כיצד מייצרים כתר שיניים מזרקוניום?

כתר דנטלי בולט כפתרון שימושי ופרקטי שמייתר את הצורך בהליכים יקרים ומייגעים יותר, כמו החלפת שיניים פגומות או עקירות בתותבות. כתרי שיניים מזרקוניום, שהיום נעשה בהם שימוש הולך וגובר, הם שיטה המאפשרת לקבל שיניים בריאות בקלות. אסתטיקת חיוך, שהיא גם אחת השיטות המועדפות על אנשים שרוצים לקבל שיניים יפות ואסתטיות יותר, היא תהליך רב-גוני. כי; "כיצד עשוי ציפוי שיניים מזרקוניום?" למי זה מתאים? או "איך ליצור חיוך?" למי זה מתאים? שאלות אלו עומדות על סדר היום של מטופלים השוקלים טיפולי שיניים שונים. אתה יכול למצוא את מה שאתה מעוניין בו במאמר שלנו על ציפוי שיניים זירקוניום ונהלי עיצוב חיוך המוצעים במשרדי שיניים ומרפאות באיסטנבול.


כתרי שיניים מזרקוניום, אחד מטיפולי השיניים הנפוצים ביותר, הם פתרון פונקציונלי למי שרוצה שיניים בריאות. למראה אסתטי טוב יותר, ניתן לשבט את השיניים ולקבל את המראה הרצוי למטופל, וכן ניתן לכסות את השיניים בחומרים בצורת שן שיש להם אובדן חומר מופרז מסיבות שונות. הליכים כאלה אינם פוגעים בשיניים ומסייעים להן להחזיק מעמד זמן רב יותר.


עם הגיל, השיניים עלולות לאבד את החוזק והלובן שלהן. ייתכן שתתמודד עם מבנה פה לא בריא עקב חורים ושברים. ניתן להשתמש ביישומי שיניים אסתטיים כדי להחזיר לשיניים את המראה והבריאות הקודמים שלהן. הודות לעיבוד ציפוי שיניים מזרקוניום, הבולט כפתרון חיובי נגד ציפוי מתכת, מכינים את השיניים במצב טבעי ותדירות השימוש בו כשיטה יעילה הולכת וגוברת.


עמוד: https://www.nazannurarik.com/blog/zirkonyum-dis-kaplama-nasil-yapilir-kimler-icin-uygunndur/


מהן שיני זירקוניום? מהם שלבי הבנייה?


הודות להתפתחות הטכנולוגיות מתחזקות העמידות והתכונות האסתטיות של החומרים המשמשים ברפואת שיניים. חומר אחד כזה הוא זירקוניום. כתר דנטלי עשוי זירקוניום נקרא גם כתר או כתר. ציפוי שיניים זירקוניום, המאפשר תותבות אסתטיות בטיפולי שיניים, מועדפים לרוב בגלל העברת האור, צבעם הלבן ועמידותם.


בנוסף לשימוש בדרך כלל כהליך לשיקום שיניים עששות, כתרי שיניים מזרקוניום הם גם בחירה מצוינת למי שרוצה לקבל שיניים לבנות יותר וחיוך אסתטי. כתרי שיניים מזרקוניום, הניתנים לשימוש על שיניים קדמיות ואחוריות, מציעים מראה אסתטי ביישום על השיניים הקדמיות. זה גם משלים את השיניים האחוריות מבחינת חוזק.


על מנת לקבל את התועלת האופטימלית מטיפול בכתר שיניים מזרקוניום, אסור שיהיו בעיות בבריאות החניכיים של המטופל. מה שצריך לעשות לפני תחילת טיפול בכתרי זירקוניום למטופלים עם בעיות אפשריות הוא להשתמש בטיפול חניכיים ולהמתין עד להשלמת תהליך הריפוי. לאחר השלמת הריפוי, השיניים והחניכיים של המטופל עוברות הערכה אסתטית. במטופלים עם קו חיוך גבוה, במידת הצורך, מתבצעת הרמה הנדרשת של אורך החניכיים. לאחר השלמת הסידורים הדרושים, חומרי מדידה מיוחדים משמשים לביצוע מדידות.


השיניים נחתכות בהתאם למידות המתקבלות ומועברות למחשב באמצעות סורקים תלת מימדיים. תשתית השיניים נוצרת על ידי מערכת CAD/CAM על ידי הכנת בלוקי זירקוניה. לאחר העברת השיניים לגושי תחמוצת הזירקוניום, מתבצע העיצוב הסופי ומתחיל שלב השריפה. לאחר סיום השריפה מוסיפים לתשתיות פורצלן צבעוני תואם ומסתיימת העבודה. אם לא מתגלות בעיות בחלל הפה לאחר חזרות תשתיות, נעשה הסידור הסופי ומקבעים את ציפויי המשטח המלוטשים והחלקים על השיניים בהדבקה.


עמוד: https://www.nazannurarik.com/blog/gulus-tasarimi-nasil-yapilir-kimler-icin-uygunndur/


האם כתרי שיניים מזרקוניום מזיקים?


על מנת לקבל תוצאה מוצלחת מטיפול בכתרי שיניים מזרקוניום יש להשתמש בו רופאי שיניים מומחים ומנוסים בתחומם. כתרי זירקוניום יכולים לגרום לעיוות עקב חיכוך בשורש השן או שיניים אחרות. זה יכול לגרום לאי נוחות בגלל האפקט המאכל שלו. אם הפגמים של המטופל, כלומר האזורים בהם נדרש טיפול בציפוי שיניים בזירקוניום, צמודים זה לזה ורבים, במילים אחרות, אם יש מרווחים ארוכים בשיניים, לא ניתן לטפל בציפוי שיניים בזרקוניום. העלות של כתרי שיניים זירקוניום היא גם מעט גבוהה יותר מאשר כתרי מתכת.


חלק מהמטופלים עם כתרי זירקוניום עלולים לחוות כאב או אי נוחות בזמן נשיכה למשך זמן מה לאחר היישום. בעיה זו מתרחשת לרוב כאשר הכיסוי ממוקם בצורה לא נכונה. ניתן לפתור בעיה זו על ידי התאמת גובה הכיסוי.


כאשר ציפויי שיניים מזרקוניום מונחים בצורה לא נכונה או הדבק המשמש להצמדת הציפויים אינו יעיל דיו, עלול להיווצר סיכון לנפילת הציפויים. במקרים כאלה, ייתכן שיהיה צורך לחבר מחדש או לשנות את הכיסוי עבור המטופל.


באופן כללי, המחירים של ציפוי שיניים זירקוניום גבוהים במעט בהליכים אחרים של ציפוי שיניים. זירקוניום המשמש לטיפול בכתרים דנטליים באמצעות זירקוניום, שהוא הליך בריא ואסתטי במיוחד, עמיד ומציע שימוש ארוך טווח עם טיפול נאות.


עמוד: https://www.nazannurarik.com/
Source link

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *