מאמר חוכמה – דרך אחרת להסתכל על קישוט הבית שלך ואחר כך

אחת ההנאות של עיצוב פנים היא היכולת לקחת חלל רגיל למראה ולהפוך אותו למשהו יפה. שלא כמו כל צורת אמנות אחרת, עיצוב פנים מאפשר לך לשהות בתוך היצירה שלך. פעילות זו מאפשרת לשלב יצירתיות ושימושיות. עבודה עם עיצוב פנים במובן מסוים היא כמו שירות במסעדה בכך שהחוויה היא הרת אסון כשהיא לא טובה, וכמעט בלתי מורגשת כשהיא מצוינת. למרות שמי שגר בביתך אולי לא שם לב לכך, ההשפעות של העבודה שהשגת כוללות תחושות של ביטחון, סיפוק והשראה. לא כל מה שאתה מקשט חייב להיות חדשני לחלוטין: לפעמים פשוט לארגן מחדש את מה שכבר שם או לשכפל משהו שראית בעבר נותן נופך נפלא לאזור.

יצירת זרים אטרקטיביים

דרך פשוטה אך יפה לקשט את המרפסת שלך היא להוסיף זר לדלת שלך. ישנן דרכים רבות להיות יצירתיים כשאתה מכין זר: השילובים של צבעים, צורות ונושאים או סגנונות מובילים לאפשרויות אינסופיות. אתה רק צריך טבעת קצף וכמה פרחי משי כדי להתחיל. קח את הפרחים וחתוך את הגבעולים בסנטימטר אחד מהגביע, או מהתחתית של הפרח. לאחר מכן דחפו את הגבעולים של כל פרח לתוך הטבעת. בזמן שאתם ממקמים את הפרחים, ודא שהקצף מכוסה היטב; עם זאת, אתה לא רוצה שהפרחים שלך ייראו צפופים מדי! הזר שלך יחזיק מעמד זמן רב מאוד אם תשתמש באקדח דבק חם כדי להוסיף כמויות קטנות של דבק במקום שבו בסיס הפרח נוגע בטבעת. הוספת עלים או גפנים לזר שלך עובדת היטב לקישוט נוסף או לכיסוי נקודות חשופות. אתה יכול לבחור ליצור זרים באמצעות סוג אחד של פרחים בצבעים רבים, או צבע אחד באמצעות פרחים רבים – או שילוב. לבסוף, בחר איזה חלק בזר אתה רוצה "למעלה" ולקשור חוט סביב האזור הזה, כך שתוכל לתלות אותו על הדלת.

מקשטים בירק

אחד היסודות של בית מעוצב כהלכה הוא יצירת מצב הרוח הנכון. אווירה זו נוצרת על ידי שימוש בשילוב טוב של צבעים, סגנונות, טקסטורות ופריטי ריהוט. כאשר אתם מקשטים בגוונים ובמרקמים טבעיים יותר, ירק הוא מרכיב חשוב שעוזר לאחד ולהעניק חיים לחדר. בעת הוספת ירק, ודא שאתה יודע את הגודל והמיקומים של האזורים שבהם תשתמש כדי שתבחר חלקים עם צורות וסגנונות משלימים. הבטחת שטח של מטר עד שניים מעל העץ גורמת לחדר להרגיש מרווח ואוורירי יותר. תרצו גם שהענפים יוכלו להשתלב באופן טבעי באזור. צמחים מגיעים בצורות וגדלים רבים – אם אתם מתכננים תצוגה על שולחן, צמח קצר יותר כמו עץ ​​בונסאי יהיה מושלם. אחת הדרכים לשפר את פינות החדרים שלך היא לתלות צמח מהתקרה. אם זה במרתף או באזור ללא אור שמש, ישנם זנים רבים של משי או צמחים מלאכותיים לבחירה, וזה מפתיע עד כמה הם יכולים להיראות כמו חיים.

איך לקשט את הבית שלך – אפילו עם ילדים קטנים בסביבה

למשפחות רבות עם ילדים קטנים עדיין יש רצון עז לבית מעוצב היטב. לילדים, לעומת זאת, יש כישרון להפריע לפרויקטים כאלה. כאשר מקשטים בבית עם ילדים קטנים, אחד הדברים הטובים ביותר שאתה יכול לעשות הוא לתת להם את הפרויקט שלהם. חוויות אלו הן אלו שהילדים (ואתם) יזכרו – ואתם נותנים לילדים שלכם הזדמנות להתגאות במאמציהם. יש אלפי ואלפי רעיונות עם עיצוב הבית שעובדים עם ילדים קטנים. טיפ נוסף: לפריטים דקורטיביים כמו עצים גבוהים וסלסילות תלויות קשה להגיע או להזיק לידיים קטנות.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *