לכסות או לא לכסות? מתי עלי להשתמש במפת שולחן

מפה יכולה להיות דבר בעל ערך רב. זה הופך באופן מיידי שולחן פחות מושלם לתפאורה האלגנטית למסיבת ארוחת ערב. הבד מסייע להגן על פני השולחן מפני כתמים ושריטות ולאחר הארוחה ניתן פשוט להרים אותו ולהכניס אותו למכונת הכביסה לניקוי קל. הדפוס או הצבע היפה של המפה יכולים להוסיף לעיצוב החדר ולהפוך את מערך השולחן לאטרקטיבי הרבה יותר.

יתרון אחד של מפת שולחן הוא שזוהי דרך מהירה וקלה לשנות לחלוטין את מראה השולחן. בין אם אתם הולכים על עריכת שולחן קיץ מוארת ועליזה או תפאורה אלגנטית ומתוחכמת לארוחה רומנטית, המפה הופכת לחלוטין את השולחן למשהו חדש. זהו שינוי שאינו מצריך הזזת רהיטים או שיפוץ גדול.

עם זאת, במקרים מסוימים ייתכן שיהיה לך שולחן שהוא יפה בפני עצמו ואתה עשוי לתהות אם אתה באמת צריך לשמור אותו מכוסה בכל עת. אם השולחן הוא רהיט יפה בפני עצמו, למשל שולחן מעץ מלא עם גרגר מעניין או שולחן זכוכית, תרצו להשוויץ במשטח שלו. כמו כן, יש אנשים שמוצאים ששימוש במפת שולחן מדי יום היא עבודה רבה מדי, מכיוון שהם צריכים לשטוף אותה בתדירות גבוהה כל כך (במיוחד אם יש להם ילדים). הם מעדיפים פשוט להשתמש בשולחן בעל משטח שניתן לנגב במקרה של שפיכה.

לאנשים רבים יש מפה שבה הם משתמשים כדי להגן על השולחן באירועים מיוחדים כאשר יש הרבה אנשים שמבקרים לארוחת ערב. זו עשויה להיות אפילו מפת שולחן חגיגית כמו לחג המולד שתעניק מראה מיוחד לשולחן, אולי אפילו כדי לתאם עם הגדרות מיוחדות לחג המולד.

אפשרות נוספת היא להשתמש במשטחי בד מסביב לשולחן על בסיס יומיומי. זה עוזר להגן על פני השולחן מפני שריטות וכתמים ועדיין מאפשר לראות את הדוגמה היפה של העץ ואת צבע השולחן.

בכל הנוגע למפות ושולחנות חוץ, היתרון הוא שמפה נקייה יכולה לכסות כל הלכלוך החיצוני שקשה להסירו מהשולחן, ולהפוך למשטח נעים לאכילה. עם זאת, לאכול בחוץ עם מפה על השולחן ביום סוער יכול להיות אתגר אמיתי! עם זאת, ישנם סוגים מסוימים של אטבי מתכת אשר נועדו להתמודד עם בעיה זו.

בסופו של דבר, אם אתה מקשט את השולחן שלך עם מפת שולחן כל הזמן או פשוט שומר אותו לאירועים מיוחדים, יהיה תלוי במשפחה ובשולחן הספציפיים שלך. עם זאת, אף פעם לא מזיק לקבל כמה מפות שולחן יפות בעיצובים שונים, כך שתהיה לך אפשרות לשנות את מראה השולחן שלך אם תרצה בכך.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *