה על ידי בינה מלאכותית וזיופים עמוקים של ידוענים הופצו באופן נרחב ברשתות החברתיות. באפריל, הזמרת הקנדית גריימס הודיעה שהיא תחלק את התמלוגים בין 50-50 לכל מי שישתמש בהצלחה בקולה בשיר שהופק בבינה מלאכותית. אמרתי לו.

עם זאת, אף אחד לא מודאג מהנושא הזה. Spotify מפיק בפועל דניאל אק, אמר כי לתעשיית המוזיקה יש דאגות אמיתיות לגבי התפשטותם של שירים שנוצרו בינה מלאכותית, וציין כי הפלטפורמה שלה משתפת פעולה בפתרונות להגנה על אמנים. עם זאת, פלטפורמת המוזיקה הדיגיטלית הודיעה לאחרונה כי לא תאסור תוכן שנוצר על ידי בינה מלאכותית. להסביר.

ביולי האחרון פתחו שחקנים ותסריטאים בהוליווד בשביתה, והביאו את תעשיית הקולנוע והטלוויזיה האמריקנית לקיפאון, כאשר חברי איגוד שחקני המסך של אמריקה (SAG-AFTRA) לא הצליחו להגיע להסכם שיאפשר להם להשתפר. מוגן על ידי בינה מלאכותית. שחקנים אומרים שחששות מההשפעה של בינה מלאכותית הם גם אחת הסיבות לשביתה זו. אמר.

Source link

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *